Skocz do zawartości

Euro 2016 - temat wspólny i ogólny ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Włosi mogą skorzystać na tym, że w ostatniej kolejce mogli sobie pozwolić na wystawienie rezerw. Hiszpanie zagrali 3 mecze niezmienionym składem i kondycyjnie Włosi powinni wyglądać lepiej. W końcówce meczu przeważą moim zdaniem szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Odnośnik do komentarza

Ćwierćfinałowe pary ciekawe.

Hiszpanie wczoraj mało co pokazali, coś się koncepcja im skończyła. Anglicy potwierdzili, że to zbieranina nazwisk i jadą na jakiejś tam opinii. Cieszę się mocno, że dostali od takich Islandczyków.

Nie wiem, czy nie śmieszniej by było, jakby odpadli z Polską, Walią albo Irlandią ;)

 

Edit:

celne spostrzeżenie

Hiszpańska prasa ostro o piłkarzach: "Grupa zakochanych w sobie arystokratów"

 

 

Odnośnik do komentarza

Anglicy grali wczoraj taką padakę, że powinni się cieszyć, ze wyżej nie przegrali. A były ku temu szanse.

Były, były. Islandczycy w systemie 4-4-2 ładnie wychodzi z kontrami. Trochę więcej dokładności, 1% farta i było. Choćby ten strzał z przewrotki, Dżo Hart obronił, bo poleciało w niego. Inaczej by tej piłki nawet nie widział.

Odnośnik do komentarza

Właśnie mi przypomniałeś Kaczy o kilku kwestiach, które mnie drażnią w tym Euro:

- słabiutkie powtórki, przy jakiś kontrowersyjnych sytuacjach jest jedna max. Bramek też nie bardzo pokazują.

- podawanie piłek. Porażka. W praktycznie każdym meczu co najmniej trzy razy zdarza się, że są dwie piłki na boisku. Od samego początku Euro.

- błędne pokazywanie przez technicznych, jaki zawodnik ma zejść. Też się często powtarza, że grajek jest zdziwiony, że ma zejść. Po kilki sekundach okazuje się, że to jednak nie on, tylko inny, bo źle wyświetlają na tablicy.

- wybieranie graczy spotkań. Często padło na drużynę przegraną. Inny też na to narzekają, nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...