Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie emocje do samego końca. Źle się rozpoczęło jednak Real po raz kolejny wyciąga wynik. Może i są okresy słabszej gry ale serca do gry odmówić im nie można. Ruud strzlił dwie bramki i praktycznie już może świętować tytuł króla strzelców. Miałem dużo obaw co do niego na początku sezonu ale jak drużyna zaczęła grać lepiej i stwarzać sytuacje to i Ruud ma okazały dorobek. Można nazywać to determinacją, szczęściem ale jesteśmy na kolejkę przed końcem mistrzami i tylko to się liczy. Dobrze się stało, że na czele bez zmian bo stracić mistrzostwo po takiej bramce jak strzelił Messi byłby najgorszą rzeczą jaka mogła nas spotkać. Jeżeli mamy przegrać to mistrzostwo to po meczu bez kontrowersji. Jednak wierzę, że tak się nie stanie i za tydzień będzie wielkie święto.

Hala Madrid!

Odnośnik do komentarza

Mecz w Saragossie ogólnie świetny. Mnóstwo akcji pod jedna i drugą bramką. Pomijając już mecz, oglądałem zachowanie piłkarzy i działaczy Realu po spotkaniu. Wyglądało to tak, jakby już mieli miszcza. Z jednej strony rozumiem, że uciekli spod stryczka, ale czeka ich jeszcze jeden mecz. I oby przystąpili do niego z pełną koncentracją.

Odnośnik do komentarza

Krótko mówiąc: kolejka cudów.

 

Po tym meczu nie mam wątpliwość Bóg istnieje i kocha Forna ;)

 

Pierwsza połowa dosyć słaba w wykonaniu Królewskich. Fatalny błąd Helguery (dlaczego nie przepuścił piłki do Ikera), który zagrał ręką i Milito z rzutu karnego nie dał szans Casillasowi. W drugiej odsłonie spotkania zaczęliśmy grać. I po kapitalnym dośrodkowaniu Ramosa, Ruuda wyrównał. Jedna raz jeszcze we znaki dał się nam Milito, który ograł Cannavaro jak dziecko (rozumiem, że Dudkę by tak położył, ale najlepszego obrońcę MŚ) i umieścił piłkę w krótkim rogu bramki. Real jednak nie poddał się i walczył do końca raz po raz zagrażając bramce Cesara, który dał się raz jeszcze pokonać w 89 min. Po raz kolejny do siatki trafił Ruud tym razem po dośrodkowaniu Carlosa.

 

Tak jak powiedział pescar różnie można to nazywać, ale na dzień dzisiejszy to Real jest mistrzem Hiszpani, ale trzeba jednak pamiętać, że jest jeszcze jeden mecz, który trzeba wygrać i jak najszybciej przypieczętować zwycięstwo, ale nie będzie łatwo bo ta sama Mallorka zremisowała dzisiaj z Sewillą. Hala Madrid!

Odnośnik do komentarza
Jedna raz jeszcze we znaki dał się nam Milito, który ograł Cannavaro jak dziecko (rozumiem, że Dudkę by tak położył, ale najlepszego obrońcę MŚ) i umieścił piłkę w krótkim rogu bramki.

Nie Cannavaro, a Carlosa wziął "na zamach"

Real jednak nie poddał się i walczył do końca raz po raz zagrażając bramce Cesara, który dał się raz jeszcze pokonać w 89 min. Po raz kolejny do siatki trafił Ruud tym razem po dośrodkowaniu Carlosa.

Carlos wyłożył piłkę na ok. 11 metr, już nie pamiętam komu, ale strzał wyciągnął Cesar i RVN dobił piłkę do pustej bramki.

Odnośnik do komentarza
Real jednak nie poddał się i walczył do końca raz po raz zagrażając bramce Cesara, który dał się raz jeszcze pokonać w 89 min. Po raz kolejny do siatki trafił Ruud tym razem po dośrodkowaniu Carlosa.

Carlos wyłożył piłkę na ok. 11 metr, już nie pamiętam komu, ale strzał wyciągnął Cesar i RVN dobił piłkę do pustej bramki.

Higuainowi chyba, który szczerze mówiąc zmarnował w dzisiejszym meczu z jakieś 5 okazji na gola. Dobrze że w końcu po sezonie wróci Soldado, może on będzie skuteczniejszy niż Argentyńczyk, który po prostu momentami doprowadzał mnie do szału...

Odnośnik do komentarza
Nie Cannavaro, a Carlosa wziął "na zamach"

 

Co nie zmienia faktu, że też nie powinien się dać tak zrobić bo w końcu też doświadczony jest.

 

Co do bramki moja wina. Bo ostatnich 15 minut meczu nie widziałem :/

 

 

A Higuain wyrobi się jeszcze, ale przyznam się, że liczę na Soldado za rok, który w przeciętnej Osasunie strzelił w lidze 11 bramek, a i chyba w pucharze UEFA coś trafił i głupotą byłoby go teraz sprzedawać. Dobrze mu zrobiło to wypożyczenie, a Ruud no cóż... jest klasą sam dla siebie.

Odnośnik do komentarza
- Bardzo chcemy, by David Beckham został w Madrycie. Porozmawiamy z nim o tym - mówi prezes Realu Ramon Calderon.

 

W styczniu Beckham nie przedłużył kontraktu z Realem i podpisał wartą 250 mln dolarów pięcioletnią umowę z Los Angeles Galaxy. Trener Realu Fabio Capello ogłosił, że Anglik więcej u niego nie zagra, a Calderon nazwał " średniej klasy aktorem mieszkającym w Hollywood". Ale potem Beckham wrócił do składu i znów zachwycił. Jest obok Ruuda van Nistelrooya najlepszym piłkarzem "Królewskich" w drugiej połowie sezonu. - W jego umowie jest zapis mówiący o jej rozwiązaniu. Spotkamy się z nim i jego przedstawicielami wspólnie z dyrektorem sportowym Predragiem Mijatoviciem i zobaczymy co da się zrobić. Ja byłbym wniebowzięty gdyby zdecydował się zostać - zakończył Calderon. - Rozwiązanie kontraktu? Nie mam pojęcia o czym mówicie - powiedział rzecznik Galaxy. Beckham ma przenieść się do Kalifornii w sierpniu.

To się obudzili z ręką w nocniku... :keke:

Odnośnik do komentarza
Mecz w Saragossie ogólnie świetny. Mnóstwo akcji pod jedna i drugą bramką. Pomijając już mecz, oglądałem zachowanie piłkarzy i działaczy Realu po spotkaniu. Wyglądało to tak, jakby już mieli miszcza. Z jednej strony rozumiem, że uciekli spod stryczka, ale czeka ich jeszcze jeden mecz. I oby przystąpili do niego z pełną koncentracją.

 

 

Wyglądało, jakby uciekli spod stryczka ... bo uciekli i mieli pełne prawo już świętować. Jeszcze jeden mecz na pełnej koncentracji i tytuł wróci do Madrytu :-)

Odnośnik do komentarza

Jedną rzeczą, która skreśla Higuaina z gry na skrzydle to bardzo słabe dośrodkowania. Grał już kilka meczów na tej pozycji i wrzutki były na niskim poziomie. Przeważnie niecelnie i po ziemi. Na ataku też skreśla go to że jest bardzo nieskuteczny, więc powinien kolejny sezon zacząć na ławce i dalej się doskonalić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...