Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Do City na bank nie. Chyba, że odejdzie Guardiola. Zawodnik to przeciwieństwo tego czego od piłkarza wymaga Pep. Jedyne kierunki to United, Chelsea, Spurs. Ale też żaden jakiś pewny. Może być jakaś wymiana Bale - Eriksen. Ale nie wiem jak z pensją, pewnie tyle w Spurs nie dostanie i może być problem. Ale dla Bela odejście to jedyna opcja ratowania kariery. Hiszpania z jego mentalnością się nie sprawdził całkowicie. Trzeba każdemu ukrócić męki.

 

Militao dla mnie znak zapytania. Oby było mu bliżej Pepe niż Danilo. Ale dobrze, że ktoś przychodzi i oby dał jakość. Bo Nacho się popsuł, Varane wiele wpadek ostatnio. Konkurencja dobrze zrobi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Realmadryt.pl, bazując na mediach hiszpańskich, snuje już wizje Realu w przyszłym sezonie, gdzie regularnie pojawia się nazwisko Hazarda. Też mam przeczucie, że to może być to okienko, choć sam nie jestem pewien, czy on tutaj wypali, czy raczej się spali. Do tego dużo rozmów o Pogbie, którego wielkim fanem jest Zidane. Tutaj także mam swoje wątpliwości, szczególnie, że jest to dość toksyczna jednostka, ale wierzę, że Zidane byłby w stanie nad nim zapanować. A jakby udało się zrobić wymianę na Bale'a (nawet z jakąś dopłatą), to musiałby to być dobry interes ;) 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Reaper napisał:

A jakby udało się zrobić wymianę na Bale'a (nawet z jakąś dopłatą), to musiałby to być dobry interes

Tak to właśnie ma ponoć iść- kasa plus Bale. Pisałem o tym rano ;)

Jak dla mnie to zamienił stryjek... Może dlatego, że nie jestem fanem ani jednego, ani drugiego.

 

Jeśli chodzi o Hazarda to na stole ponoć jest wyłożone z Madrytu 100 baniek €. Chelsea zapewne to weźmie plus Kovacicia. Trzeba pamiętać, iż Hazardowi za rok kończy się kontrakt i może przyjść do Realu za free.

Odnośnik do komentarza

Hazard wydaje się na 99% że przyjdzie. Kończy mu się kontrakt, od dobrego roku daje jasne sygnały, że chce przyjść. Zidane zawsze był zwolennikiem jego talentu. Tylko ta cena strasznie wysoka jak na ostatni rok kontraktu. 100 mln za gościa, którego za rok można mieć za darmo to mega dużo. Jak uda się przesunąć karę dla Chelsea to może w rozliczeniu pójdzie właśnie Kovacić, ale też się mówi, że James o ile Bayern go nie weźmie. Real chyba odpuszcza Neymara bo zrobiło się mega cicho na ten temat. Już więcej mówiło się że w ciągu 2 lat Mbappe ma szanse przyjść. Co do Hazarda to jak najbardziej jestem na tak jeżeli chodzi o umiejętności. Gracz świetnie wyszkolony techniczne,  tworzący przewagi dzięki dryblingowi.  Na pewno pasuje stylem gry zdecydowanie bardziej do Hiszpanii niż Bela. 

Co do Pogby to jeden wielki znak zapytania. Jak będzie sobie radził i jakie będzie jego nastawienie. W United często wygląda słabo, po odejściu Mourinho odżył. Był też liderem Francji w drodze po MŚ. Wyglądał pewnie, liderował na boisku i po za nim. Trochę się boję, że jak nie odejdzie Griezmann z Atletico to będą robili razem dymy i odbije się to sportowo na nim. Za Walijczyka nawet z dopłatą to jednak bym wymienił bez dwóch zdań. Jeżeli gotówka w okolicach 120-150 mln euro i nie ze sprzedaży golfisty to ryzyko mogłoby się nie opłacić.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Godzinę temu, Pulek napisał:

Eee, to jakieś Sky Deutschland, nie wiem jak z ich wiarygodnością :-k 

Cytat

Sky Deutschland GmbH, branded as Sky, is a German media company that operates a direct broadcast satellite Pay TV platform in Germany, Austria and Switzerland. It provides a collection of basic and premium digital subscription television channels of different categories via satellite and cable television. 

 

 

No nie wiem... Polecam poczytać sobie o Sky

Odnośnik do komentarza

Ciężko coś o nim powiedzieć. Sezon na dobrym poziomie. Wcześniej Benfica oddała go z opcją wykupu bez żalu. Trochę kot w worku, jest duże ryzyko, że w Realu sobie nie poradzi. Liczby chyba ma zbliżone do Mariano z ostatniego sezonu w Lyonie. Mariano wrócił i dalej głębokie rezerwy. Trochę przeszkadzały mu urazy, ale furory nie zrobił po za debiutem.

Pisze się o tym, że Eintracht w miejsce Jovića chce Mariano. Żeby nie zamienili się klubami i rolami. Mariano będzie tam strzelał, a Jović powtórzy wyczyn Mariano z tego sezonu.

Odnośnik do komentarza

No i ciekawe, wszystko niby już pewne, a tu się jednak okazuje, że Jovic do Realu raczej nie trafi: http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=89068

 

Zobaczymy jak to się skończy.

 

Za to media i sam Mbappe znów podsycają plotki o jego transferze. Marzę o nim w Realu od 2-3 lat. Nie ma co się podpalać, bo sytuacja wygląda tak jak zawsze, ale nadzieja się tli.

Odnośnik do komentarza

Zbyt piękne byłoby gdyby udało się szybko przeprowadzić zawodników, których chce praktycznie każdy wielki klub. 100 baniek Jović wart nie jest i też raczej nikt tyle nie da. Prasa Hiszpańska powiedziała, że Real przy tej cenie się wycofuje, ale Barcelona może wejść do gry. Tylko czy to wiarygodne, że Barca wydając 120 mln euro na Griezmanna ruszy jeszcze po Jovića za 100, 80 dali za De Jonga i kolejne 80-90 mają wydać na De Lighta. Chociaż te newsu o dogadaniu się Jovitića z Realem były grubymi nićmi szyte. As ma słabe źrodło w klubie i piszą, że Kroos na wylocie, a on podpisuje nowy kontrakt. No zobaczymy. 70 mln euro za niego to kwota wysoka. 100 mln już nie warta gry.

Co do Mbappe tylko ograniczenie projektu szejków lub faktycznie groźby wykluczenia z LM mogą spowodować sprzedanie Mbappe. Pewnie tak samo w przypadku Neymara. Tak samo 2-3 razy próbował odejść Veratti z klubu i za każdym razem zatrzymywali go w klubie. Z Mbappe będzie pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest kolejne wzmocnienie na nowy sezon. Po Rodrygo i Militao tym razem też bez zaskoczenia bo prasa donosiła od dłuższego czasu, że Jović praktycznie klepnięty i o to jest. Marca podaje 60 mln euro. Cena myślę, że jak na obecny rynek ok. Czy wypali transfer to jest spory znak zapytania. Jeden sezon na wysokim poziomie i w klubie o niższej renomie. Ale talent chłopak ma i oby zaprezentował się z najlepszej strony. 

Czekamy na Hazarda i Mendego plus jakiegoś pomocnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...