Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz normą staje się przerwa po zakończeniu pracy, co w sumie ma sens, gdyż ten fach chyba nigdy nie był tak wyniszczający jak obecnie. Mam dziwne przekonanie, że ZZ zbyt długo na emeryturze nie wysiedzi, więc albo reprezentacja Francji, albo PSG. Właściwie to rozumiem taką decyzję - ciężko było pobić obecne sukcesy, a zespół czeka gruntowna przebudowa. Oby Perez nie wpadł ponownie w szał „kupię wszystkich, którzy prosto kopną piłkę na mistrzostwach”.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Profesor napisał:

Wróbelki ćwierkają, że Zizou za 50M rocznie obejmie reprezentację Kataru.

Bzdura. Sam mówił na konferencji, że rok przerwy i że nie o kasę chodzi. Bardziej bym stawiał na przewijający się wątek roku odpoczynku albo coś koło tego, a późnie reprezentacja Francji.

Odnośnik do komentarza

A za rok mu już tyle nie dadzą? Powiedział jasno, że robi odpoczynek, więc tak zrobi. Nie jest to człowiek, który leci za kasą wszędzie. Zrezygnował jako piłkarz z ostatniego roku kontraktu i zakończył karierę. Tak samo miał podpisany jeszcze kontrakt z Realem jako trener i też zrezygnował. 

Odnośnik do komentarza

No ale mógł tak mówić wczoraj, a dzisiaj Katar dopiero się dowiedział i złożył/szykuje dla niego ofertę już po konferencji. Nie mówię, że tak było, może to zwykła bujda, ale nie brzmi to też całkowicie niedorzecznie. Dlatego mnie trochę rozbawiła Twoja obrona Pana Zidana (żeby go ktoś jeszcze atakował chociaż xd) jakby to miało splamić jego honor, bo jak powiedział, że jedzie na wakacje to i tysiąc tryliardów dolarów go od tych wakacji nie odwlecze ^^. Nie wiem, zarobi tam za rok 'pracy' ponad 5 razy więcej niż za rok w Realu, ja bym się zastanowi. Ale może jestem zwyczajną kurwą która leci na pieniądze i mu po prostu nie dorastam do pięt, jeżeli chodzi o człowieczeństwo, nie wiem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
No ale mógł tak mówić wczoraj, a dzisiaj Katar dopiero się dowiedział i złożył/szykuje dla niego ofertę już po konferencji. Nie mówię, że tak było, może to zwykła bujda, ale nie brzmi to też całkowicie niedorzecznie. Dlatego mnie trochę rozbawiła Twoja obrona Pana Zidana (żeby go ktoś jeszcze atakował chociaż xd) jakby to miało splamić jego honor, bo jak powiedział, że jedzie na wakacje to i tysiąc tryliardów dolarów go od tych wakacji nie odwlecze ^^. Nie wiem, zarobi tam za rok 'pracy' ponad 5 razy więcej niż za rok w Realu, ja bym się zastanowi. Ale może jestem zwyczajną kurwą która leci na pieniądze i mu po prostu nie dorastam do pięt, jeżeli chodzi o człowieczeństwo, nie wiem.
Kasa to jedno, ale po trzech sezonach morderczej pracy z Realem prawie bez wakacji i urlopów to mało jako oferta go oderwie od planów odpoczynku.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
48 minutes ago, pescar said:

Z Kataru za rok dwa czy 5 bedzie mial takie oferty o ile jest ona w ogóle prawdziwa.

 

Katar za 4 lata organizuje MŚ, za 5 lat Zidane im do niczego potrzebny nie będzie.

A co do zapowiedzi przerwy - Klopp też tak mówił, oidp Pep również. Są oferty, których się nie odrzuca. Chociaż zgadzam się, że nie widzę ZZ lecącego na kasę... z drugiej strony, wyzwanie czysto z FMa, do tego w komfortowych warunkach.

Odnośnik do komentarza

Akurat Guardiola rok między rezygnacją pracy w Barcelonie, a podjęciem pracy w Bayernie spędził w USA (zrezygnował w kwietniu 12, kontrakt podpisał w styczniu 13, prace podjął w lipcu 13). Klopp odchodząc z BVB nie mówił nic o zmęczeniu - odszedł dlatego, że byli na dnie tabeli, a klubowi było go trudno zwolnić.

Zidane imo robi pauzę przed objęciem francuskiej kadry. Trochę może strzelam, ale on bardzo dużo nauczył się od del Bosque, a Sfinks po odejściu z piłki klubowej zrobił wszystko w reprezentacyjnej. I może ZZ chce iść w jego ślady. Bo umówmy się, co on poza reprezentacją ma do zrobienia?

Odnośnik do komentarza

Organizuje MŚ i może już im będzie mniej zależało, ale to kraj który kupuje sobie Neymara za 222 mln euro, więc nie zdziwię się, że znowu będzie miał propozycję od nich. Wiadomo, że MŚ w Katarze dla nich najbardziej prestiżowe ale będą kolejne wielkie turnieje na których chcieliby się pokazać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...