Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, pescar napisał:

Kilka razy był brany pod uwagę. Sam mówił, że 3 razy go Perez namawiał. Wenger jeżeli by został to nie dlatego, że jest najlepszą opcją tylko brak jest dobrych dostępnych opcji. 

Z tego samego powodu w przeciągu trzech lat Real prowadziły takie tuzy jak Carlos Queiroz, Camacho, Garcia Remon, Luxemburgo czy Juan Ramos Lopez Caro. Mam nadzieję, że Perez o tym pamięta i drugi raz nie pójdzie tą drogą.

Odnośnik do komentarza

Przecież Wenger to jedna z najbardziej wpływowych osób w piłce nożnej i na pewno ktoś kto cieszy się wielkim szacunkiem wśród piłkarzy. W Arsenalu się wypalił, ale imo do przebudowy Realu się ze swoim olbrzymim doświadczeniem nada jak mało kto. No i dla niego byłoby to piękne zwieńczenie kariery. Coś jak potrójna korona Heynckesa w Bayernie.

 

Naprawde porównujesz go do jakiegoś Wanderleia Luxemburgo?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, lad napisał:

Przecież Wenger to jedna z najbardziej wpływowych osób w piłce nożnej i na pewno ktoś kto cieszy się wielkim szacunkiem wśród piłkarzy. W Arsenalu się wypalił, ale imo do przebudowy Realu się ze swoim olbrzymim doświadczeniem nada jak mało kto. No i dla niego byłoby to piękne zwieńczenie kariery. Coś jak potrójna korona Heynckesa w Bayernie.

 

Naprawde porównujesz go do jakiegoś Wanderleia Luxemburgo?

Wiekowo są podobni i swój prime mieli w tym samym okresie. Dlaczego ich nie porównywać?

Nie mam pojęcia jak Wenger sprawdziłby się w klubie o zupełnie innej charakterystyce niż Arsenal i dlatego wolałbym menedżera, który triumfował w kilku klubach, a nie takiego, który był człowiekiem-instytucją w jednym klubie przez ponad 20 lat. No i mam jakieś takie dziwne przekonanie, że Wenger by jeszcze bardziej rozmienił na drobne swoją legendę, przechodząc do Realu i zostając zwolnionym po niecałym sezonie.

Bo ktokolwiek tej drużyny nie przejmie, będzie siedział na bardzo gorącym stołku.

Odnośnik do komentarza
Benz jest ulubieńcem także Pereza, więc jego odejście raczej Realowi nie grozi
A co do samej decyzji Zizou - strasznie dziwnie i niespodziewanie to wyszło, wielka szkoda, że podjął taką decyzję
Czemu dziwne? Jest na szczycie, zdobył wszystko co może i chce odejść w chwale.

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ale że jak, co...? :( ;(

Zizu wracaj na ławkę!! A może to jakieś prima aprilis francuskie, marokańskie czy jakie tam?! Na ten moment (jak i rok wcześniej i dwa lata wcześniej) nie widzę nikogo innego na ławce Realu.

Smuteczek. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysfiol napisał:

Marokańskie???

Co za różnica jakie tam :P Tak mi przyszło do głowy. 

Dla mnie to żarcik jakiś, tylko nie kumam na co on i komu. Jedyna opcja dla niego teraz to emerytura pełną gębą. Choć skłaniałbym się ku temu, że pójdzie Juventus lub Marsylia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...