Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie wiadomo jakie pęknięcie ma. Ale dziennikarze, którzy pisali pierwsi o transferze Neymara do PSG podają miesiąc przerwy. Grając na blokadzie Ney ryzykuje brak udziału w mundialu, gdyby kontuzja się pogłębiła i z pęknięcia doszło do złamania. Duża strata PSG ale nie ma co ich skreślać. Zawsze za niego może wejść Di Maria, który jest w dobrej formie i który na Real będzie zmotywowany na 200%.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2018 o 22:07, Trzmielu napisał:

Nie, tak jak następnym razem. Wiadomo, że jest to piłka nożna i wszystko jest możliwe, ale wszystko na to wskazuje, że wynik będzie wysoki.

Nie takie wysokie to zwycięstwo ;)

Odnośnik do komentarza

Mimo trudności w drugiej linii z kontuzjami to drużyna pokazała charakter i wyeliminowała trudnego przeciwnika, który miał ogromne ambicje w LM. Rewanż rozegrany wzorowo, praktycznie cały mecz pod kontrolą. Brawa dla Zidane. Postawienie na Lucasa, który walczył za dwóch było na ogromny plus. Nie każdego stać na posadzenie Bale'a czy Isco w takim meczu na ławce i wystawienie Asensio i Lucasa. Obaj zagrali bardzo dobrze. Do tego nie dał Kroosa i Modrića, którzy dopiero wracali po urazach i mieli za sobą jeden trening z drużną. Kovacić wrócił do swojej formy. Po kontuzji nie ma już śladu i jest odbudowany. Bardzo dobra gra Varane i Ramosa. Wygrywali wszystko jak leci. Szkoda tylko kartki dla kapitana. JEszcze jedna i będzie pauza. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem tę laurkę dla Zidane'a: http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=79757

 

i aż postanowiłem znaleźć swój post sprzed dwóch lat.

 

W dniu 5.01.2016 o 09:02, Reaper napisał:

Ja się nie martwię :) Zidane to jest gość, to jest perfekcjonista, to jest poważny człowiek, który nie wskoczyłby na główkę do niesprawdzonej wody. Jeśli przyjął tę ofertę, to znaczy że sam czuje się gotowy i wie, że sprosta. On sam dobrze wie jakie wyzwanie przed nim, w końcu jest w tym klubie od wielu lat. Z takim doświadczeniem zawodniczym i z taką renomą w samym Realu Madryt jestem przekonany, że to będzie dobry trener na co najmniej kilka lat :)

 

Mam nadzieję, że faktycznie tak to wszystko wygląda i Zidane jeszcze się utrzyma minimum 2-3 sezony. A może będzie ewenementem w Realu i zostanie tutaj jako trener na wiele lat? :-k  <3 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nacho z pierwszą kontuzją w jego karierze :sad: Wstępnie wykluczony na dwa tygodnie. Duża strata, w ogóle co to jest za piłkarz. Osoby spoza sfery Realu pewnie słabo go kojarzą, ale to jest gość nie do zdarcia na dodatek grający minimum bardzo dobrze na każdej pozycji w defensywie - lewa, prawa i środek, no difference. Od 11 roku życia w Realu Madryt.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Reaper napisał:

w ogóle co to jest za piłkarz. Osoby spoza sfery Realu pewnie słabo go kojarzą, ale to jest gość nie do zdarcia na dodatek grający minimum bardzo dobrze na każdej pozycji w defensywie - lewa, prawa i środek, no difference.

I  w ostatnich dwóch okienkach połowa Europy chciała go chętnie powitać w swoich szeregach. Z tego co pamiętam, to przewijały się marki typu Roma, Inter i kluby z Anglii. :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...