Skocz do zawartości

FM 2017 oczekiwania


r0berd

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiem, ale jak pamiętam rok temu gram.pl wysyłał kody od razu po zamówieniu. A Beta był dostępny w środę ok. godz. 16-17 na ponad 2 tygodnie przed premierą

W tym roku wokół FM17 jest tajemnica i nikt nic nie wie ;)

 

 

Na pewno szykują coś wystrzałowego. Może doczekamy się legendarnej gołej baby na końcu gry lub domyślnej taktyki do Realu ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiem, ale jak pamiętam rok temu gram.pl wysyłał kody od razu po zamówieniu. A Beta był dostępny w środę ok. godz. 16-17 na ponad 2 tygodnie przed premierą

W tym roku wokół FM17 jest tajemnica i nikt nic nie wie ;)

 

 

Na pewno szykują coś wystrzałowego. Może doczekamy się legendarnej gołej baby na końcu gry lub domyślnej taktyki do Realu ;)

 

Tia, wystrzałowego. Nie wątpię :D Domyślna taxa dla Realu to 4-3-3 będzie ;)

Odnośnik do komentarza

Minimalne wymagania sprzętowe platforma:Windows

System operacyjny: Windows Vista (SP2), 7 (SP1), 8, 8.1, 10 (1607) – 64-bit or 32-bit
Procesor: Intel Pentium 4 Intel Core AMD Athlon 2.2GHz+
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600M GT AMD/ATI Mobility Radeon HD 2400 Intel GMA X3100 256MB VRAM
DirectX: Wersja 9.0c
Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni
Odnośnik do komentarza

A ja bym kurde chciał większy mieć wpływ na trening, dzień po dniu. I jakoś szczegółowiej rozplanowywać okres przygotowawczy. I żeby to miało przełożenie na sezon. I jeszcze żeby piłkarze w trybie 3d mnie słuchali i nie stali jak kołki w pewnych sytuacjach. A w ogóle to tryb 3d powinni wyłączyć i skupić się na 2d ;) Tu moje spojrzenie na silnik graficzny: https://www.youtube.com/watch?v=zj-fzDBaMlE

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...