Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
r0berd

FM 2017 oczekiwania

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przede wszystkim liczę na poprawiony system transferów aczkolwiek i tak się pewnie nie doczekam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pisałem to chyba rok temu: FIFA Manager zaraz pełną gębą będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chce żeby cokolwiek nowego dodawali, niech doszlifują to co jest ponoć i tak bardzo dobre. Najwyżej mogli by wyrzucić furę kasy żeby Japonia była grywalna, bo o ile na takie Niemcy wystarczy plik fake to kod gry z Kraju Kwitnącej Wiśni został wytrzebiony skutecznie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest dużo do poprawy: trening, transfery itd. A ci się biorą za skanowanie facjat?! Nie w tą stronę to idzie. Kiedyś mówiło się, że idą w stronę nowych graczy, mniej doświadczonych. Ale chyba to jednak nie jest prawda. Idą gdzieś, myślę, że sporej ilości starych graczy takie nowinki są zbędne i nie tego oczekują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem po co te facjaty. Jak zawsze można wkleić swoją fotkę do profilu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest dużo do poprawy: trening, transfery itd. A ci się biorą za skanowanie facjat?! Nie w tą stronę to idzie. Kiedyś mówiło się, że idą w stronę nowych graczy, mniej doświadczonych. Ale chyba to jednak nie jest prawda. Idą gdzieś, myślę, że sporej ilości starych graczy takie nowinki są zbędne i nie tego oczekują.

Przecież nie było oficjalnej zapowiedzi jeszcze. Poczekaj do połowy października i wtedy oceniaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież nie było oficjalnej zapowiedzi jeszcze. Poczekaj do połowy października i wtedy oceniaj.

Czemu? W końcu to temat Oczekiwania. Takie są moje. Ja odnosiłem się i do tego, co było rok wcześniej. Do FM16 i może po trochu do FM15. Wtedy pisałem dokładnie to samo. Swoją ocenę.

Edytowane przez MaKK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie jak co roku :D Poprawia jakieś drobnostki i dodadzą duperele.

Nie spodziewam się niczego specjalnego po tej edycji gry. Pewnie ją kupię, ale naprawdę nie wierzę w poprawienie systemu transferowego czy treningów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czemu? W końcu to temat Oczekiwania. Takie są moje. Ja odnosiłem się i do tego, co było rok wcześniej. Do FM16 i może po trochu do FM15. Wtedy pisałem dokładnie to samo. Swoją ocenę.

"Jest dużo do poprawy: trening, transfery itd. A ci się biorą za skanowanie facjat?! Nie w tą stronę to idzie". Wyglądało mi to na ocenę nadchodzącej wersji ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kompletnie nie rozumiem polityki SI w tym roku. Praktycznie zero informacji o nowej grze. Czyżby liczyli na to, że ludzie nie cofną preorderów dwa tygodnie przed premierą, gdy w końcu dowiedzą się, że większych zmian w FM 17 nie ma?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kompletnie nie rozumiem polityki SI w tym roku. Praktycznie zero informacji o nowej grze. Czyżby liczyli na to, że ludzie nie cofną preorderów dwa tygodnie przed premierą, gdy w końcu dowiedzą się, że większych zmian w FM 17 nie ma?

Może są dwa różne powody:

1. jest od groma nowości, jakaś rewolucja i SI zrobi ogromną niespodziankę.

2. nowości tyle, co kot napłakał lub same pierdoły w stylu skanowanie facjaty.

Moje wymysły rzecz jasna, ale obstawiam raczej to drugie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mecz z FM 2017 na rozszerzonych: https://www.youtube.com/watch?v=SzWtL8uL_mg

Nie gralem (chociaz gre mam zainstalowana) w FM16, ale to w niczym sie praktycznie nie rozni od FM15.

Jedyne co sie rzuca w oczy to makieta (!) fotoreporterow i dodatkowa strefa obok boiska. Zenada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta