Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
r0berd

FM 2017 oczekiwania

Rekomendowane odpowiedzi

Stfg

Trening

Odprawa przedmeczowa

Prasa

Taktyka

Transfery

Sztab szkoleniowy

Rozwój szkolek młodzieżowych

Mniej pretensji piłkarzy że nie grają w pierwszym składzie a jak już to że chce odejść a nie marudzenie

To można poprawić moim zdaniem grę. Narazić tyle hehe

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę irytujące jest promowanie wszędzie pre-ordera gry o której jeszcze nic nie wiemy(poza tym że będzie bliźniaczo podobna do swojej poprzedniczki).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę irytujące jest promowanie wszędzie pre-ordera gry o której jeszcze nic nie wiemy(poza tym że będzie bliźniaczo podobna do swojej poprzedniczki).

Takie czasy. To samo tyczy się sprzedawania gry w wersji beta/alfa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale w poprzednich latach byly juz przecieki z gry w okolicach wakacji. Tymczasem mamy zaraz polowe wrzesnia a o FM17 nie wiadomo praktycznie nic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jasne. Tak bywało. Wydaje mi się, iż w tym roku nie uświadczy się jakiś większych zmian. Chyba, że właśnie odwrotnie :p Milczą, bo będzie rewolucja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam złe przeczucia. Moim zdaniem przyszedl czas, zeby Fm przeszedl rewolucję a nie kolejny lifting, który i tak ciężko dostrzec, kupując grę co rok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://www.youtube.com/watch?v=iqF9OAb318s

Ja jebie, trailer traileru...Pierw pre-order bez chociażby wzmianki o nowościach w grze a teraz to..

Anyway, silnik 3d wygląda naprawdę smakowicie, poza tym żadnych szczegółów, choć oczywiście znów nam mydlą oczy kosmiczną liczbą 1000 nowowości, tiaaa jak w zeszłym roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na pierwszy rzut oka 3d wygląda znacznie lepiej, oby tylko silnik był bez bugów :)

Do reszty nie ma się raczej co przyczepić. Jak dla mnie jedyną zmianą potrzebną FM-owi jest poprawienie AI w kwestii budowania drużyny. No i mogliby rozwinąć bardziej trening.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie widze specjalnych zmian. SI przydalby sie jakis konkurent, bo copy-pasty zaczynaja juz byc nudne :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie widze specjalnych zmian. SI przydalby sie jakis konkurent, bo copy-pasty zaczynaja juz byc nudne :roll:

i to jeszcze copy pasty za ~160 zł :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okolo 160zl to bylo rok temu. W tym roku pewnie bedzie jeszcze drozej :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chce kałuże. Jak napada. I chce widziec jak Cristiano w wodzie gubi piłke.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I żeby granie newgenami się zaraz nie nudziło, nie wiem tylko jak by to miało wyglądać :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta