Skocz do zawartości

FM 2017 oczekiwania


r0berd

Rekomendowane odpowiedzi

No ale ilu, w realnym świecie, masz współpracowników? 2? 3? Dla mnie to normalne że cześć odchodzi a w następnym klubie możesz ich znowu zatrudnić. Pod Twoje kryteria zazwyczaj łapie się tylko asystent.

No tylko z reguły odchodzą jacyś przypadkowi ludzie, mi chodzi o swój stały sztab współpracowników, np. asystent, trener bramkarzy, trener siłowy, 2x trener ogólny i tyle :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał mieć możliwość zbudowania 'swojego' sztabu szkoleniowego, coś na wzór Ancelottiego czy Mourinho, mieć swoich ludzi, którzy w przypadku zwolnienia idą na bezrobocie razem z nami, w przypadku nowego klubu tak samo.

 

to jest w przypadku przejścia do innego klubu - zarząd nowego klubu pyta, ktrórych współpracowników z wcześniejszego miejsca chcesz zabrać

Odnośnik do komentarza

Dla mnie przede wszystkim powinni poprawić AI komputera i rynek transferowy. Grając długie kariery, komputer nie potrafi sensownie budować składu i często trafiają się zespoły posiadające 10 środkowych pomocników, w tym 6 kupionych za grube pieniądze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Historyczne bazy danych od XIX wieku ;)

 

Tak, tak - wiem - pomarzyć można :(

Popieram, chociaż trochę baz danych mogliby zrobić.

Nad rynkiem transferowym trochę też mogliby popracować, jak napisał lad. Dodatkowo mile widziane urozmaicenie/ulepszenie konferencji prasowych, tak jak napisał SuperPatson

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z niektórymi przedmówcami - fajnie byłoby, gdyby rozbudowana była analiza rywala. To jest szok, żeby w tak realnej grze jeden z najważniejszych aspektów był potraktowany aż tak po macoszemu i ograniczał się m.in. do statystyk, w którym przedziale czasowym rywal zdobywa i traci najwięcej bramek. Mogliby dodać np. analizę poszczególnych zawodników przeciwnika polegającą na opisywaniu ich konkretnych zachowań na boisku w określonych sytuacjach i określonej taktyce. Jak wspomniał też Fafus, sam trening również powinien być nieco bardziej rozbudowany. No i super byłoby, gdyby dodano grywalną II ligę polską. System 3D mi pasuje. Nie przeszkadzają mi ślizgający się zawodnicy i inne aspekty, na które narzeka większość graczy. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że pod tym względem FM nigdy nie będzie Fifą czy Pro Evolution Soccer, bo też nie taka jest jego rola. Nie kupię jednak w tym roku FM-a z tego względu, że jeszcze nie nacieszyłem się aktualnym. :) Osobiście uważam, że nie ma sensu kupować co roku nowej części, ale wiadomo, że każdy ma swoje zdanie na ten temat :)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z niektórymi przedmówcami - fajnie byłoby, gdyby rozbudowana była analiza rywala. To jest szok, żeby w tak realnej grze jeden z najważniejszych aspektów był potraktowany aż tak po macoszemu i ograniczał się m.in. do statystyk, w którym przedziale czasowym rywal zdobywa i traci najwięcej bramek. Mogliby dodać np. analizę poszczególnych zawodników przeciwnika polegającą na opisywaniu ich konkretnych zachowań na boisku w określonych sytuacjach i określonej taktyce. Jak wspomniał też Fafus, sam trening również powinien być nieco bardziej rozbudowany. No i super byłoby, gdyby dodano grywalną II ligę polską. System 3D mi pasuje. Nie przeszkadzają mi ślizgający się zawodnicy i inne aspekty, na które narzeka większość graczy. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że pod tym względem FM nigdy nie będzie Fifą czy Pro Evolution Soccer, bo też nie taka jest jego rola. Nie kupię jednak w tym roku FM-a z tego względu, że jeszcze nie nacieszyłem się aktualnym. :) Osobiście uważam, że nie ma sensu kupować co roku nowej części, ale wiadomo, że każdy ma swoje zdanie na ten temat :)

Analizę przeciwnika przeprowadzam sam i to mi akurat pasuje :)
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja poproszę- grywalności, która gdzieś się zagubiła między 14-ką a 15-ką, jak dla mnie.

Bez jakiś większych zmian znaczących nie sądzę na obecną chwilę, abym sięgnął po nową odsłonę.

Dla mnie akurat 16 jest bardziej grywalna niż 15 i 14 więc to kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...