Skocz do zawartości

FM 2017 oczekiwania


r0berd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja liczę na zmiany w silniku meczowym, na wybór sponsora (głównego,technicznego itp.), nowy system konferencji prasowych i rozmów motywacyjnych, tryb 3d jak dla mnie może zniknąć ;)

Mógłby pojawić się tryb wyzwań obejmujący, mecze historyczne jak np. Liverpool- Milan z 2005 roku.

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem silnik meczowy jest bardzo przecietny i tym powinni sie zajac. Grafike w 3d tez mogliby poprawic, bo jest wlasciwie taki sam od kilku ladnych lat a "plywajace" figurki, w 2016 roku, wolaja o pomste do nieba. Mogliby tez dodac mozliwosc edytowania wygladu stadionow, zeby bardziej przypominaly te prawdziwe.

Odnośnik do komentarza

Poprawa silnika meczowego, ale jednocześnie tylko z dobrą optymalizacją. Początki FMa z 3D były trudne dla kompów, nie wyobrażam sobie rewolucji bez optymalizacji. Poza tym zmienne PA zależne od osobowości i wielu innych rzeczy to duże, ale zajebiste wyzwanie jak dla mnie. Nie wiem co można zrobić z konferencjami, mnie niemożebnie nudzą, ale fajna byłaby jakaś zmiana. Mimo wszystko, wciąż bym pogrzebał w transferach. Za starszych piłkarzy/w średnim wieku (27-28) dalej z przeciętnych klubów dalej się płaci dużo. Sprawne poluzowanie SFG byłoby świetne. Więcej schematów albo po prostu poluzowanie możliwości. W Classic mogłoby zostać po staremu dla tych, którzy nie chcą.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał mieć możliwość zbudowania 'swojego' sztabu szkoleniowego, coś na wzór Ancelottiego czy Mourinho, mieć swoich ludzi, którzy w przypadku zwolnienia idą na bezrobocie razem z nami, w przypadku nowego klubu tak samo.

Przecież już właściwie tak jest - jak zwalniają cie z klubu to większość współpracowników tez odchodzi.

Odnośnik do komentarza

 

Ja bym chciał mieć możliwość zbudowania 'swojego' sztabu szkoleniowego, coś na wzór Ancelottiego czy Mourinho, mieć swoich ludzi, którzy w przypadku zwolnienia idą na bezrobocie razem z nami, w przypadku nowego klubu tak samo.

Przecież już właściwie tak jest - jak zwalniają cie z klubu to większość współpracowników tez odchodzi.

 

 

Większość? U mnie góra 3 - 4 osoby, jeszcze nie miałem tak żeby zdecydowana większość odeszła. Poza tym trzeba każdego ręcznie zatrudniać itd, ja bym to widział tak, że masz swoją ekipę i zatrudniając się negocjujesz ich zatrudnienie.

Odnośnik do komentarza

Udoskonaliłbym możliwości edytora m.in. przy tworzeniu lig - inny sposób przypisywania granic w tworzonych ligach. Zamiast określania miast, które wyznaczają granice, po prostu w lidze wpisywałoby się regiony, które liga obejmuje, tzn, klub z regionu, który został przypisany danej lidze grałby w niej w razie spadku czy awansu. Oczywiście danej lidze powinna być możliwość przypisania kilku regionów.

Drugi postulat to usprawnienie w definiowaniu baraży w danej lidze. Powinna być możliwość przypisania lig, których drużyny grałyby baraże. A nie jak do tej pory w przypadku liig z kilkoma grupami, że do barażu trafiają drużyny z wszystkich grup danej ligi lub baraż rozgrywany tylko dla jednej grupy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...