Skocz do zawartości

Tworzenie piłkarskiej stolicy Polski w Gdańsku.


Rekomendowane odpowiedzi

MAJ/CZERWIEC2015

 

Ekstraklasa - grupa mistrzowska

 

[1/7] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2:1 (Janicki, Wolski)

[2/7] Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:2 (Peszko, Mak)

[3/7] Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:2 (2x Kobylański)

[4/7] Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 4:0 (2x Janicki, Peszko, Wiśniewski)

[5/7] Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 0:3 (Kapustka, Chrapek, Mak)

[6/7] Podbeskidzie - Lechia Gdańsk 0:3 (Mak, Wawrzyniak, Janicki)

 

Tabela

 

W grupie mistrzowskiej byliśmy świadkami niebywałego przebudzenia naszego zespołu. Po porażce z Piastem i remisie z Górnikiem Łęczna przyznam szczerze, że straciłem jakiekolwiek nadzieje na walkę o tytuł. Nasza fantastyczna postawa w ostatniej fazie sezonu sprawiła, że na jeden mecz przed zakończeniem rozgrywek jesteśmy liderem i to od nas zależy, czy sięgniemy po tytuł Mistrza Polski. Niezwykle ważna była wygrana nad Legią Warszawa, co pozwoliło nam wskoczyć na fotel lidera. Bohaterem spotkania został bezbarwny i niezbyt imponujący formą w tym sezonie Martin Kobylański. Bilans 16-3 w grupie mistrzowskiej to świetny rezultat i przed nami niezwykle ważny mecz z Pogonią Szczecin przed własną publicznością.

Odnośnik do komentarza

Ekstraklasa - grupa mistrzowska [7/7]

Stadion: PGE Arena (Gdańsk)

Frekwencja: 19 152

 

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 3:1

 

0:1 - Kozłowski (7')

1:1 - Kuświk (19')

2:1 - Mak (27')

3:1 - Peszko (41')

 

Zm - Sławomir Peszko (9.0)

 

Budziłek - Wawrzyniak (43' Markovic), Maloca (74' Dźwigała), Janicki, Stolarski - Kovacevic, Chrapek (68' Mila), Kapustka - Mak, Kuświk, Peszko

 

Ten mecz śmiało można było nazwać finałem Ekstraklasy, gdyż w wypadku naszej wygranej mogliśmy sięgnąć po główne trofeum. I zrobiliśmy to! Lechia Gdańsk Mistrzem Polski sezonu 2014/2015. Stało się tak głównie dzięki fantastycznej postawie w grupie mistrzowskiej, gdzie wygraliśmy wszystkie mecze i odrobiliśmy stratę do prowadzącej przez długi czas Legii Warszawa. Decydujący mecz z Pogonią nie rozpoczął się dla nas najlepiej i na trybunach zapanował lekki niepokój. Długo jednak nie przegrywaliśmy, bo już w 19 minucie doprowadziliśmy do wyrównania. Ja po naszej grze byłem wręcz pewien, że nie stracimy punktów w tym meczu. Dziś po prostu sytuacje strzeleckie przychodziły nam z wielką łatwością i mieliśmy dużą przewagę nad przeciwnikiem. Jeszcze przed przerwą prowadziliśmy już 3:1 i byliśmy bardzo blisko sukcesu. Druga połowa obyła się bez żadnych komplikacji i po końcowym gwizdku wspólnie z kibicami cieszyliśmy się z pierwszego w historii klubu Mistrzostwa Polski!

 

Tabela - grupa mistrzowska

Tabela - grupa spadkowa

Odnośnik do komentarza

@Qu - dziękówa! wiadomo, awans do LM to zawsze zastrzyk pieniążków i wzrost reputacji, więc będzie to priorytetem. Ważne będą transfery, już teraz mam upolowanego jednego zawodnika na obronę za niewielkie pieniądze i ciekawe może być prześledzenie kadry Ruchu Chorzów, który spada z Ekstraklasy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ekstraklasa 2014/2015

 

Król strzelców: Jonatas Belusso (Cracovia Kraków) - 19

Piłkarz sezonu: Gergo Lovrencsics (Lech Poznań)

Piłkarz roku Ekstraklasy (2014) - Grzegorz Wojtkowiak (Lechia Gdańsk)

Najwięcej asyst: Gergo Lovrencsics (Lech Poznań) - 16

 

 

Statystyki zawodników w sezonie 2014/2015:

 

mecze/stracone bramki/czyste konta/gracz meczu/średnia ocena - bramkarze

mecze/strzelone bramki/asysty/gracz meczu/średnia ocena = zawodnicy z pola

 

Bramkarze:

 

Łukasz Budziłek (24, Polska) - 34 / 38 / 11 / 0 / 6.97 - Łukasz początkowo był bramkarzem numer dwa, jednak jego dobra postawa w pucharowych meczach z Legią i Śląskiem skłoniła mnie, by dać mu szansę gry w pierwszym składzie. Nie zawiodłem się i wielokrotnie mogliśmy polegać na tym bramkarzu.

Mateusz Bąk (32, Polska) - 7 / 7 / 1 / 0 / 6.99 - nasz doświadczony bramkarz gdy tylko pojawiał się na boisku, to nie zawodził. Musiał jednak pogodzić się z rolą rezerwowego bramkarza i jakoś nie stwarzał mi przez to pretensji. Wartościowy zawodnik w drużynie.

 

Lewi obrońcy:

 

Jakub Wawrzyniak (31, Polska) - 29 / 1 / 2 / 0 / 7.19 - ten niezwykle popularny w Polsce zawodnik rozegrał u nas bardzo udany sezon.

Neven Markovic (28, Serbia) - 16 / 0 / 0 / 0 / 6.94 - typowy zawodnik głębokiego składu. Grał tylko, jeśli musiał i grał po prostu przeciętnie. Nie popełniał błędów, lecz nie dawał zbyt dużej jakości w defensywie lub w ataku.

 

Środkowi obrońcy:

 

Rafał Janicki (22, Polska) - 38 / 9 / 0 / 2 / 7.16 - nasz najlepszy stoper w drużynie, do tego bardzo bramkostrzelny. Bardzo pewny punkt w zespole i jego pozycja jest niepodważalna.

Adam Dźwigała (19, Polska) - 26 / 1 / 2 / 1 / 6.88 - najlepsze, co mogę o nim powiedzieć to to, że dobrze pracuje na treningach i cały czas się rozwija. Często wystawiany do pierwszego składu, jednak często popełnia poważne błędy i tracimy przez to bramki. Licze na poprawę w przyszłym sezonie.

Mario Maloca (26, Chorwacja) - 22 / 1 / 1 / 0 / 7.10 - to właśnie on występował w głównej części sezonu, czyli w spotkaniach grupy mistrzowskiej. Spisywał się tam znakomicie i ma bardzo duży wkład w zdobyciu mistrzostwa.

Gerson (23, Brazylia) - 2 / 0 / 1 / 0 / 7.55 - rozegrał u nas tylko dwa, mało znaczące spotkania i został wypożyczony do Piasta. Nie wiąże z nim dalszej przyszłości.

 

Prawi obrońcy:

 

Paweł Stolarski (19, Polska) - 31 / 0 / 6 / 4 / 7.50 - bardzo jestem zadowolony z tego utalentowanego zawodnika, podstawowy zawodnik na swojej pozycji, świetnie grający w ofensywie.

Grzegorz Wojtkowiak (31, Polska) - 23 / 0 / 5 / 3 / 7.80 - zachwycał zwłaszcza na początku sezonu, grywał także na lewej obronie i zanotował niezwykle udany sezon

 

Defensywni pomocnicy:

 

Aleksandar Kovacevic (23, Serbia) - 33 / 1 / 1 / 0 / 6.83 - bardzo dobry sezon Serba i zawodnik pierwszego wyboru na swojej pozycji. Świetnie wywiązywał się ze swoich typowo defensywnych zadań

Daniel Łukasik (24, Polska) - 19 / 0 / 0 / 0 / 6.68 - przeciętny sezon Daniela, który przy dobrej dyspozycji Kovacevica był tylko rezerwowym. Trzeba jednak wziąć pod uwagę 3 miesięczną kontuzję, która wykluczyła go z gry przez dłuższy okres.

Odnośnik do komentarza

Środkowi pomocnicy:

 

Bartosz Kapustka (18, Polska) - 35 / 6 / 7 / 6 / 7.55 - świetny sezon Bartka, był to niezwykle udany transfer i zyskaliśmy fantastycznego pomocnika, który całą karierę ma dopiero przed sobą. Jestem pełen podziwu umiejętności naszej perełki w środku pola.

Michał Chrapek (23, Polska) - 31 / 8 / 8 / 4 / 7.20 - mimo bardzo słabego początku, gdzie nie mógł się odnaleźć, po zmianie taktyki zupełnie odżył.

Sebastian Mila (32, Polska) - 28 / 3 / 6 / 3 / 7.03 - częściej wchodził do gry z ławki rezerwowych, jego największym brakiem są atrybuty fizyczne ze względu na wiek. Mimo to, uważam że jako zawodnik szerokiego składu jest całkiem pożyteczny i może jeszcze dać coś od siebie drużynie.

Maciej Wolski (18, Polska) - 18 / 1 / 1 / 0 / 6.83 - postanowiłem dać szansę gry w pierwszym składzie temu zawodnikowi i jestem bardzo zadowolony z jego rozwoju. Może nie grał porywająco, lecz nie oczekuję od niego jeszcze cudów. Zyskał cenne doświadczenie gry na Ekstraklasowych boiskach co z pewnością mu pomoże w kolejnych sezonach.

 

Napastnicy:

 

Sławomir Peszko (30, Polska) - 29 / 12 / 7 / 3 / 7.19 - Sławek okazał się naszym najbardziej bramkostrzelnym zawodnikiem, mimo iż nie grał na swojej optymalnej pozycji. Wyróżnił się także najrówniejszą formą wśród naszych napastników.

Michał Mak (23, Polska) - 32 / 11 / 9 / 1 / 7.02 - po bardzo słabym początku sezonu, gdzie Michał nie potrafił strzelić bramki, udało mu się dojść do wysokiej formy i nie oddał miejsca w wyjściowym składzie do ostatniej kolejki.

Grzegorz Kuświk - (28, Polska) - 28 / 8 / 12 / 0 / 7.01 - całkiem przyzwoity sezon w jego wykonaniu, pożyteczny zawodnik.

Martin Kobylański - (21, Polska) - 25 / 5 / 1 / 2 / 6.76 - zapamiętamy go głównie dzięki dwóm brakom strzelonym Legii Warszawa w niezwykle ważnym meczu grupy mistrzowskiej. Gdyby jednak wymazać z pamięci ten mecz, byłoby bardzo słabo jeśli chodzi o ten sezon.

Lukas Haraslin - (19, Słowacja) - 24 / 8 / 4 / 1 / 6.90 - dość nierówna forma Słowaka, potrafił zagrać dobry mecz by potem zupełnie przejść obok spotkania.

Adam Buksa - (18, Polska) - 26 / 6 / 0 / 0 / 6.68 - kiepski sezon naszego młodego napastnika, jednak uważam że jest to przyszłościowy zawodnik.

Piotr Wiśniewski (32, Polska) - 5 / 1 / 0 / 0 / 7.07 - Piotrek nie był zbyt często wykorzystywany i po sezonie postanowił zakończyć karierę. Zostanie zorganizowany specjalny, pożegnalny mecz gdyż 10 lat spędzonych w klubie trzeba nagradzać.

 

Po kilka występów zanotowali także młodzi zawodnicy z drużyny U-18: Bernard Powszuk (1), Marcin Karniluk (4), Dawid Karczewski (2), Daniel Woźniak (2), Sebastian Sypniewski (3), Bartłomiej Danowski (2).

Nasza drużyna U-18 zajęła 2 miejsce w swojej grupie ustępując tylko młodzikom Wisły Kraków.

 

Odnośnik do komentarza

@Yaneck - żeby to jeszcze specjalnie było zrobione :D

------------------------------------------------------------------------------------------

 

LIPIEC 2015

 

Transfery z klubu:

 

Martin Kobylański (Blackburn, 5,25MLN€)

Marco Paixao (Caen, 900tys€)

Maciej Makuszewski (Willem II, 800tys€)

Lukas Haraslin (Cracovia Kraków, 500tys€)

Milos Krasic (Atlas, 500tys€)

Flavio Paixao (Videoton, 150tys€)

Neven Markovic (Wisła Płock, wypożyczenie)

Gerson (Cracovia Kraków, wypożyczenie)

 

Jestem bardzo zadowolony, gdyż pozbyłem się niechcianych zawodników, których nie udało mi się sprzedać przed rokiem. Bracia Paixao i Milos Krasic znaleźli nowych pracodawców i dali zarobić klubowi jakieś pieniądze. Z wypożyczenia powrócił Maciej Makuszewski, który od razu został sprzedany do Eredivisie. Dość pokaźną sumę otrzymaliśmy za Martina Kobylańskiego, który nie spisywał się najlepiej. Drużynę opuścił także Haraslin i powędrował do Cracovii, a dwaj nasi obrońcy zostali wysłani na roczne wypożyczenie.

 

Transfery do klubu:

 

Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin, 2,3MLN€) - chciałem kupić solidnego napastnika i zastanawiałem się właśnie między Łukaszem, a Mariuszem Stępińskim z Ruchu, który mimo spadku do I ligi okazał się nie do wyciągnięcia. Były napastnik Pogoni w poprzednim sezonie strzelił 14 bramek i liczę, że będzie dla nas solidnym wzmocnieniem.

Bartłomiej Drągowski (Jagiellonia Białystok, 1,5MLN€) - uważam, że zyskaliśmy bramkarza na wiele lat a stało się to tak naprawdę przez przypadek. Nie sądziłem, że Bartka będzie tak łatwo i za stosunkowo niewielkie pieniądze przeciągnąć na swoją stronę, z czego jestem bardzo zadowolony.

Bartosz Salamon (Cagliari, 625tys€) - jest to transfer o którym wspominałem już wcześniej, czas pokaże jak Bartek spisze się w naszej lidze.

Filip Starzyński (Lokeren, 450tys€) - w wyborze nowego środkowego pomocnika miałem 3 opcje. Starzyński, Wolski i Zieliński. Wolski chciał zarabiać zdecydowanie za dużo, Zieliński nie wywarł na mnie wrażenia swoimi umiejętnościami a Filip wydaje się być świetnym wzmocnieniem na nadchodzący sezon.

Thiago Cionek (Palermo, 275tys€) - kolejny stoper sprowadzony z Włoch, przez co rywalizacja na środku obrony zapowiada się niezwykle emocjonująca.

Oskar Zawada (Wolfsburg, 200tys€) - jest to pewna niewiadoma, jednak młody wiek i spory potencjał daje mu szansę na stanie się solidnym napastnikiem.

Kamil Wilczek (Brondby, 62tys€) - były Król Strzelców naszej Ekstraklasy w barwach Piasta Gliwice nie poradził sobie w Brondby i będzie próbował odbudować się właśnie u nas.

Łukasz Hanzel (Ruch Chorzów, 45tys€) - dosłownie cały poprzedni sezon spędził na leczeniu kontuzji. Pozyskaliśmy go za niewielkie pieniądze i zarabiać chciał również niedużo, więc nie uważam tego transferu za spore ryzyko.

Benjamin Henrichs (Bayer Leverkusen, wypożyczenie) - młody i utalentowany pomocnik z Niemiec będzie chciał udowodnić, że drzemie w nim duży potencjał i zobaczymy jak się nam rozwinie.

Damian Garbacik (powrót z wypożyczenia) - na pierwszoligowych boiskach spisywał się bardzo dobrze, na pewno otrzyma swoją szansę także w Ekstraklasie.

Nikola Lekovic (powrót z wypożyczenia) - otrzymałem za niego kilka ofert sięgających ponad 600 tys€, jednak postanowiłem zatrzymać go w zespole kosztem Markovica, którego odesłałem na wypożyczenie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@Grozny - zapłaciliśmy równe 1,5 MLN€ bez żadnych bonusów, czy klauzuli. Też jestem zaskoczony tak niską kwotą, tym bardziej że interesowały się nim największe europejskie kluby.

@Yaneck - zobaczymy po sezonie ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sparingi:

 

Lechia Gdańsk - Stomil Olsztyn 4:0 (3x Mila, Mak)

Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0:2 (Wilczek, Zwoliński)

Lechia Gdańsk - Olimpia Grudziądz 5:2 (Wolski, Chrapek, Zawada, Peszko, Mila)

Lechia Gdańsk - Club Brugge 1:1 (Chrapek)

 

 

 

---------------------------------------------

Superpuchar Polski

Stadion: PGE Arena (Gdańsk)

Frekwencja: 44 000

 

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 5:1

 

1:0 - Chrapek [kar.] (14')

2:0 - Głowacki [sam.] (21')

2:1 - Mączyński (30')

3:1 - Kapustka (65')

4:1 - Salamon (70')

5:1 - Peszko (90+2')

(82') - czerwona kartka - Mączyński

 

Zm: Bartosz Kapustka (9.0)

 

Bąk - Wojtkowiak, Salamon, Janicki, Stolarski - Łukasik (59' Maloca), Chrapek (71' Wolski), Kapustka - Mak, Zwoliński (65' Kuświk), Peszko

 

Jako Mistrz Polski wiadomo było, że w lipcu będziemy rozgrywać mecz o Superpuchar Polski przeciwko zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Pucharu Polski. Po trofeum to sięgnęła Wisła Kraków i to ona była naszym dzisiejszym przeciwnikiem. Po bardzo udanym poprzednim sezonie i solidnymi wzmocnieniami byliśmy faworytem w tym pojedynku. Nie spodziewałem się jednak tak jednostronnego widowiska, z czego oczywiście jestem bardzo zadowolony. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Bartek Kapustka, który dzielił piłkami w środku boiska i zachwycił polską publiczność.

Odnośnik do komentarza

LIPIEC 2015

 

Transfery z klubu:

 

Bartłomiej Pawłowski (Pogoń Szczecin, 500tys€)

Jakub Wawrzyniak (Diosgyor, wypożyczenie)

 

 

Ekstraklasa

 

[1/30] Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2:1 (Zwoliński)

[2/30] Lechia Gdańsk - Wisła Płock 4:1 (Peszko, Mak, Zawada, Zwoliński)

 

 

Puchar Polski

 

[1 runda] Legionovia Legionowo - Lechia Gdańsk 1:4 (3x Zawada, Buksa)

 

 

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów - druga runda

 

[1/2] Lechia Gdańsk - HJK Helsinki 0:2

[2/2] HJK Helsinki - Lechia Gdańsk 0:2 (3:5)k. (Kovacevic, Wilczek)

 

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów - trzecia runda

 

[1/2] FC København - Lechia Gdańsk 1:1 (Zwoliński)

 

Zacznijmy od rozgrywek ligowych, gdzie już w pierwszym meczu doznaliśmy porażki ze Śląskiem Wrocław, który bardzo dobrze rozpoczął nowy sezon. Nie zachwyciliśmy w tym meczu i mieliśmy duży problem ze znalezieniem sposobu na pokonanie bramkarza rywali. Drugim przeciwnikiem w Ekstraklasie był beniaminek z Płocka, który już nie dał nam rady i na nasze konto wpadły pierwsze 3 punkty.

W Pucharze Polski pewnie pokonaliśmy niżej notowany zespół i awansowaliśmy dalej trafiając na Wisłę Płock. Wreszcie przyszedł czas na start kwalifikacji do europejskich rozgrywek a naszym pierwszym rywalem była drużyna z Finlandii. Przyznam, że zlekceważyłem naszego przeciwnika i w pierwszym meczu wystawiłem nieco eksperymentalny skład, w którym znalazło się także kilku zawodników z drużyny młodzieżowej. Na moje szczęście w drugim pojedynku odrobiliśmy straty i po rzutach karnych awansowaliśmy do kolejnej rundy. Najmocniejszym już składem pojechaliśmy do Danii i wywalczyliśmy dość cenny remis.

Odnośnik do komentarza

Takie problemy już w 1 meczu LM? Gratuluję Mistrza! (Oby w rzeczywistości tak było w następnym sezonie :)). transfery robią wrażenie, teraz to już możesz chyba budować mocarstwo, bo Lechia z takim składem to samograj, chociaż wyniki tego jeszcze nie pokazują. Powodzenia w tym sezonie!

Odnośnik do komentarza

@Galizerix - problemy były nie tylko w 1 meczu :D póki co nie jesteśmy jeszcze gotowi na LM, w przyszłym roku musi się udać! :)

--------------------------------------------------------------------------------------

 

SIERPIEŃ 2015

 

Ekstraklasa

 

[3/30] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:3 (Wilczek, Zwoliński, Wolski)

[4/30] Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:1 ([sam.], Zwoliński)

[5/30] Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:2 (Mak, Mila)

[6/30] Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:2 (Mak, Lekovic)

[7/30] Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 2:3 (Mak, Janicki)

 

Tabela

 

 

Puchar Polski

 

[2 runda] Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2:0 (Wilczek, Buksa)

 

 

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów - trzecia runda

 

[2/2] Lechia Gdańsk - FC København 2:2 (Zwoliński, Peszko)

 

 

Kwalifikacje do Ligi Europy - baraż

 

[1/2] Lechia Gdańsk - Spartak Moskwa 4:2 (2x Mak, 2x Zwoliński)

[2/2] Spartak Moskwa - Lechia Gdańsk 1:4 (Janicki, Peszko, Mak, [sam.])

 

Najważniejszą wiadomością sierpnia jest porażka w dwumeczu trzeciej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Dwukrotnie zremisowaliśmy z Mistrzem Danii, jednak bramki stracone na własnym stadionie zadecydowały, że w tym roku powalczymy jedynie o Ligę Europy. W barażu dwukrotnie pokonaliśmy Spartak Moskwa zaznaczając, że były to dwa bardzo przekonujące zwycięstwa. W Lidze Europy zmierzymy się w grupie z takimi przeciwnikami jak: Liverpool, Besiktas i Panathinaikos.

W naszej Ekstraklasie wysunęliśmy się na prowadzenie w tabeli, choć nie obyło się bez niespodzianki w siódmej kolejce. Górnik Łęczna zaskoczył nas dobrą grą w obronie i skutecznością pod naszą bramką. Stoczyliśmy także pojedynek w Pucharze Polski, w którym wyeliminowaliśmy Wisłę Płock i teraz czekają nas mecze z drużynami z niższych lig.

Odnośnik do komentarza

@Grozny - no były łatwiejsze do wylosowania, ale nie łamiemy się :P

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

WRZESIEŃ 2015

 

Ekstraklasa

 

[8/30] Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:4 (2x Wilczek, Peszko, Starzyński)

[9/30] Lechia Gdańsk - Termalica B-B Nieciecza 2:0 (2x Zawada)

[10/30] Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 1:1 (Mak)

 

Tabela

 

Puchar Polski

 

[3 runda] Rekord Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 3:5 (4x Buksa, Cionek)

[4 runda] Lechia Tomaszów - Lechia Gdańsk 2:4d. (Zawada, Mila, Kuświk, Dźwigała)

 

Liga Europy - faza grupowa

 

[1/6] Lechia Gdańsk - Besiktas 0:1

 

 

Nasza forma ligowa jest całkiem stabilna, nie mieliśmy większych problemów z naszymi przeciwnikami i zanotowaliśmy trzy mecze bez porażki. Nie mam większych zastrzeżeń do naszej gry, choć nie daje to nam póki co pierwszego miejsca w tabeli.

Puchar Polski na tym szczeblu rozgrywek to pojedynki z dwoma, niezbyt wymagającymi przeciwnikami. Tylko teoretycznie, gdyż do rozstrzygnięcia meczu z Lechią Tomaszów potrzebna była dogrywka. Wreszcie zainaugurowaliśmy w europejskich pucharach, a naszym pierwszym przeciwnikiem w fazie grupowej Ligi Europy był turecki Besiktas. Mimo porażki jestem bardzo zadowolony z naszej gry, straciliśmy bramkę w 87 minucie i moim zdaniem zabrakło nam doświadczenia i obycia na europejskich boiskach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...