Skocz do zawartości
Spanky26

Problem z kupowaniem zawodników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! tak jak w temacie nie mogę kupować, sprzedawać i wypożyczać żadnych zawodników, np mam 100 mln chce kupić piłkarza za 60 i napisane mam brak funduszy a caly transfer kosztuje 67 mln ;/

P.S Dodam że mam grę oryginalną :) bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

100 mln budżetu, czy budżetu transferowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Budżetu transferowego, na domiar złego żaden inny klub też nie może nikogo kupić, sprzedać i wypożyczyć :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kim grasz? Może masz jakieś embargo na transfery, bo jak inaczej można to wyjaśnić? Albo jakiś bug się wkradł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może spróbuj wystartować bez dodatku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reinstal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zaznaczyłeś opcję przy starcie gry, żeby w pierwszym okienku transfery były zablokowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie próbuje jeszcze raz przez steama instalować to już ostatnia możliwość :)

Ok reinstall i aktualizacja z 16.3.0 do 16.3.1 pomogło :) dzięki wielkie za pomoc :) pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, że steam wcześniej nie zrobil tego automatycznie przy uruchamianiu gry :eusa_shhh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich,

od niedawna gram w FM2016 i już na początku zabawy pojawia się istotny problem. Mianowicie nie jestem w stanie kupić żadnego gracza. Nie chodzi nawet o budżet transferowy, bo kasę na zakupy mam. Sytuacja wygląda tak - znajduję konkretnego gracza, składam za niego ofertę, zaznaczam opcję do negocjacji i odpowiedź albo Dziś albo Jutro. Klikam złóż ofertę. I później nie dzieje się nic. nie otrzymuje żadnej odpowiedzi czy oferta zaakceptowana czy odrzucona czy chcą negocjować cenę. NIC.

W zakładce transfery widzę, że oferta została złożona, mam przy nazwisku piłkarza datę do której powinienem dostać odpowiedź, ale nic kompletnie sie nie dzieje. Ktoś wie o co może chodzić?

Nie pomaga również wycofanie oferty i złożenie jej na nowo.

Dodam jeszcze, że w pierwszych dniach po objęciu klubu złożyłem pare ofert i za każdym razem miałem odpowiedź czy przyjęta czy odrzucona. W pewnym momencie jednak przestałem je otrzymywać.

Z początku myślałem, że może coś w ustawieniach gry itd, gralem do styczniowego okienka z nadzieja ze wszystko wroci do normy. Niestety nic sie nie zmieniło.

P.S. Gram Juventusem.

Z góry dzięki za pomoc Panowie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze ustawiles sobie przez przypadek jakies filtrowanie wiadomosci przychodzacych do skrzynki (Inbox) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja gry była zrobiona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze ustawiles sobie przez przypadek jakies filtrowanie wiadomosci przychodzacych do skrzynki (Inbox) ?

Być może - nie sprawdzałem. Wrócę z roboty to rzuce okiem, dzięki za wskazówkę :)

Natomiast na chłopski rozum wydaje mi się, że to nie to. Z prostego powodu. W zakładce transfery przy danym zawodniku zawsze jest data. Przykładowo składam oferte za gracza 1 stycznia. Daję czas na odpowiedż na jutro czyli 2 stycznia. W zakładce transfery mam przy zawodniku datę 2 stycznia. No i nadchodzi ten 2 stycznia, nic sie nie dzieje, nadchodzi 3 stycznia i przy kolesiu jest data 4 stycznia na odpowiedź. Nie wiem czy jasno to napisałem:)

Poza tym kiedy dostaje ofertę kupna moje gracza to widzę to w wiadomościach.

Ciężka sprawa:)

PS. Samodzielnie na pewno nie robiłem aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steam sam aktualizuje grę.

Jaką masz wersję? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może - nie sprawdzałem. Wrócę z roboty to rzuce okiem, dzięki za wskazówkę :)

Natomiast na chłopski rozum wydaje mi się, że to nie to. Z prostego powodu. W zakładce transfery przy danym zawodniku zawsze jest data. Przykładowo składam oferte za gracza 1 stycznia. Daję czas na odpowiedż na jutro czyli 2 stycznia. W zakładce transfery mam przy zawodniku datę 2 stycznia. No i nadchodzi ten 2 stycznia, nic sie nie dzieje, nadchodzi 3 stycznia i przy kolesiu jest data 4 stycznia na odpowiedź. Nie wiem czy jasno to napisałem:)

Poza tym kiedy dostaje ofertę kupna moje gracza to widzę to w wiadomościach.

Ciężka sprawa:)

PS. Samodzielnie na pewnie nie robiłem aktualizacji.

przeinstaluj grę, nowa instalacja zaktualizuje się do najnowszej wersji, problem powinien zniknąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że po aktualizacji muszę zacząć grę na nowo?

Bo pewnie jak zachowam save'a i potem go wczytam to spore ryzyko ze będzie to samo;/

Jak wrócę do domu to sprawdzę wersję.

Dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.