Skocz do zawartości

Piłkarski Pośredniak


Rekomendowane odpowiedzi

Gra: FM 14

Baza Danych i Dodatki: 14.3, rozmiar średnia, PLU do 14.3

Ligi: Anglia (2), Belgia (1), Czechy (1), Francja (2), Hiszpania (2), Holandia (1), Niemcy (3), Polska (5), Rosja (1), Słowacja (1), Szkocja (1), Ukraina (1), Włochy (2)

Klub: się okaże

Imię Managera: Rafał Szewczyk

17.06.2013 Strzelce Opolskie godzina 6:00

Ja pierdziele. Jest szósta rano, a jakiś pedał wierci nad głową. Gdyby nie to że balowałem przez połowę nocy to bym mu głosił wpierdol. Codziennie zastanawiam się kim ja jestem. Syn którego rodzina matki, pochodziła z Lublina i ojciec, rodowity Hanys. Dawniej trener rezerw Piasta Strzelce Opolskie (2007-2010, 2011-2013), oraz zwycięzca B klasy grupa Strzelce Opolskie I z zespołem Naprzód Jemelnica (2010/11). Rodzina, żonaty z Magdą (lat 28, główny bohater 4 lata starszy). Żeby szukać pracy należy pójść do biura pracy. Ja idę do pośredniaka, ale tego piłkarskiego. Szukałem klubu z IV, może III ligi. Bez trenera są nawet kluby takie jak Legia, Garbarnia czy Millwall. Ale kartofliska rules.

Może mało napisane, ale ciul z tym.

 

 

Odnośnik do komentarza

Po namyśle postanowiłem wybrać klub z Opolskiego. Ten klub grał w starej II lidze w latach 1999-2002. Po spadku klub przeżywał ciężkie chwile. Przed mną trenerka w GLKS Kietrz.

Klub liczy na miejsce w górnej części tabeli.

 

Dziennikarz- Witamy nowego trenera GLKS Kietrz Rafała Szewczyka.

Rafał Szewczyk- Również witam.

D- Patrząc na pana osiągnięcia... trener rezerw Piasta Strzelce Opolskie oraz zwycięzca B-Klasy z zespołem Naprzodem Jemelnica. Czy sądzi pan że jest pan sobie poradzić w Kietrzu?

R.S- Myślę że jestem.

D- Krąży wiadomość że szukacie klubu patronackiego, jest to prawda?

R.S- Jest to prawda.

(dalej)

D- Życzymy sukcesów w barwach GLKS Kietrz.

R.S- Dziękuje.

D- Do widzenia.

R.S- Do widzenia.

 

Transfery:

Wojciech Kwiek O (P)

Leszek Zieliński P (Ś)

Rafał Barbus BR

 

Sparingi (do końca czerwca):

 

GLKS Kietrz II 3:2 (Galik x2, sam)

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:2 (Galik)

Edytowane przez MaKK
Poprawki małe
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...