Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krystiano1991

Edytory do CMa

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem edytor do CM 03/04 To własnie pobrałem i w instrukcji jest napisane żeby cytuje " Ściągnięty plik zip należy rozpakować i skopiować do katalogu z grą. Po uruchomieniu programu trzeba:

* odpalić CM 03/04

* załadować grę, w której chcemy coś edytować

* załadować tego samego save'a w programie"

Zrobiłem tak jak jest napisane i wpisałem np. Pirlo i nic. Może mi ktoś pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AFAIR dla każdego patcha była oddzielna wersja - jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zapatchuj grę do najwyższej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a skąd można pobrać najnowszy patch? może ktoś podać link?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde teraz mi wyskakuje coś że czy jest właściwa Płyta CD. O co chodzi? Może mi ktoś doradzić co zribić bo ja mam Przegrywana od kolegi ale on miał oryginalną ale juz nie ma bo sprzedał. Crack jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak i crack, to i pewnie ban również. Ponoć te dwa stwory prowadzą wspólny tryb życia, z tym że jednym polują, a drugi ginie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest w ogole jakis edytor by mozna bylo edytowac podczas gry...tzn zeby edytowac nie bierzaco a nie edycja i potrzeba nowej gry by byly widoczbe edycje...Bo mam wlasnie tego sava juz 9 sezon lubinem i mialem ten problem ze stadionem zastepczym i moze by to jakos zedytowac podczas gry....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cm exploler na przykład, tri wasano pre-game editor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DEAN te co podaleś oprocz pregame to edytory do 01/02 ale dzieki temu znalalem edytor mcm 03/04 ale po pierwsze on dziala tylko z gra 414 ja mam 415 i nadodatek edytuje tylko parametry pilkarzy ...ja chetowac nie chce tylko zmienic stadion po bugu , ktory mialem w zaglebiu lubin ...jak znacie jeszce jakies edytorki rzucie nazwa ale takie ktore edytuja bierzaca gre ...a nie nowa ....;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam grę Championship Manager 5 i mam pytanie. Zna ktoś jakiś edytor lub update do tego CM-a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam grę Championship Manager 5 i mam pytanie. Zna ktoś jakiś edytor lub update do tego CM-a?

Mała szansa na takie coś. Od tej wersji (dla niektórych od wcześniejszej) CM to krap.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi