Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Rozegralem 10 spotkan i przez7 moglem ogladac normalnie. A teraz te kulki sie pojawily. Odznaczalem juz zeby ogladac w 3d nie ogladac pozniej zeby znowu ogladac i nic, Moze cos wcisnałem przez przypadek.

Przywróć ustawienia domyślne powinny pomóc.

 

Ustawienia-> Mecz-> zaznaczyć Oglądaj mecze w 3D. Tam jest wszystko o ustawieniach meczu.

Edytowane przez MaKK
Odnośnik do komentarza

W sumie pograłem trochę, to się mogę wypowiedzieć bardziej obszernie o nowym FM-ie. Mówiłem już o kreatorze twarzy. A teraz w sumie warto ocenić/powiedzieć inne aspekty. Na pierwszy rzut oka nasunęła mi się nowa szata graficzna w Taktyce, szczególnie polecenia dla drużyny, które nie są już tylko i wyłącznie jednozdaniowym kafelkiem. w końcu ogarnięto ten chaos jaki tam panował, zostało to ładnie ogarnięte i fajnie to graficznie wygląda. Dodano również graficzny model sztabowy. Mamy tam rozpisane różne piony i ludzi na danych stanowiskach, można tam patrzeć atrybuty, jakieś porównanie naszego sztabu z sztabami w lidze. Finanse tak samo, nowy model graficzny, dodano kolejne statystyki. Ogólnie, widać że SI wzięło się za ogarnianie tych słabych graficznie punktów w interfejsie i wiele rzeczy, nawet takich drobnych zostało naprawionych. Oczywiście wiadomo, nie wszystkie, ale to co udało im się poprawić wygląda niezłe. Co do meczów 3D, to działają płynnej, nie rozumiem trochę tej funkcji z włączeniem sobie paska kondycji w góry głowy zawodnika, jednak da się to wyłączyć. Co do silnika meczowego to wypowiem się w przyszłości, gdy uda mi się rozegrać parę sezonów. Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony, na pewno na mnie większe wrażenie robi FM16 niż FM15, ale to jeszcze zobaczymy, może nagle zacznie się dziać coś złego i zacznę dostrzegać różne błędy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...