Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
klinsmann

Fristajlowy Kącik [FM2016]

Rekomendowane odpowiedzi

Bo taka opinia była w środowisku, ale dotyczyła głównie tych FMów 2012, 2013, 2014. Z 15 i 16 jest już lepiej jeśli chodzi o grywalność w pierwszych miesiącach od premiery :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo taka opinia była w środowisku, ale dotyczyła głównie tych FMów 2012, 2013, 2014. Z 15 i 16 jest już lepiej jeśli chodzi o grywalność w pierwszych miesiącach od premiery :)

A w innych to nie?? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dobra to umówmy się, że ta opinia dotyczyła tych dawnych, starych FM ów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

albo mi się wydaje ale 16 jest chyba łatwiejsza od 15

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie znajdę informacje o poprzednich meczach mojej drużyny z jakimś innym konkretnym zespołem. Chodzi mi o historie meczów np pomiędzy Legią a Pogonią.

Edit

Już mam :)

I gdzie to? Bo ja mogę tylko sprawdzić w momencie zanim z przeciwnikiem zagram w terminarzu mam wtedy opcję "poprzednie mecze", a jak już rozegramy spotkanie to opcja znika.

PS. Ja o 15 pytam, bo pewnie tak samo :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I gdzie to? Bo ja mogę tylko sprawdzić w momencie zanim z przeciwnikiem zagram w terminarzu mam wtedy opcję "poprzednie mecze", a jak już rozegramy spotkanie to opcja znika.

Ja znalazłem to samo, chyba inaczej się nie da.

Edytowane przez DarkLuki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszedł nowy patch, od teraz wersja fma oznaczona jest numerem 16.1.0, więc jest to taki większy patch. Z tego co wyczytałem na forum SI, to nie podają changelisty, jest to wersja bardzo podobna do tej, która zostanie wydana w piątek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszedł nowy patch, od teraz wersja fma oznaczona jest numerem 16.1.0, więc jest to taki większy patch. Z tego co wyczytałem na forum SI, to nie podają changelisty, jest to wersja bardzo podobna do tej, która zostanie wydana w piątek.

Właśnie wywaliło mi crash dumpa i teoretycznie gra próbuje od razu włączyć się sama i przy okazji zaktualizować, ale wyskakuje jakiś błąd serwera Steam :/ super aktualizacja :D

http://screenshooter.net/100629016/rpkwiar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmian musiało być sporo, bo ponad 300mb waży ten patch. Zwykle wersja z 16.1 była już pełna :-k.

http://i.imgur.com/bVrMOL1.pngbłędów jest pewnie jeszcze sporo, spójrzcie na datę startu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ale podejrzewam, że changelista będzie podana w piątek dopiero i większość jest już przygotowana pod pełną wersję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanko - bo wszystkie kluby mają u mnie normalne loga bo ściągnąłem Logopack a gdy włącze dany zespół obojętnie jaki to mają jakieś kijowe - takie jakby Defaultowe tylko w kolorach klubowych,rozgrywki też tak mają

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanko - bo wszystkie kluby mają u mnie normalne loga bo ściągnąłem Logopack a gdy włącze dany zespół obojętnie jaki to mają jakieś kijowe - takie jakby Defaultowe tylko w kolorach klubowych,rozgrywki też tak mają

To mają te loga, czy nie, bo się pogubiłem? Może tylko małe logosy się wyświetlają?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już nieważne heh :) Ściągnąłem inny logopack bo tamten miał właśnie jeden rodzaj loga zrąbany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka ciekawostka,mój avatar ewoluuje;)na poczatku łysy facet z marsową miną,teraz po 16 kolejkach uśmiech na buzi(spowodowany pewnie liderowaniem mojej Cracovii)oraz urósł mi wąs;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli teraz twarz twojego managera to coś w stylu twarzy newgenów z poprzednich serii? Co jeśli będzie miał 200 lat? Jak będzie wyglądał? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spotykałem się z opiniami że nie warto kupować nowych Football Managerów świeżo po premierze bo zawsze na starcie jest wiele bugów. Sam grywałem tylko w FM09 i aktualnie FM14 więc wybaczcie wprowadzanie w błąd.

Zawsze są jakieś błędy na początku, ale FM kupiony w dniu premiery, to zawsze "święto" w domu.

14 i 15 mimo jakiś błędów były moim zdaniem całkiem grywalne w dniu premiery.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanko, jest "opcja natychmiastowy wynik"? Nie wiem czy po prostu jestem ślepy czy tez moze w tej wersji gry nie ma takiej opcji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka opcja była chyba tylko w niektórych skórkach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie np w tej skórce Wannachupbrew FM 16 v1.1.1 Do pobrania na jednej z angielskich stron o FM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta