Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
klinsmann

Fristajlowy Kącik [FM2016]

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę byłem poza kompem, na którym pomykam w FM. DZisiaj ogarnę wrzucenie gdzieś tego pliku. Obecnie to koniec sezonu 22/23 jeśli mnie pamięć nie myli. Oczekuj priva ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeglądałem na Ceneo wersje gry FM14, FM15. FM16. 14-stka jest wyceniana najwyżej. Czy to oznacza, że ta starsza nieco wersja jest dużo lepszą grą od nowszych 15. i 16.?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeglądałem na Ceneo wersje gry FM14, FM15. FM16. 14-stka jest wyceniana najwyżej. Czy to oznacza, że ta starsza nieco wersja jest dużo lepszą grą od nowszych 15. i 16.?

Jak dla mnie tak. Bardziej grywalną wersją jest i bardziej miodną. Ile osób, tyle zdań tak na prawdę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy Wy też zauważyliście że chyba była jakaś aktualizacja FM2016 - znacznie częściej padają bramki bezpośrednio z wolnych. No i samobuje - w ostatnich 2 meczach padły 3 takie gole

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba przypadek, w FM 2016 nie grałem od dawna a mam wyłączone autoaktualizacje, musiał bym widzieć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej to przypadek ;) autoaktualizacje mam wyłączone więc zauważyłbym to, a w FM gram dość regularnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie tak. Bardziej grywalną wersją jest i bardziej miodną. Ile osób, tyle zdań tak na prawdę.

A na którym miejscu umieściłbyś wersję FM2013?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś Makk wypocił takiego to posta. Więc jak ktoś szuka jakiegoś 'retro' tudzież 'semi-retro' managera to warto zerknąć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A na którym miejscu umieściłbyś wersję FM2013?

Na żadnym ;) FM 13 nigdy nie tknąłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odkopię temat, ale co tam.

Dlaczego żaden Azjata, potrzebujący pozwolenia na pracę w Anglii nie może go uzyskać? Nie mogę sprowadzać ich bezpośrednio z ich ojczyzny bo zawsze będą skreśleni czy co? :<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta