Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Mam najnowszą, próbowałem wrzucić jakiś w miarę świeży update i wszystko jest widoczne poza plikami z rozszerzeniem fmf :/

Dziwne. U mnie wszystko bangla z tym rozszerzeniem :-k A wrzuć skriny tych plików oraz wybór lig przed ich wczytaniem.

Odnośnik do komentarza

Oj. Jedyny plik fmf, który powinien być widoczny w FMie to Gietz Update. Reszta, którą masz z Real Name Fixes, to są fejki, które poprawiają nazwy klubów, rozgrywek, kolory zespołów itd. To należy gdzie indziej powsadzać. Do katalogu z grą: data/db/ i do każdego folderu z łatkami / Inc/all itp.

To są fejki poprawiające, a nie updatey oraz ligi.

Później po wrzuceniu tego, odświeżasz skórkę i poprawki widać.

Odnośnik do komentarza

Skoro rozwiązano mój problem z logosami to idę za ciosem.

Odblokowałem zablokowane reprezentacje i dodałem sobie też ligi, bodajże Megapackiem Classena. Ligi działają, ale w paru przypadkach zauważyłem iż zarówno kluby, jak i liga oraz kadra narodowa nie mają podglądu historii i nie da się dostać do ich sztabu, aby przejrzeć czo tam mamy. Dotyczy to Japonii, San Marino i Malediw. Może być więcej takich lig i drużyn, ale tylko do tych zawędrowałem ;)

Spotkal się ktoś z tym? Da się to jakoś naprawić? Czy pozostaje udawać, że wszystko jest w porządku? :D

Odnośnik do komentarza

 

 

z cmrev

Nie wiem czemu nie widać :-k Tak czy inaczej, jeśli to jest TO, to i tak działa tylko na bazie 16.3.0

 

a jest jakiś update do 16.3.2?

 

A tego to nie wiem. Z tym updatem możesz sobie grać. Tylko przy starcie FM musisz sobie odpalić bazę 16.3.0.

Skoro rozwiązano mój problem z logosami to idę za ciosem.

Odblokowałem zablokowane reprezentacje i dodałem sobie też ligi, bodajże Megapackiem Classena. Ligi działają, ale w paru przypadkach zauważyłem iż zarówno kluby, jak i liga oraz kadra narodowa nie mają podglądu historii i nie da się dostać do ich sztabu, aby przejrzeć czo tam mamy. Dotyczy to Japonii, San Marino i Malediw. Może być więcej takich lig i drużyn, ale tylko do tych zawędrowałem ;)

Spotkal się ktoś z tym? Da się to jakoś naprawić? Czy pozostaje udawać, że wszystko jest w porządku? :D

Stawiam na to, że po prostu nie są uzupełnione historie ligowe i klubowe.

Co do sztabu, to nie wiem co masz na myśli dokładnie. Nie da się wejść w tę zakładkę czy jak?

Odnośnik do komentarza

Historie nie uzupełniają się w trakcie gry. Ich podgląd wygląda tak jak podgląd zespołów z niedodanych lig :] widać wygrane, drugie i trzecie miejsca i tyle.

Co do sztabu t przenosi na zakładkę składu.

Obstawiam błędy dodatku.

Odnośnik do komentarza

Hej. Gram sobie w FM 2016 od jakiegoś czasu i zauważyłem pewną prawidłowość, tzn. podejrzewam że jest to bug. Mianowicie, bardzo dużo bramek pada w trakcie przeprowadzania zmian taktycznych. Czyto jest do wyeliminowania? Zaznaczam, że mam oryginał i gram na łatce 16.3.2.

Pierwsze słyszę o takim czymś.

Odnośnik do komentarza

Hej. Gram sobie w FM 2016 od jakiegoś czasu i zauważyłem pewną prawidłowość, tzn. podejrzewam że jest to bug. Mianowicie, bardzo dużo bramek pada w trakcie przeprowadzania zmian taktycznych. Czyto jest do wyeliminowania? Zaznaczam, że mam oryginał i gram na łatce 16.3.2.

Również nie spotkałem się z tym. Zdarzają się bramki gdy coś tam kliknę, ale to raczej nie jest przesadna prawidłowość

Odnośnik do komentarza

 

Hej. Gram sobie w FM 2016 od jakiegoś czasu i zauważyłem pewną prawidłowość, tzn. podejrzewam że jest to bug. Mianowicie, bardzo dużo bramek pada w trakcie przeprowadzania zmian taktycznych. Czyto jest do wyeliminowania? Zaznaczam, że mam oryginał i gram na łatce 16.3.2.

Również nie spotkałem się z tym. Zdarzają się bramki gdy coś tam kliknę, ale to raczej nie jest przesadna prawidłowość

 

Może kolega robi zmianę, to wszyscy stoją i się patrzą- taka opcja "Stań" :kekeke:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...