Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że tutaj piszę myślicie, że opłaca się kupować nowego FM-a?

Lepiej wsiąść na 17.

 

 

Witam , posiadam Football Manager 2016 i mam problem z zakupem piłkarzy :/ Mianowicie , gdy kupuje jakiegos zawodnika to jest pytanie czy przełożyć transfer z powodu braku funduszy a mam budżet transferowy 64mln a transfer kosztuje 30mln. Gra nie była kupowana. Proszę o pomoc

Nie była gra kupowana? Tzn? Jaka wersja FMa?

Odnośnik do komentarza

Witam , posiadam Football Manager 2016 i mam problem z zakupem piłkarzy :/ Mianowicie , gdy kupuje jakiegos zawodnika to jest pytanie czy przełożyć transfer z powodu braku funduszy a mam budżet transferowy 64mln a transfer kosztuje 30mln. Gra nie była kupowana. Proszę o pomoc

Jak gra nie była kupowana to ci nikt nie pomoże. Masz piracką wersje i nawet sie tym nie chwal.

Odnośnik do komentarza

 

Koniec szczęścia, radości i przygody z europejskimi pucharami :)

Bordeaux - Polonia 3:1 (1:0)

Pierwszy mecz: 1:2

http://imgur.com/a/i9683

 

France były za mocne :) To co zrobiliśmy e LE i tak było szaleństwem :) Znowu powalczymy o PP i spróbujemy zagrać w LE :D

Gratki Wujek! ;)

Ile kaski dostałeś?

 

 

Za cała LE 5420002 euro :D

Mega ciekawy sezon :D

Edytowane przez MaKK
Usunięcie drugiego cytatu
Odnośnik do komentarza

Sprowadziłem do Polski (na czterotygodniowe testy, w trakcie których po jakimś tygodniu podpisałem z nim kontrakt) brazylijskiego golkipera, który zwie się Renan Rocha. Zauważyłem przypadkiem że po kilku miesiącach po podpisaniu kontraktu ma on 6002 dni spędzone nieprzerwanie w naszym pięknym kraju i czeka na polski paszport (otrzymał go jeszcze pod koniec rundy jesiennej). To jakiś babol? Sprawdziłem w Wikipedii, zawodnik ten nie miał z naszym krajem raczej nic wspólnego. Miałem z nim trzech graczy spoza UE, czyli o jednego za dużo by ich wystawiać równocześnie w lidze, może dlatego "postarano się" o paszport dla niego :-k

 

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/151262938629060603/45EC49583FC19C83B7C88DDE5001F09B33EC5BE9/

Odnośnik do komentarza

U mnie w grze kto inny otrzymał Złotą Piłkę, a kto inny dostał nagrodę Piłkarza Roku na świecie, pomimo, że to w ogóle jest ten sam tytuł :) To jakiś bug ?

Złota Piłka oraz Piłkarz Roku FIFA to to samo. Może nagroda Piłkarz Roku na Świecie jest od kogoś innego :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...