Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Po 8 sezonach w Deportivo Maldonado, podpisałem właśnie kontrakt z Chicago Fire. Niestety nie udało mi się zdobyć mistrzostwa Urugwaju przez te 7 lat ale 3 tytuły wicemistrzowskie oraz ćwierćfinał Copa Libertadores to i tak niezłe wyniki, teraz jednak czas na nowe wyzwanie w lidze w której przyjdzie mi grać po raz pierwszy w całej mojej historii karier CM/FM :).

Odnośnik do komentarza

 

 

Hahaha dobre, duża bazę masz wczytana?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Największą jaka może być za pomocą pewnego pliku :D

Hmm?

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat...

 

 

Swego czasu stworzyłem plik dodający wszystkich zawodników oraz członków sztabów szkoleniowych znajdujących się w bazie danych :D

Wrzucasz tej plik do gry, zaznaczasz w dodatkowych plikach i masz wszystkich ludzi znajdujących się w bazie niezależnie od ilości wybranych lig :D

Odnośnik do komentarza

Jestem w finale Mistrzostw Swiata :). Zagramy w nich z Francją. W grupie mialem 3 remisy(Irlandia vs Hiszpania 0:0, Senegal 3:3 oraz Jamajka 2:2) awans z drugie miejsca trafilismy na USA. Wygralismy ten mecz 1:0. Nastepnie byl mecz z Holandia wygrany 2:1 w dogrywce. W Cwiercfinale trafilismy na... nie pamietam jutro zobacze w pracy hehe. Półfinał to wielkie szczescie, niespodziewanie byla to Rumunia z ktora bez problemu wygralismy 5:1 ;) i tak właśnie jesteśmy w finale z Trojkolorowyni. Francja w półfinale wygrala z Hiszpania 3:0. Nie wazne czy wygramy drugie miejsce rowniez jest super. Po tych mistrzostwach rezygnuje z prowadzenia Irlandii, skład jest już bardzo stary a młodych nie widać... W Bełchatowie jest dobrze, wygrałem ligę i Superpuchar. W lidze mistrzów nie udało się wyjść z grupy. Obecnie mam nowego prezesa i moja przyszłość nie jest pewna <szok>. Dzięki mnie Bełchatów stał się najlepszy w Polsce... w całym poprzednim sezonie przegrałem 1 mecz z Wisłą Płock... Narazie nie nudzi mi się w Bełchatowie ponieważ zmieniam bardza dużą ilość piłkarzy co jakiś czas oraz rozbodowywuje szkółki młodzieżowe, stadion itd. Moim klubem partnerskim jest Real Madrid. No i tak niedługo zaczynamy sezon 2012/13 przednami już tylko mecz finałowy w MŚ.

Pozdrawiam.

Ps. Przez te wszystkie lata stworzyłem 3 taktyki które były, są bardzo dobre. Obecna taktyka to 3 2 3 2.

3 OŚ 2 WBO 3 ŚP oraz 2 NŚ.

Essa

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie moją ciekawość, ale dopiero się uczę tej gry :)

Jeśli mam w zespole niezadowolonego zawodnika, który o swoim problemie gotowy jest rozmawiać także z kimś z rady drużyny to wystarczy że wybiorę "poproś kogoś tam o interwencję" a osobiście nie porozmawiam z nieszczęśliwym graczem? Czy lepiej wybrać "na tak" jedno i drugie (z moich rozmów z graczami zazwyczaj nie wynika nic dobrego) :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...