Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy ktoś zorientowany w Edytorze wie czy parametr klubu - szkolenie młodzieży jest stały przez cały okres gry. Czy też zmienia się wraz z rozwojem lub upadkiem klubu?

Zmienia się. -> http://www.centrumfm.org/artykul-762,Wychowankowie___co__jak__gdzie__kiedy_.html

 

 

Gram też w wersję FM13.

Nie dawno przeczytałem w sieci, że we wcześniejszych wersjach ten parametr był stały. Jeśli tak jest to mnie trochę to martwi. Bo jak tu zbudować klub od zera. Jeśli ten parametr będzie cały czas na poziomie 1.

To trochę psułoby moje nadzieje co do gry.

Odnośnik do komentarza

Siemka, mam pytanie. Grałem na koncie kolegi i przez jego Steam sciągałem FM, zablokowali jego konto, więc postanowiłem kupić swój, ale po zalogowaniu wyskakuje, że gra należy do niego i muszę prosić o dostęp, który jest nie możliwy do uzyskania, bo nie może się zalogować. A jak biorę w trybie offline, to wyskakuje, że gra nie jest gotowa. Muszę usuwać grę i pobierać od nowa, czy da się to jakos zmienić?

Edytowane przez MaKK
Usunięcie formatowania czcionki
Odnośnik do komentarza

Eee, to nie tak. Ja w wersji 10 jak grywałem Hutnikiem, to baza się budowała. (no chyba, że mam jakąś straszną sklerozę)

W Edytorze w zakładce Klubu: Stadion - Ogólny są 4 parametry: trening, szkolenie młodzieży, obiekty młodzieżowe, wyszukiwanie juniorów. Baza może się rozbudowywać, ale czy parametr szkolenie młodzieży też się zmieni

Odnośnik do komentarza

Siemka, mam pytanie. Grałem na koncie kolegi i przez jego Steam sciągałem FM, zablokowali jego konto, więc postanowiłem kupić swój, ale po zalogowaniu wyskakuje, że gra należy do niego i muszę prosić o dostęp, który jest nie możliwy do uzyskania, bo nie może się zalogować. A jak biorę w trybie offline, to wyskakuje, że gra nie jest gotowa. Muszę usuwać grę i pobierać od nowa, czy da się to jakos zmienić?

Na swoim koncie to masz czy jego?

 

Eee, to nie tak. Ja w wersji 10 jak grywałem Hutnikiem, to baza się budowała. (no chyba, że mam jakąś straszną sklerozę)

W Edytorze w zakładce Klubu: Stadion - Ogólny są 4 parametry: trening, szkolenie młodzieży, obiekty młodzieżowe, wyszukiwanie juniorów. Baza może się rozbudowywać, ale czy parametr szkolenie młodzieży też się zmieni

 

Też może się zmieniać. Trzeba prosić zarząd o to.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie nasze zmagania w Europie się opłaciły. Nasze, bo reszta klubów zazwyczaj nie dochodzi do faz grupowych LE...Teraz będą dwa zespoły w LM od następnego sezonu, mistrz od 3 rundy kwalifikacyjnej mistrzów i wicemistrz zagra z eliminacje z najwyższymi miejscami. A teraz już w tym sezonie zaczęliśmy od III rundy, pokonaliśmy Beroe Stara Zagora i potem NK Maribor i... mamy miejsce 3 koszyku!

 

Jako ostatni zespół z tego koszyka, współczynnik 47.300.

 

No, ale los znowu łaskawy nie jest: Barcelona, Schalke, Zenit. Niemniej szanse na awans tym razem jakieś są.

Odnośnik do komentarza

a ja mam takie pytanie troche z życia, w fm radomiak radom gra na stadionie Broni Radom, bo teraz irl rozbudowują obiekt i mecze grają u największego rywala, czy jak rozbudują stadion to można w grze zmienić go już podczas trwania kariery?

Jak nie ma zaznaczonego Przenosiny na nowy obiekt, to w grze się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie nasze zmagania w Europie się opłaciły. Nasze, bo reszta klubów zazwyczaj nie dochodzi do faz grupowych LE...Teraz będą dwa zespoły w LM od następnego sezonu, mistrz od 3 rundy kwalifikacyjnej mistrzów i wicemistrz zagra z eliminacje z najwyższymi miejscami. A teraz już w tym sezonie zaczęliśmy od III rundy, pokonaliśmy Beroe Stara Zagora i potem NK Maribor i... mamy miejsce 3 koszyku!

 

Jako ostatni zespół z tego koszyka, współczynnik 47.300.

 

No, ale los znowu łaskawy nie jest: Barcelona, Schalke, Zenit. Niemniej szanse na awans tym razem jakieś są.

Teraz to musisz wyjść z grupy
Odnośnik do komentarza

No i skończyłem swoją karierę w MU jeśli chodzi o FM-a 16-tkę. Niestety nie osiągnąłem najważniejszego - nie wygrałem Ligi Mistrzów. Czegoś zabrakło. Ulegliśmy Tottenhamowi w ćwierćfinale. BPL wygraliśmy bardzo spokojnie, z 17 punktami przewagi(łącznie zgromadziliśmy 97 oczek). Martial pobił klubowy rekord jeśli chodzi o najlepszego strzelca w jednym sezonie zarówno BPL, jak i we wszystkich rozgrywkach. W lidze strzelił 33 bramki, łącznie 47 i dołożył do nich 14 asyst. Zawodnik kompletny. Rashford w tym sezonie lekko przygasł, ale też jest niesamowitym kocurem - w tej wersji polecam go każdemu, na prawdę warto.

Kończę tego save'a, bo przed wyjściem 17-tki chciałbym jeszcze osiągnąć coś Piastem. Pewnie i z tego opka wkleję tu parę zdań ;) Dzięki tym którzy choć w najmniejszym stopniu śledzili moje wpisy :P

Odnośnik do komentarza

/

Wreszcie nasze zmagania w Europie się opłaciły. Nasze, bo reszta klubów zazwyczaj nie dochodzi do faz grupowych LE...Teraz będą dwa zespoły w LM od następnego sezonu, mistrz od 3 rundy kwalifikacyjnej mistrzów i wicemistrz zagra z eliminacje z najwyższymi miejscami. A teraz już w tym sezonie zaczęliśmy od III rundy, pokonaliśmy Beroe Stara Zagora i potem NK Maribor i... mamy miejsce 3 koszyku!

 

To sie pochwale że tak miałem w sezonie 19/20 albo 20 /21 niepamiętam. Przed tym sezonem awansowałem Wisłą do ćw LM. Obecnie mam sezon 25/26 i cały czas bezpośredni awans bez eliminacji. Wicemistrz nigdy u mnie nie awansował do grupy. Ale drużyna która zajeła 3 miejsce w lidze gra bezpośrednio w fazie grupowej LE. Liga Polska zajmuje chyba 9 miejsce w europie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...