Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie czy nowy FM17 da radę śmigac np z 5-10 lig na takim sprzęcie Laptop ASUS A555LJ-XO915T+4 i3-4005U 8GB 1000GB GF920 W10 Muszę kupić laptopa ale mój max to 2200zl bo droższego nie potrzebuje ponieważ będzie tak naprawdę używany tylko do FM i oglądania filmów żadnych innych gier bo od tego mam konsole. Jeśli ten jest słaby to może macie jakieś propozycje w tej granicy cenowej. Zadaje pytanie bo ja się nie znam kompletnie.

Odnośnik do komentarza

Pogoń - Milan 2:2

Milan - Pogoń 2:1

 

A Ty?

Przegrałem, 2:0 i 0:1 nie miałem szans... pozostaje Liga i Mistrzostwa Europy z Irlandią na które dostałem się pokonując w grupie Włochy i Bośnie i Hercegowine. W lidze każdy klub został już sprzedany innym właścicielom. Nie wylali Cie jak zmienił się właściciel klubu?
Odnośnik do komentarza

Siemka .. Mam takie pytanko jakim klubem / ligą wam się najlepiej grało ? Jaka liga jest najciekawsza waszym zdaniem i najbardziej rozbudowana ? Pozdro.

Ciekawa? Dla każdego coś innego ;) A co rozumiesz przez "rozbudowana"?

Ja uwielbiam: Irlandia, Irlandia Płn, Szkocja, Węgry, Islandia, Wyspy Owcze. Same jakieś zadupiaste ligi.

Mi najlepiej się grało Lurgan Celtic z III ligi Irlandii Północnej- duży hardcore, mega wyzwanie, ogromna satysfakcja. Później Shamrock Rovers (FM14) oraz Hutnik Warszawa (FM10) i Paris FC (FM07).

Odnośnik do komentarza

 

Pogoń - Milan 2:2

Milan - Pogoń 2:1

 

A Ty?

Przegrałem, 2:0 i 0:1 nie miałem szans... pozostaje Liga i Mistrzostwa Europy z Irlandią na które dostałem się pokonując w grupie Włochy i Bośnie i Hercegowine. W lidze każdy klub został już sprzedany innym właścicielom. Nie wylali Cie jak zmienił się właściciel klubu?

 

 

Nie, kibice by ich wywieźli na taczce ;). Od przyjścia do klubu zdobyłem chyba 13 trofeów, w tym 6 mistrzostw kraju. Teraz po sezonie i MŚ dostałem też propozycję prowadzenia kadry i się zgodziłem, ale nie odchodzę z Pogoni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...