Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tylu pikarzy spoza UE jak w lidze ich ustawiasz jak mozesz tylko jednego

 

Spoza UE jest tylko Fedoriv :D

Reszta albo ma podwójne obywatelstwa, albo jest z UE :D

 

Dla przykładu Arkine jest także Hiszpanem :D

@Wujek

 

Kurde, dobra ekipa :D

Tego Luizao to ładnie wyhaczyłeś. Jak na ten poziom, to niezły koks. Nikt Ci go nie chce podkupić?

 

O dziwo nie :D

 

Pewnie dlatego że system transferów jest zjebany w tym FMie :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Tylu pikarzy spoza UE jak w lidze ich ustawiasz jak mozesz tylko jednego

 

Spoza UE jest tylko Fedoriv :D

Reszta albo ma podwójne obywatelstwa, albo jest z UE :D

 

Dla przykładu Arkine jest także Hiszpanem :D

@Wujek

 

Kurde, dobra ekipa :D

Tego Luizao to ładnie wyhaczyłeś. Jak na ten poziom, to niezły koks. Nikt Ci go nie chce podkupić?

 

O dziwo nie :D

 

Pewnie dlatego że system transferów jest zjebany w tym FMie :)

 

 

Bardzo prawdopodobne :D

Odnośnik do komentarza

Ciąg dalszy mojej frustracji w PSG. Liga nie jest problemem, czasem łatwiej czasem trochę trudniej ale się jednak wygrywa. Ale wstrząsające są "postępy" w LM i ogólnie z wymagającymi przeciwnikami. Sorry, ale właściwie pół życia przegrałem w FMy i zawsze, ale to zawsze grając mocnym zespołem (albo robiąc ze słabego mocny) dało radę grać jak równy z równym z mocnymi i wygrywać LM. Oczywiście nie wymagam od PSG że będzie co sezon wygrywał LM ale wyniki jakie osiągam w tych rozgrywkach są kompromitujące. Nie ważne, czy gram z nimi ofensywnie, czy defensywnie na kontry, czy krótkimi czy długimi podaniami, czy szybko czy wolno - właściwie zawsze jestem tłem. Taktyki próbowałem swoje i pożyczone - nic.

To są wyniki z LM z trzech sezonów - http://imgur.com/a/9HQLt

Stąd pytanie do tych z Was, którzy grają topowymi zespołami - jak Wy to robicie że potraficie wygrać z mocnymi? U mnie szczytem marzeń jest 0:0, ostatnie z MU dzięki nieskuteczności rywali (19-5 w strzałach). Kadrowo na pewno nie odbiegam od nich ale postawa tych grajków woła o pomstę do nieba...

Odnośnik do komentarza

Pogoń - Bayern 2:3

Sevilla - PSG 1:2

 

Bayern - Sevilla 3:0

PSG - Pogoń 2:0

 

Awansujemy do LE z 3 miejsca przez mniejszą liczbę straconych goli :D Mamy -7, a Sevilla -10 :D.


Mi sie udalo wywalczyc 3 miejsc w grupie tylko ze trafilem na Milan heh

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Haha, ja też na Milan :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...