Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Czy można na dodatku Polska Liga Okręgowa grać online? Z kolegą mamy zaktualizowanego Fma oraz ten sam dodatek. W momencie tworzenia nowej gry sieciowej podczas odświeżania skórki wywala do menu głównego. Jak wyłączę odświeżanie skórki to otwieram serwer, którego mój kolega nie widzi. Pomoże ktoś? smiley2.gif
Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza
Bez dodatku kolega widzi grę ? Próbowałeś wyłączać firewalla?

 

Bardziej chodzi mi o to dlaczego podczas odświeżania skórki wywala mnie do menu głównego. W trybie na 1 gracza chodzi mi to bez problemu, wyrzuca jak zakładam serwer.

Dodam też, że bez dodatku podczas odświeżania skórki też wywala mnie do menu.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie:

 

W Edytorze zmieniłem dla krajów które nie są pełnymi członkami organizacji światowej, na to by były. Niestety przez to najwidoczniej wyłącza mi możliwość wybrania paru podstawowych lig z FM. Idzie to jakoś ominąć by wszystko grało?

Odnośnik do komentarza

niestety nie mam jak sprawdzić, serwer na który wrzuciłeś pokazał czas pobierania 220 godzin. wrzucisz na one drive albo dysk google ten save ?

dropbox też może być, cokolwiek co ma dobry transfer

 

Łap Smętek.

Próbowałem odpalać starsze zapisane gry i to samo. Coś się znowu schrzaniło :/

https://drive.google.com/open?id=0B2DBXV2BerwbdjN6aG5DOVhSUk0

 

Może jak zagram Polonią będę miał więcej szczęścia.

Odnośnik do komentarza

 

niestety nie mam jak sprawdzić, serwer na który wrzuciłeś pokazał czas pobierania 220 godzin. wrzucisz na one drive albo dysk google ten save ?

dropbox też może być, cokolwiek co ma dobry transfer

 

Łap Smętek.

Próbowałem odpalać starsze zapisane gry i to samo. Coś się znowu schrzaniło :/

https://drive.google.com/open?id=0B2DBXV2BerwbdjN6aG5DOVhSUk0

 

Może jak zagram Polonią będę miał więcej szczęścia.

 

 

 

Po ściągnięciu o wgraniu Crash Dump :/

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie:

 

W Edytorze zmieniłem dla krajów które nie są pełnymi członkami organizacji światowej, na to by były. Niestety przez to najwidoczniej wyłącza mi możliwość wybrania paru podstawowych lig z FM. Idzie to jakoś ominąć by wszystko grało?

A jaki błąd się pojawia, na tych żółtych trójkącikach masz napisane, co jest nie tak. Pewnie coś się skrzaczyło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...