Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziesz grać z bardzo słabymi ciołkami, którzy tylko wybijają piłkę, spróbuj zamienić wysuniętego rozgrywającego (tego na skrzydle) na skrzydłowego. Boczny rozgrywający tak jak i RmD, skracają pole gry, a w takich przypadkach myślę że dodatkowa szerokość będzie bardzo przydatna :>

Odnośnik do komentarza

Jak będziesz grać z bardzo słabymi ciołkami, którzy tylko wybijają piłkę, spróbuj zamienić wysuniętego rozgrywającego (tego na skrzydle) na skrzydłowego. Boczny rozgrywający tak jak i RmD, skracają pole gry, a w takich przypadkach myślę że dodatkowa szerokość będzie bardzo przydatna :>

 

Może i tak chociaż ja go nie traktuje jako skrzydłowego. Ten po lewej stylizowany jest na Zidane'a z Realu, a ten na prawej na Mullera z Bayernu. Czasem schodzą szeroko do boku, ale dają sporo opcji w środku, a na skrzydłach atakują boczni obrońcy, stąd ich wysokie średnie.

Odnośnik do komentarza

Budował ktoś z was stadion ? Bardzo trzeba być na + z finansami ? Gram AS Monaco 5 sezon ligę wygrywałem z każdym razem w pucharach trochę słabiej ale mój stadion ma jedynie 18 tyś miejsc a teraz co mecz mam zapełniony ,większy stadion na pewno przyniósłby większe zyski dla klubu.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś z was kiedyś ,że wartość zawodnika była bardzo zaniżona? Gram Valencią i np. Mustafi jest moim czołowym obrońcą a pokazuje ,że jego wartość to niecałe 2mln a gdy ktoś składa za niego ofertę to już daje normalną cenę np.30mln. Nie tylko Mustafi tak się "buguje" a kilku innych piłkarzy też, takich jak: Ginter, Canales, Alcacer.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś z was kiedyś ,że wartość zawodnika była bardzo zaniżona? Gram Valencią i np. Mustafi jest moim czołowym obrońcą a pokazuje ,że jego wartość to niecałe 2mln a gdy ktoś składa za niego ofertę to już daje normalną cenę np.30mln. Nie tylko Mustafi tak się "buguje" a kilku innych piłkarzy też, takich jak: Ginter, Canales, Alcacer.

Od dawna tak jest. Wiele czynników wpływa na tę wartość w profilu zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...