Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznij odnosić sukcesy :) No i raz na jakiś czas, jeśli zarzad, albo "kod gry" uzna liczbę osób odwiedzającą stadion za niezadowalającą organizowany jest dzień kibica, kiedy to będzie szansa na zwiększenie, cytując z gry "w długofalowej perspektywie" frekwencji na stadionie. Dobrze jest w meczu przeznaczonym na dzień kibica (zazwyczaj z niezbyt mocnym rywalem ligowym) efektownie wygrać :)

Odnośnik do komentarza

Co do kibiców i frekwencji. Gdy prowadziłem Wisłę do 2024 r zaznaczam z sukcesami min od 2018 rok w rok awans do LM i raz połfinał LE a co za tym idzie reputacja mocno sie powiekszyła a frekwencja na meczach ligowych jak była tak jest taka sama 11-12 tys Na beniaminki przychodzilo 8-9 tys. O dziwo w rzeczywistości na Wisłę z topowymi ekipami Lech, Legia i derby stadion jest full 32 tys. W Fm-ie na Lecha 19 tys, na Legie 23-24 tys i na Cracovie 30-31 tys. Tylko w LM miałem zapelniony stadion

.

Jestem ciekawy jak u Was jest jak prowadzicie kogoś w lidze polskiej. Np Lecha i ile w Poznaniu jest kibiców na meczu z Legią czy Wisłą, Np Ruch Chorzów na meczu z Górnikiem itp....

Aha i zauważyłem też jedną istotną sprawe odnośnie meczu derbowego z Cracovią na własnych stadionie. Moze sie przywalam do patcha 16.3.1. ale kibice Pasów zapełniają całą trybune... nie za bramką ale wzdłóż linii boiska. Poprzednio tak nie było.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że temat był wielokrotnie wałkowany. Wiem jak zrobić by w grze mieć grywalną reprezentację Niemiec. Ale jestem w trakcie 2 sezonu, nie chcę zaczynać gry od nowa i się zastanawiam czy jest jakiś sposób żeby w trakcie sezonu reprezentacja Niemiec stała się grywalną i nie miała w swoim składzie "szaraczków" ?

Odnośnik do komentarza

 

Widziałem już serie ponad 200 meczów z rzędu bez porażki, więc myśle, że każdy można.

S&L? :>

Ja popieram Wujka- są mecze nie do wygrania. Kiedyś stawiałem no to, że reputacja klubu jakąś rolę gra.

 

Nie, na pewno nie. Gość z forum SI - rashidi. Prowadzi swój kanał na YT i ma stronkę o taktykach. Zrobił ten rekord w karierze WBA, w FM15.

W FM16 to samo. Prowadził Torino i spokojnie zdominował Serie A. Juz w pierwszym sezonie mimo słabszego składu dawał radę. Tak więc jak

jeszcze dokupi sobie odpowiednich graczy, to spokojnie każdy mecz można wygrać. Polecam jego kanał na YT. Są tam chyba jeszcze wstawki z WBA.

Odnośnik do komentarza

Po 35 kolejkach mamy 64 punkty, piąte miejsce, raczej pewne, raczej bez szans na wyżej, Arsenal ma 34 kolejki rozegrane, 66 punktów. Tymczasem następna kolejka to bezpośrednie spotkanie.

 

http://i.imgur.com/bc14X1P.png

 

Coś pięknego...

 

Mamy mecz więcej rozegrany i punkt przewagi... We trust...


Inna fajna historia. Jak prowadziłem Sporting B to miałem tam super młodego napadziora, co mi walił 40 bramek w sezonie, nie mogłem go jednak nigdy nigdzie kupić, bo mnie nie było stać, kupiłem go dopiero 5 lat później, właśnie do Leicester, jest super zmiennikiem, ma już 6 goli :D.

Odnośnik do komentarza

Co do kibiców i frekwencji. Gdy prowadziłem Wisłę do 2024 r zaznaczam z sukcesami min od 2018 rok w rok awans do LM i raz połfinał LE a co za tym idzie reputacja mocno sie powiekszyła a frekwencja na meczach ligowych jak była tak jest taka sama 11-12 tys Na beniaminki przychodzilo 8-9 tys. O dziwo w rzeczywistości na Wisłę z topowymi ekipami Lech, Legia i derby stadion jest full 32 tys. W Fm-ie na Lecha 19 tys, na Legie 23-24 tys i na Cracovie 30-31 tys. Tylko w LM miałem zapelniony stadion

.

Jestem ciekawy jak u Was jest jak prowadzicie kogoś w lidze polskiej. Np Lecha i ile w Poznaniu jest kibiców na meczu z Legią czy Wisłą, Np Ruch Chorzów na meczu z Górnikiem itp....

Aha i zauważyłem też jedną istotną sprawe odnośnie meczu derbowego z Cracovią na własnych stadionie. Moze sie przywalam do patcha 16.3.1. ale kibice Pasów zapełniają całą trybune... nie za bramką ale wzdłóż linii boiska. Poprzednio tak nie było.

U mnie w Lechu średnia frekwencja oscyluje pomiędzy 20-22 tys. na mecz. Full stadion mam tylko w LM i to jak przyjedzie topowa ekipa. Jak gram ze średniakiem typu Galata czy CSKA to jest dobrze jak będzie 25-32 tysie ludzi. W lidze tylko na mecz z Legią frekwencja jest zacna.

Przykładowo:

Legia (sezon 2018/19) - 27.000 i 32.000 (w grupie mistrzowskiej)

Górnik Zabrze (jw) - 25.000

Wisła (jw) - 21.000

Lechia (jw) - 15.000

Jaga (jw) - 13.000 i 32.000 (w grupie mistrzowskiej)

pozostałe ekipy oscylują w granicach - 10.000 - 13.000 na mecz

 

Wszystko zależy od klasy rywala, pogody, sytuacji w tabeli.

Odnośnik do komentarza

W 37 kolejce wygrywamy z Wolves 2:1 po dwóch golach.... Fauchera :D. Niestety Arsenal najpierw remisuje zaległe spotkanie, a potem wygrywa. I po 37 kolejkach mamy tyle samo punktów, ale oni mają lepszy bilans bramkowy. Na koniec gramy z Blackburn, oni z Newcastle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...