Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

A jak się sprawa ma z pozbywaniem się zawodników? Inne zespołu proponują jakieś sensowne pieniądze czy ochłapy?

To zależy od wielu czynników i moim zdaniem jest świetnie odzwierciedlone.

Jak jesteś Barceloną i masz w składzie Hlieba czy Songa, którzy zarabiają po 6-8 mln, a nie prezentują poziomu zadnej sensownej pierwszej ligi, tonie pozbędziesz się ich nawet za free. To samo tyczy się piłkarzy pokroju nie wiem..N'Zogbia. Gość ma 29 lat, zarabia 3,5 mln euro rocznie. Taką gażę może mogą mu dać tylko kluby czołówki PL, 4 kluby BBVA, 2-3 serie A i kilka Bundesligi. Problem w tym że gość nie nadaje się na wzmocnienie ławki żadnego z tych klubów. Jest sporo klubów, które chętnie widziały by go u siebie ale nie zapłacą mu nawet 30% z tego. Co innego dzieje się z tym samym gościem, po świetnym pierwszym sezonie w AV. Nagle okazuje się że w piłkę grać potrafi jeśli się go dobrze wykorzysta i można go opchać za ponad 10 mln ;)

Ceny w BPL, szczególnie angielskich zawodników też są bardzo realnie zawyżone, i nie spodziewałbym się sprzedać żadnego angielskiego średniaka za jego wartość.

 

A teraz moje pytanie:D

Są jakieś addony czy zewnętrzne programy pozwalające sprawdzić taktykę AI? Mentalność, role, PI, TI wszystko?

Odnośnik do komentarza

 

 

@Wujek potwierdzam błąd sejwa.

 

Czy coś się spieprzyło na amen :(

Cóż, nowa gra bez dodatkowych lig :)

 

to jakie ligi załadowałeś?

 

 

O panie. Wszystkie oryginalne plus Kuwejt, Arabia Saudyjska, ZEA, Izrael, Luksemburg, Albania, Kazachstan, San Marino, Wyspy Owcze, Nigeria, Bośnia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czarnogóra i Mołdawia :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się stało, otóż pojawiał mi się crash dump gdy zaczynałem mecz, po radach wyczytanych na forum siga czyli wyczyszczenie folderów cache i preference oraz zrobienia spójności plików kontynuowałem moją grę i jakie było moje zdziwienie gdy nagle zobaczyłem że wydatki na pensję podwoiły się a w niektórych przypadkach potroiły stało się to w całej grze. Zacząłem nową ale już na początku gry te wydatki są o wiele większe niż w poprzednich - czy nowy patch coś tu pozmieniał?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...