Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pisze tutaj, bo już nie wiem gdzie mam szukać ratunku! Mam problem z odpalenie gry, mianowicie wyskakuje mi Fatal Erro5.70.027.008. Przeinstalowałem już Steema, przeinstalowałem FM16, zaktualizowałem sterowniki karty graficznej, wyłączam antywirusa i włączam jako administrator.... Nic nie pomaga. Może mieliście podobny problem, albo chociaż wiecie jak to obejść?

Odnośnik do komentarza

 

A niezawodne sprawdzanie spójności plików steam robiłeś? :)

Powiedz jak mam to zrobić, bo może zrobiłem coś źle. To w plikach lokalnych?

Zrobiłem po raz kolejny i dalej nic... Nie mam już pojęcia co można z tym zrobic.

 

Proszę :)

 

http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203789068-Sprawdzenie-sp%C3%B3jno%C5%9Bci-plik%C3%B3w-gry

Odnośnik do komentarza

 

 

A niezawodne sprawdzanie spójności plików steam robiłeś? :)

Powiedz jak mam to zrobić, bo może zrobiłem coś źle. To w plikach lokalnych?

Zrobiłem po raz kolejny i dalej nic... Nie mam już pojęcia co można z tym zrobic.

 

Proszę :)

 

http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203789068-Sprawdzenie-sp%C3%B3jno%C5%9Bci-plik%C3%B3w-gry

 

Zrobiłem to już kilka razy i dalej nic. Usunąłem wszystkie dodatki, zapisy itp. Nie wiem ku... co tam się może nie zgadzać!

Odnośnik do komentarza

to już nie jest irytujące, to jest wku***...tyle kolejnych wersji i ciągle to samo...

 

3 ligowy klub.

Ma 2 legendy: dwóch piłkarzy, którzy grali w nim po 2 sezony, zdobywając nic. Zostali ich legendami bo po kilku latach od odejścia z klubu X reprezentowali swój kraj. Jeden 2 razy, drugi 15 razy. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że legendą tego klubu nie można ludzi którzy:

 

piłkarz A: sprowadzony do klubu na początku rozgrywki do 3 ligi. Do 2020 roku wprowadził klub do 1 ligi, zajął w niej 2 miejsce, pociągnął klub do ćwierćfinału pucharu europy, regularny reprezentant kraju, zaliczył najwięcej nagród dla gracza meczu w historii rozgrywek pierwszej ligi.

Manager tego klubu: przejmuje faworyta do spadku z 3 ligi i w 5 lat robi z niego krajowego potentata walczącego o mistrzostwo. Z zadłużonego zadupia robi rozpoznawalny w całej europe klub ze 150mln euro na koncie.

 

To są klubowe gwiazdy, ale gdzie im do takich legend jak goście którzy grali 2 lata w 3 lidze...

Niby to tylko nazwa, kosmetyka, ale robi się znacząca w momencie budowy nowego stadionu. Chyba każdy wolałby stadion własnego imienia niż jakiegoś nonama, który kiedyś zahaczył o reprezentację.

Ile lat potrzeba w tej wersji aby stać się klubową legendą? Stadion pęka w szwach, ale ja nie chce żeby był nazwany imieniem jakiegoś loosera :D

Edytowane przez ukipuki
Wulgaryzm
Odnośnik do komentarza

Ja prowadzę Francję U-21, fajnie się nimi gra. Na razie przeszedłem przez eliminacji do Euro - na 10 meczów, 9 zwycięstw, 1 remis i jedna strona bramka.

 

A karierę zacząłem "od zera" (krajowa B, amator), najpierw dałem utrzymanie przez 0,5 roku Polonii Przemyśl, potem dwa awanse z Kotwicą Kołobrzeg z III do II i z II do I ligi, a potem odszedłem do rezerw Sportingu (druga portugalska), na razie po jesieni liderujemy. Kadra Francji w międzyczasie.

Naprawdę w FM-ie tak łatwo przejść z I ligi polskiej do takiego klubu jak Sporting, nawet jeżeli są to rezerwy ?

:)

 

 

 

Stadion pęka w szwach, ale ja nie chce żeby był nazwany imieniem jakiegoś loosera

 

Zauważyłem, że w FM-ie w ogóle jest tak, że stadiony często otrzymują imię czy pseudonim jakiegoś piłkarza. Nierzadko są to zawodnicy bardzo dobrzy, lecz nie jakoś szczególnie zasłużeni dla światowej piłki i nazywanie ich imieniem stadionu to jednak lekka przesada. Przykłady ? W FM 2015 stadion Chelsea otrzymał imię Gianfranco Zoli, a stadion Santosu - Neymara. Nie ma wątpliwości, że akurat on jest gwiazdą, ale był wciąż na początku swojej kariery, gdy obiekt jego macierzystego klubu uhonorowano jego imieniem.

Odnośnik do komentarza

Nie, jmk ściemnia ;) Dobre wyniki jak trampolina.

Wiem, że wyniki to podstawa, ale wyobraź sobie trenera z pierwszej ligi polskiej, który otrzymuje propozycję poprowadzenia nawet rezerw takiego klubu jak Sporting. W końcu nawet trenerzy z Ekstraklasy nie są zbyt mile widziani za granicą, poza małymi wyjątkami

Odnośnik do komentarza

 

Nie, jmk ściemnia ;) Dobre wyniki jak trampolina.

Wiem, że wyniki to podstawa, ale wyobraź sobie trenera z pierwszej ligi polskiej, który otrzymuje propozycję poprowadzenia nawet rezerw takiego klubu jak Sporting. W końcu nawet trenerzy z Ekstraklasy nie są zbyt mile widziani za granicą, poza małymi wyjątkami

 

No ok, ale to tylko gra komputerowa :) FM nie bierze pod uwagę narodowości, tylko wyniki. "Polska myśl szkoleniowa" nie jest oddana w tym.

Odnośnik do komentarza

Kadra Francji U-21 chyba też mnie nieco "podniosła" w ich oczach. No, ale cały czas mam 1,5 gwiazdki w profilu przy reputacji :D.

 

 

II liga portugalska to nie jest jakaś super liga przecież, a polscy trenerzy tam nie jeżdżą przecież, bo... a gdzie jeżdżą? :P

Odnośnik do komentarza

Bo było jak w rzeczywistości- z Polskiej ligi trener się nie wybije za chiny :) Tu zaczynasz i tu kończysz. Ucieczki zza Żelaznej Kurtyny nie ma.

Ja w FM14 zaczynając w Północnej Irlandii miałem słabiutką reputację, później się zgłaszały po nie różne ekipy z ligi Angielskiej np.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...