Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia :D

Podobno prowadzenie dodatkowo kadry powoduje lepszy wzrost atrybutów managera, jak i też reputacji, bo nie tylko kiblujemy na swoim podwórku np. w 5 lidze ang. Jak sobie przypomne, gdzie to czytałem, to wrzuce źródło.

 

Lubię dodatkowo prowadzić reprezentacje :D

W FM-ie 2015 zostałem z Meksykiem wicemistrzem olimpijskim :D

Odnośnik do komentarza

i kuzwa to samo .... 2 wrzesien. zarejestrowany Adebayor i Morgan Amalfinao i mają ikonke na czerwono NMZ (niedostepny nie moze grac w najbliższym meczu),,,, wkur.. ilem sie sie bo wydalem ostatni hajs i sprzedarz dobrych grajków (trzech) zeby mieli dobry kontrakt.......

Odnośnik do komentarza

zasady w lidze Białoruskiej (najwazniejsze)

 

- W wyjsciowej jedenastce nie moze byc wiecej niz 5 obcokrajowców ( mam 4)

- Rejestracja - Co najmniej 15 zawodnikow w składzie


Wrzuć save'a na jakiś upload.
Albo coś źle robisz, albo jakiś babol jest w tej lidze.

np na jaki ???

Odnośnik do komentarza

Ściągnij jakiegoś ogórka, albo ze dwóch, za darmo i zobacz, czy będzie ten sam problem.

 

Np. Dropbox

 

Lige masz oryg. z gry, czy jakiś dodatek wgrany dodający np. niższe szczeble rozgrywek?

oryginalną. jedyne co mam to facepacki itd ......

 

Ściągnij jakiegoś ogórka, albo ze dwóch, za darmo i zobacz, czy będzie ten sam problem.

 

Np. Dropbox

 

Lige masz oryg. z gry, czy jakiś dodatek wgrany dodający np. niższe szczeble rozgrywek?

oryginalną. jedyne co mam to facepacki itd ......

 

zarejestruje sie na tym Dropbox i wysle zaraz

Odnośnik do komentarza

 

@lama58 Amalfitano i Adebayor mają bana do 31.12.2015

 

ooooo to żeś mnie zaskoczył..... jest gdzies informacja o tym ?? gdzies o tym pisze ze to przeoczyłem ??

 

W Edytorze. Zakładka Dane piłkarza -> Kary.

Czy istnieje możliwość w edytorze żeby zwiększyć liczbę graczy zgłoszonych do rozgrywek ?

Wchodzisz w Edytorze: Reguły -> Dodaj zasady krajowe -> np. Hiszpania, Dodaj niższe ligi i puchary do istniejącej struktury -> Koniec.
Potem: Reguły -> Konwertuj na reguły zaawansowane.
Potem z listy rozwijalnej po lewej stronie wybierasz: Hiszpania -> Przepisy meczu -> Zasady 0. Tam ustawiasz sobie ilość zawodników w składzie, ilość graczy spoza UE itd.
Ogólnie jak masz inną ligę, to Zasady 0 tyczą się najwyższej klasy rozgrywkowej, Zasady 1 drugiego szczebla, Zasady 2, trzeciego itd.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...