Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Wiem, że głupie pytanie, ale charakter tematu chyba na takie pozwala ;)

To mój pierwszy cyfrowy preorder, więc ciekaw jestem jak wygląda w praktyce odblokowanie gry 13.11.2015. Koło której godziny w poprzednich latach można była rozpocząć rozgrywkę już w pełną wersję gry? Czy właśnie w piątek trzynastego pojawi się jakaś nowa aktualizacja, po pobraniu której gra pozwoli cieszyć się czymś więcej niż betą?

Odnośnik do komentarza

Wiem, że głupie pytanie, ale charakter tematu chyba na takie pozwala ;)

To mój pierwszy cyfrowy preorder, więc ciekaw jestem jak wygląda w praktyce odblokowanie gry 13.11.2015. Koło której godziny w poprzednich latach można była rozpocząć rozgrywkę już w pełną wersję gry? Czy właśnie w piątek trzynastego pojawi się jakaś nowa aktualizacja, po pobraniu której gra pozwoli cieszyć się czymś więcej niż betą?

Godziny to wyznaczonej podać się nie da. Steam sam Ci zaktualizuje grę do pełnej wersji lub dostaniesz nowy klucz do pobrania pełnej wersji. Zależy gdzie kupiłeś. Raczej odbędzie się to tym pierwszym sposobem i ani tego nie zauważysz :-) zniknie napis beta napewno

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie trochę innej natury niż pozostałe. Wiem, że w poprzednich wersjach (np. 2013) istniała możliwość gry z jednego konta steam jednocześnie przez dwie osoby w trybie offline. Czy orientuje się ktoś czy w 2016 też tak będzie można? Bo dogadaliśmy się z kumplem, że moglibyśmy się złożyć we dwóch na nowego FMa, bo i tak na grze przez sieć nigdy nam nie zależało. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...