Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie znajdę informacje o poprzednich meczach mojej drużyny z jakimś innym konkretnym zespołem. Chodzi mi o historie meczów np pomiędzy Legią a Pogonią.

 

Edit

 

Już mam :)

 

I gdzie to? Bo ja mogę tylko sprawdzić w momencie zanim z przeciwnikiem zagram w terminarzu mam wtedy opcję "poprzednie mecze", a jak już rozegramy spotkanie to opcja znika.

 

PS. Ja o 15 pytam, bo pewnie tak samo :P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

I gdzie to? Bo ja mogę tylko sprawdzić w momencie zanim z przeciwnikiem zagram w terminarzu mam wtedy opcję "poprzednie mecze", a jak już rozegramy spotkanie to opcja znika.

 

 

Ja znalazłem to samo, chyba inaczej się nie da.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez DarkLuki
Odnośnik do komentarza

Wszedł nowy patch, od teraz wersja fma oznaczona jest numerem 16.1.0, więc jest to taki większy patch. Z tego co wyczytałem na forum SI, to nie podają changelisty, jest to wersja bardzo podobna do tej, która zostanie wydana w piątek.

Właśnie wywaliło mi crash dumpa i teoretycznie gra próbuje od razu włączyć się sama i przy okazji zaktualizować, ale wyskakuje jakiś błąd serwera Steam :/ super aktualizacja :D

http://screenshooter.net/100629016/rpkwiar

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko - bo wszystkie kluby mają u mnie normalne loga bo ściągnąłem Logopack a gdy włącze dany zespół obojętnie jaki to mają jakieś kijowe - takie jakby Defaultowe tylko w kolorach klubowych,rozgrywki też tak mają

To mają te loga, czy nie, bo się pogubiłem? Może tylko małe logosy się wyświetlają?

Odnośnik do komentarza

Spotykałem się z opiniami że nie warto kupować nowych Football Managerów świeżo po premierze bo zawsze na starcie jest wiele bugów. Sam grywałem tylko w FM09 i aktualnie FM14 więc wybaczcie wprowadzanie w błąd.

 

Zawsze są jakieś błędy na początku, ale FM kupiony w dniu premiery, to zawsze "święto" w domu.

14 i 15 mimo jakiś błędów były moim zdaniem całkiem grywalne w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...