Skocz do zawartości

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Kwiecień


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Majówka trwa, odpoczynek jest, zabawa jest. My też zaczynamy zabawę. Jak co miesiąc można uhonorować autora najlepszej karier wg Was drodzy czytelnicy.

Czytać u nas na forum jest co i śledzić wyniki też można. Te opkowe rzecz jasna.

 

A co się Wam podobało najbardziej w kwietniu? Teraz jest czas (do 10.05) na pokazanie tego. Oddajemy głos w poście. Później zliczymy i zobaczymy, co było najpoczytniejsze.

 

Zapraszamy do głosowania.

Odnośnik do komentarza

Kwietniowy plebiscyt dobiegł końca. Myślę, iż zwycięzca nie okaże się dla kogokolwiek zaskoczeniem. MaKK, bo o nim mowa zachował największą regularność, nie tracąc ani grama jakości. Jego barwne opisy przekonały do siebie aż połowę głosujących. Mamy nadzieję, że każda poszczególna nominacja oraz jej brak zmotywuje twórców do działania, a jednocześnie przełoży się na większą konkurencję przy okazji następnej odsłony (majowej) plebiscytu. Nie przedłużając...

 

 

Dziękujemy za oddane głosy :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za oddanie głosów na mnie. Miło mi, że ktoś czyta/patrzy na moje wypociny. Nie zamierzam zwalniać tempa, jeśli tylko czas (i zdrowie) pozwoli, to dalej będę wrzucał tekst tu.

Oczywiście liczę też na dalsze śledzenie mojej kariery przez stałych czytelników, jak i nowych.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...