Skocz do zawartości

Dreams come true


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

w barażu zagramy ze zwycięzcą ligi lubelsko-podkarpackiej: Wólczanką Wólką Pełkińską( what the fuck ?!). Przed nami jeszcze kilka dni, w międzyczasie do klubu dołaczają testowani piłkarze:

Paweł Kowalski, dawniej Cracovia , stoper, defensywny pomocnik

Janusz Kłosiński, lewa obrona, dawniej Śląsk

Stanisław Bahr, lewa obrona, dawniej Lechia Gdańsk

Marcin Jarzembak, środek pola, dawniej Legia

Przemysław Wrażeń, środek pola, dawniej Jagiellonia

 

Tymczasem nasze rezerwy kończą IV ligę punkt za Widzewem, na 4tym miejscu. To bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Dobrze zaprezentował się turecki napastnik - Zafer Kinli - zdobywając 10 goli w 8 meczach. Tymczasem "Pan Szczyl" zdobył 9 goli w 12 meczach, moi asystenci wielokrotnie sugerowali przeniesienie go do juniorów... ocenimy nowe nabytki i zadecydujemy. Ktoś będzie musiał brać w drużynie "B". Bardzo martwiący jest brak rozwoju Marka McCann'a, Irlandczyk dopiero teraz zaczyna przyswajać język polski, oby mu to pomogło w dalszej karierze.

 

 

Wólczanka - ŁKS Łódź, baraż o grę w II lidze

W ciągu meczu oddaliśmy 26 strzalów, z czego 10 w światło bramki. Rywale pozwolili sobie na tylko jedno celne trafienie, niestety zakończone golem. Do szatni schodzilismy prowadząc 1-0 po golu Wójcika. Zaraz po rozpoczęciu gry atakowaliśmy dalej co zaskutkowało podwyższeniem na 2-0 ze strony Żurka, który sprytnie dobił strzał Bartoszewicza po nieudolnej interwencji bramkarza. Kilka minut później Nsouhoho podszedł do karnego, huknął i prowadzliśmy już 3-0. Ostatecznie straciliśmy gola, jednak wygrywając 3-1 pieczętujemy bardzo udany sezon i myślimy już o grze w wyższej klasie rozgrywkowej. Czas usiąść i zastanowić się nad przebudową zespołu.

Odnośnik do komentarza

czas na indywidualne podsumowania:

 

Bramkarze:

Kajetan Zalewski - rok wcześniej regularnie grywał, w tym sezonie zesłany do rezerw, gdzie poradził sobie nie najgorzej. Zagrał jedynie w spotkaniu barażowym, spisał się bez zarzutu.

Adam Sekuterski - przysłowiowy ręcznik, zagrał wtedy kiedy Helge nie mógł, raczej zostanie na kolejny sezon

Helge Studer - licealista, który zagwarantował nam spokój z tyłu. Pojechał na mundial do lat 20, gdzie nawet zagrał jeden mecz. Bardzo cieszy mnie to, że jeszcze nikt się nim nie interesuje. Helge obiecał nam, że jego kuzyn do Nas dołączy na jesieni, bo jego rodzice też przeprowadzają się do Polski. Cóż zweryfikujemy

 

Obrońcy:

Damian Stachurski - pewny punkt na prawej obronie, niestety od jakiegoś czasu bije mu sodówka do głowy. Duży wpływ ma na to jego agent. Od zimy wie, że jego konkurent odejdzie. Mam nadzieję, że kuzyn Helge będzie przynajmniej w połowie tak dobry jak on sam... W razie czego zastąpi go Salski

Szymon Salski - przed sezonem zakładałem, że będzie zapchaj dziurą. nie sądziłem, że zagra aż 25 razy. Zostaje na kolejny sezon.

Patryk Koszycki - rzetelny lewy obrońca, jak nie znajdę nikogo(a mocno szukam) to będzie nadal grał w pierwszym składzie

Mateusz Majewski - trochę na środku, trochę na boku... cenny piłkarz do rotacji składem, zarabia dość dużo, więc pewnie kolejny sezon będzie jego ostatnim. Interesuje się nim Wisła Kraków, chętnie go sprzedam za jakiś pieniądz

Oleg Tabaka - nasz ukraiński przyjaciel zimą zgodził się na nieznaczną obniżkę zarobków, do tego pod koniec sezonu zdecydował się przyjąć polskie obywatelstwo. Na pewno nie będę zaczynał od niego ustalenia składu, ale będę miał jego nazwisko z tyłu głowy.

Adam Mironov - nasz najświeższy nabytek na środku obrony, były gracz Zenita Sankt Persburg. Zagrał jedynie 6 razy ze względu na limit obcokrajowców... Czasm zagra coś w rezerwach z tego powodu.

Kamil Domagała - nasz wychowanek, 18 lat, 9 spotkań i 5 w rezerwach to kiepski wynik, mocno zastanawiam się nad wypożyczeniem, dziwi mnie, że nie zawsze grał w zespole rezerw... widocznie byli lepsi

Adam Miazgowski - Na jesieni podstawowy stoper, potem było z tym różnie. Czasem też grywał obok Olka Ślęzaka. Interesuje się nim Miedź Legnica. Mało nie zarabia, więc może go sprzedam

Mateusz Słodowy - nasz drugi prawy obrońca, w sumie zagrał 21 razy z czego 16 z ławki... zarabia stanowczo za dużo, dlatego się z nim żegnamy

 

 

pomocnicy:

Olo Ślęzak - zabijaka, morderca, w pierwszej połowie sezonu lider drugiej linii. Niestety mało kreatywny. Niezły odbiór, ponad 20 razy zagrał. Zostaje jako gracz szerokiej kadry

Oskar Fijałkowski - jedyny transfer gotówkowy zimą, przyszedł zrobił, co miał zrobić, testowo podpisujemy kontrakt na kolejny rok z opcją przedłużenia. Postrzegam go jako poszerzenie ławki

Konrad Bartoszewicz - Grał najczęściej właśnie z Oskarem na wiosnę, fajnie się uzupełniali, jednak do Konrad starał się kreować grę. na ten moment piłkarz od którego będę zestawiał drugą linię

Richmond Nsouhoho - Zagrał mało ze względu na obywaltestwo, ponoć jest szansa, że przyjmie obywatelstwo francuskie, czekamy, jak nie to może mieć problem z grą, a ma potencjał pomimo 169cm wzrostu(i to ma być piłkarz rodem z Afryki ?!)

Dominik Prusarczyk - zawiódł mnie po całości, w kolejnym sezonie przesuwam go do rezerw, umowę ma na jeszcze 2 lata. Dość kontuzjogenny

Rafał Nowicki - dla którego nagiąłem budżet płac(i tak zarabiał mniej niż Słodowy), ale kompletnie nie odpalił w nowym klubie. żegnam bo bez żalu

Tomek Ostalczyk - ten 33 letni już piłkarz zajmuje się głównie budowaniem atmosfery, wspiera młodszych kolegów, jednak po ostatnim meczu podszedł do mnie i zachciało mu się nowych wyzwań... zdębiałem. Liczyłem, że wejdziemy z nim do ekstraklasy za kilka lat... Może jeszcze zmieni zdanie

Bartosz Żurek - niezła średnia, ważne gole, na ten moment chyba lider na lewej stronie pomocy

Branimir Galic - lider na prawej stronie... chociaż ja go bardzo nie lubię i nie szanuję, próbowałem różnymi piłkarzami go zastąpić, ale póki co nie mam szczęścia. musi zostać

Aleksander Giczela - sprowadzony z myslą o odpaleniu Chorwata z prawej flanki, postanowiłem nie przedłużać z nim umowy

Benji Jeż - przyszedł razem z Żurkiem jednak gra zdecydowanie mniej, sporo łapie drobnych urazów, dość często awanturuje się jego menadżer, że nie gra, niestety skorzystałem z klauzuli i będzie z nami jeszcze rok.

Mauricio - polski brazylijczyk, który przez przyjście Żurka i Bendżiego grał mniej niż by chciał. Cieszy mnie konkurencja na lewej stronie

Adrian Wójcik - król strzelców, któremu konkurencja na wiosnę zamiast pomóc to zaszkodziła i się lekko zaciął... okres przygotowawczy pokaże czy zachowa miejsce w pierwszym składzie. Strzelał gola co 103 minuty

Marcel Janicki - vicekról strzelców, murowany faworyt do gry na szpicy o ile nadal będzie traktowany jako młodzieżowiec, 20 goli budzi szacunek

Krzysztof Domański - cały czas się rozkręca, ale po piłkarzy ukształtowanym w takim klubie jak Jagiellonia oczekiwałem więcej

Michał Pyzio - wykupiłek go z Siarki, ale teraz zastanawiam się po co. 8 goli na 18 spotkań, z czego większość z ławki to nie był rewelacyjny wynik. Co ja w nim widziałem ?!

 

Pozycje do wzmocnienia do lewa obrona, prawa pomoc(Galic...) no i jak się uda to kreator gry do środka pola.

Odnośnik do komentarza

W letnich przygotowaniach rozegraliśmy następujące gry kontrolne:

Sokół Aleksandrów 3-0(Pyzio, Wójcik, Ślęzak)

Błętkitni Zduńska Wola 7-1(Pyzio 2x, Wójick, Domański, Fijałkowski, 2x Janicki)

Radomiak 0-3 - klub z ekstraklasy

Legia II 7-0 (Nsouhoho, Mauricio, Gąska 2x, Wójcik, Janicki 2x)

Olimpia Grudziądz 0-2

Start Otwock 6-0 (Domański, Pyzio 2x, Żurek, Gąska, Wójcik)

SMS Łódź 6-0(Mauricio 3-0, Wójcik, Domański 2x)

Pogoń Zduńska Wola 5-0 (Gąska x3, Pyzio, swojak)

Ner Poddębice 2-0 (Wójcik, swojak)

 

Jest wyraźnie gorzej niż w poprzednich okresach, ale też czasu było zdecydowaniem mniej. Jedynym transferem jest Marcin Rzepka na środek i ew. lewy bok obrony. Z rezerw przesunąłem najlepszego piłkarza minionego sezonu - Gąskę. Wypada dobrze, co najważniejsze wygryzł Galicia.

[D]: Panie trenerze, jakie rokowania przed sezonem ?

[T]: Bijemy się o utrzymanie.

[D]: Prezes mówił coś o górnej połowie tabeli?

[T]: Tak, taki oficjalnie cel mamy zrealizować

[D]: Transfery wyglądają blado...

[T]: Mamy w klubie problemy finansowe, klub bardzo dużo zaiwestował w akademie, zredukowaliśmy płace o 20%, chcieliśmy zakontraktować kilku grajów z papierami, ale wybierali oni inne oferty.

[D]: Wiele się słyszy o tej Waszej akademii, ale Bujalski pojawił się jednym meczu i zniknął... nie ma go nawet w kadrze drugiego zespołu.

[T]: Spokojnie, to młody chłopak. Drużynę juniorów zasiliło jeszcze kilku innych graczy przed sezonem.

[D]: A co z pierwszych zespołem ?

[T]: We wrześniu dołączy do Nas jeszcze prawy obrońca, w styczniu Kolumbijczyk z hiszpańskim paszportem na drugi bok obrony.

[D]: Co z francuskim paszportem dla Togijczyka ?

[T]: Cały czas o niego walczy

[D]: Nie uważa Pan, że za wcześnie zainwestowano ogromne środki w Akademię ?

[T]: Było to ryzykowane, liczę na to, że coraz więcej Łodzian będzie przychodziło do naszego "amfiteatru"

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

MKS Kluczbork [7] 0-3 ŁKS Łódź [6] , [1/34]; II liga

0-1 Janicki 8'

0-2 Janicki 54'

0-3 Pyzio 87'

 

ŁKS Łódź [1] 5-1 Stillon Gorzów Wlkp. [9], [2/34]; II liga, widzów: 4071

1-0 Bartoszewicz 17'

2-0 Janicki 22'

3-0 Gąska 59'

4-0 Jeż 60'

5-0 Jeż 66'

5-1 Sadłowski 89'

Puszcza [iI liga] 2-1 ŁKS Łódź [iI liga] , Puchar Polski, 2ga runda wstępna

0-1 Żurek 64'

1-1 Kozak 83'

2-1 Wiśniewski 115'

Puszcza [1] 3-0 ŁKS Łódź [5] , [3/34]; II liga

1-0 Buczek 25'

2-0 Buczek 71'

3-0 Bujalski 89'

 

ŁKS Łódź [9] 4-0 Świt NDM [18], [4/34]; II liga, widzów: 3822

1-0 Skumórski 20'

2-0 Kinli 22'

3-0 Gąska 27'

4-0 Kinli 53'

 

Znicz Pruszków [8] 1-1 ŁKS Łódź [4] , [5/34]; II liga

1-0 Tomaszewski 9'

1-1 Janicki 40'

ŁKS Łódź [3] 2-0 Pogoń Siedlce [13], [6/34]; II liga, widzów: 5284

1-0 Kinli 60'

2-0 Janicki 89'

Edytowane przez MaKK
Dopisanie wyników + Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

ŁKS Łódź [3] 2-1 ŁKS Łomża [13], [7/34]; II liga, widzów: 3925

1-0 Gąska 22'

1-1 Tylec 34'

2-1 Galic 61'

 

ŁKS Łódź [2] 3-2 Nieciecza II [13], [8/34]; II liga, widzów: 3685

1-0 Ostalczyk 11'

2-0 Rasmus 12'

3-0 Janicki 38'

3-1 Pisko 56'

3-2 Gackowski 61'

 

Nie wiem jak, nie wiem skąd ale... Nsouhoho otrzymał polskie obywatelstwo.

 

Piast Karnin [8] 0-1 ŁKS Łódź [2] , [9/34]; II liga

0-1 Tomasz Ostalczyk 90+1'

 

Nasze rezerwy dostały łupnia od Widzewa 2-5.... Źle się dzieje w państwie łódzkim ...

 

Rozwój Katowice [18] 0-2 ŁKS Łódź [2] , [10/34]; II liga

0-1 Mironov 13'

0-2 Żurek 20'

 

ŁKS Łódź [2] 3-0 Cracovia II [14], [11/34]; II liga, widzów: 3697

1-0 Janicki 10'

2-0 Galic 32'

3-0 Jeż 83'

 

Legia II [15] 0-4 ŁKS Łódź [2] , [12/34]; II liga

0-1 Żurek 22'

0-2 Mauricio 27'

0-3 Mauricio 72'

0-4 Żurek 87'

 

ŁKS Łódź [1] 3-0 GKS Katowice [4], [13/34]; II liga, widzów: 5700

1-0 Janicki 29'

2-0 Janicki 48'

3-0 Janicki 59'

 

[P]: Nadal Pan podtrzymuje, że bijemy się o utrzymanie Trenerze ?

[T]: Panie Prezesie, dopóki mamy matematyczne szanse...

[P]: jest Pan bardziej poprawny politycznie niż Michał Probierz

[T]: nie przesadzajmy

[P]: Gratuluję pierwszej pozycji w tabeli. Zaskoczy Nas Pan awansem ?

[T]: A zimą czasem nie czeka Nas wyprzedaż ? Po Niemca przecież zgłosiła się Legia, Lech, Górnik... i pół Bundesligi

[P]: dopóki oferują groszowe kwoty, to proszę się nie przejmować. Zapewne odejdzie ktoś z obrony, mamy tam chyba za dużo graczy. Kamil...

[T]: Tak wiem, pamiętam, w drugiej części sezonu pogramy chyba juniorami aby przypadkiem nie awansować...

[P]: Ja bym na Pana miejscu nie odpuszczał walki o awans, jego brak to może być gwóźdź do trumny.

[T]: W jakim sensie ?

[P]: To będzie dobry argument, aby rozmawiać z miastem o dostawieniu pozostałych trybun.

[T]: Rozumiem, będę miał to na uwadze. Ile jesteśmy już pod kreską ?

[P]: Proszę się tym na razie nie interesować, są fundusze płacowe, jak znajdzie Pan kogoś z kartą na ręku to znajdą się środki nawet na komin płacowy. Wierzę w pański rozsądek.

Edytowane przez MaKK
Dopisanie wyników + Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

Zagłębie II [14] 0-7 ŁKS Łódź [1] , [14/34]; II liga

0-1 Janicki 22'

0-2 Domański 36;

0-3 Janicki 40'

0-4 Ostalczyk 48'

0-5 Gąska 66

0-6 Rzepka 78'

0-7 Janicki 87'

 

ŁKS Łódź [1] 7-2 Stal Stalowa Wola [8], [15/34]; II liga, widzów: 5431

1-0 Pyzio 6'

2-0 Nsouhoho 11'(k)

3-0 Żurek 25'

3-1 Kowalczyk 46'

4-1 Żurek 55'

5-1 Gąska 65'

6-1 Mauricio 73'

7-1 Żurek 82'(k)

7-2 Siwek 90+2'

 

Chojniczanka [4] 1-1 ŁKS Łódź [1] , [14/34]; II liga

0-1 Mauricio 9'

1-1 Marczyński 59'

 

ŁKS Łódź [1] 2-1 Kotwica [13], [17/34]; II liga, widzów: 5419

1-0 Wójcik 6'

2-0 Wójcik 36'

2-1 Statkowski 90+2'

 

Na półmetku rozgrywek prowadzimy. Czub tabeli prezentuje się następująco:


1. ŁKS 44

2. Puszcza 38

3. Chojniczanka 31

4. Pogoń Siedlce 30

5. GKS Katowice 29

Czternaście punktów przewagi nad miejscem barażowym na półmetku rozgrywek to wynik, którego nikt się nie spodziewał. Chyba powoli trzeba godzić się z myślą o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. W sumie największe problemy mieliśmy właśnie z Puszczą i Chojniczanką. Co ciekawe ubiegłoroczny Mistrz - Legia II - zamyka tabelę z 9 oczkami...

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

ŁKS Łódź [1] 5-0 MKS Kluczbork [8], [18/34]; II liga, widzów: 5400

1-0 Wójcik 10'

2-0 Domański 21'

3-0 Jeż 74'

4-0 Wójcik 86'

5-0 Mauricio 88'

 

Stilon [14] 1-2 ŁKS Łódź [1] , [19/34]; II liga

ŁKS Łódź [1] 7-2 Stal Stalowa Wola [8], [15/34]; II liga, widzów: 5431Chojniczanka [4] 1-1 ŁKS Łódź [1] , [14/34]; II liga

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

Od razu po zakończonej rundzie skierowałem się z prezesem w stronę urzędu miasta.

 

[Prezes]: dzień dobry !

[WładzeMiasta]: witamy, w jakiej sprawie chciał Pan spotkania ?

[P]: Otóż nasz klub jest na najlepszej drodze do awansu do I ligi, to też chcielibyśmy, aby miasto rozpoczęło inwestycję pod nowe trybuny na stadionie przy Al. Unii

[WM]: Nie ma na to pieniędzy w przyszło rocznym budżecie

[P]: Czyli pieniądze na stadion na Widzewie, który kopie się po czole w IV lidze to były, a dla klubu z aspiracjami to ich nie ma ?

[WM]: To obiecywała Partia X a my jesteśmy Z!

[P]: To nie jest żaden argument, budowa na Widzewie i niedorobiony stadion żużlowy ciągną się z Wami, ludzie nie kojarzą X, Y czy Z. Winni są zawsze Ci, którzy są u władzy.

[WM]: Na to nic nie poradzimy.

[P]: Przypominam, że wybory już w czerwcu...

[WM]: Drugie pół miasta wówczas będzie anty

[P]: No cóż jeżeli wolicie mieć za sobą wyborców klubu z IV ligi i uważacie, że to połowa to nie mamy o czym rozmawiać.

 

W zasadzie to nie wiem po co zostałem tam zabrany, nikt mnie nawet nie zapytał czy awansujemy, jaki mamy plan na drużynę. Pustki w kasie klubowej coraz większe... Powoli zaczynam rozglądać się za piłkarzami na I ligę, ale ciężko z kimś prowadzić rozmowy z budżetem na poziomie III ligi, w II to jeszcze przeszło. Choć niektórzy z naszych piłkarzy już mocno krzyczą o podwyżki. Na wiosnę może to pierdolnąć...

Odnośnik do komentarza

Rozpoczynamy długi sezon przygotowań do kolejnej rundy

KKS Kalisz 1-0 (Galic)

GKS Katowice 4-1 (Ślęzak, Wójcik, Mauricio, Gąska)

Lech II 0-0

Lechia II 6-1 (2x Gąska, 2x Żurekl , Janicki, Galic)

Legia II 3-0 (Jeż, Mauricio, Razmus)

 

Jeszcze w styczniu pożegnał się z nami młody Ivan Shestakov, który ze względu na obywatelstwo non-EU grał zwyczajowo w naszych rezerwach. Shaktar zapłaci za niego 8,5 miliona złotych, płacone przez najbliższe 2 lata. To była oferta z tych nie do odrzucenia... Stachurski z kolei zerwał więzadła i wróci dopiero do gry za rok.

 

Olimpia Zambrów 4-2 (Fijałkowski, Miazgowski, 2x Żurek)

Sigma Ołomuniec B 6-1 (Jeż, 2x Pyzio, 2x Gąska, Janicki)

Wisła Kraków 0-2

 

Najgorsza możliwa rzecz musiała w końcu się wydarzyć. Nasz 17 letni niemiecki golkiper po sezonie przenosi się do Gelsenkirchen. Do klubowej kasy wpadnie 6 milionów złotych w jednej transzy oraz procent z kolejnego transferu(50%).

Odnośnik do komentarza

Chrobry 2-1 (Janicki, Żurek)

Znicz 2-2 (Ostalczyk, swojak)

Wisła Płock II 1-0 (Pyzio)

Tur Turek 7-0 (Janicki, Jeż, 3x Galic, 2x Wójcik)

Zawisza 3-1 (Wójcik 2x, Janicki)

Olimpia Koło 4-1 (Pyzio, 2x Gąska, swojak)

LUKS Gomunice 8-0 (Jeż 3x, Janicki 2x, Galic, Wójcik, Domagała)

 

 

forma w sparingach porównując do poprzednich okresów przygotowawczych budzi lekkie zaniepokojenie.

 

[D]: Panie trenerze, nie boi się Pan rozpadu drużyny ?

[T]: To fakt, do ostatnich godzin okna transferowego mieliśmy rozgrzany fax, ale udało się pozostałych piłkarzy zatrzymać. Z podstawowego składu nikt nie odszedł

[D]: No ale zaraz odejdzie Helge. To wasz podstawowy bramkarz

[T]: Mamy jeszcze pół roku na poszukiwania, może postawimy na jakiegoś wychowanka ?

[D]: Jak na ten poziom ligowy kwota za tak młodego piłkarza jest zawrotna...

[T]: Wie Pan, jak siadaliśmy do stołu z Niemcami(pofatygowali się do Nas osobiście), to ustaliliśmy z prezesem, że 200 tyś euro to będzie coś, jak dadzą 100 to też sprzedamy. Jak zaczeli negocjacje od miliona, to w momencie kiedy prezes z niedowierzaniem odpowiedział milion to rzucili półtora miliona i ani centa więcej. No to prezes po kilku chwilach(jak już go chyba odetkało) poprosił o dokumenty. Nikt z Nas na początku nie chciał uwierzyć, że wspomniana liczba półtorej miliona liczona jest w euro a nie jak myśleliśmy w złotówkach...

[D]: Pieniądze szybko spożytkowaliście na bocznych obrońców i stopera.

[T]: Lewy był zakontraktowany już rok temu. Prawy i środkowy to świeży temat.

[D]: No i ma Pan trzech z piłkarzy spoza europy a grać może jeden.

[T]: Z agencją, z którą współpracujemy mamy ustalone, że od poprzedniego okna prosimy tylko o oferty graczy z paszportem UE. Wszyscy tak owy oczywiście posiadają.

[D]: Rok temu mówił Pan, że Bujalski będzie znaczącą postacią w ŁKS. Liczba ofert była duża.

[T]: Tak cieszę się, że chłopak idzie stopniowo. Do końca sezonu będzie grał w rezerwach, od nowego sezonu zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Kolejarz Łódź 5-2 (FIjałkowski, Mauricio, Rzepka, Gąska, Żurek)

ŁKS Łódź II 3-2(Gąska, Jeż, Galic)

 

 

 

ŁKS Łódź [9] 4-0 Puszcza [2], [22/34]; II liga, widzów: 5423

1-0 Wójcik 19'

2-0 Wilk 30' (najmłodszy strzelec w historii zespołu)

3-0 Galic 63'

4-0 Rzepka 79'

 

Pogoń Siedlcce [7] 1-3 ŁKS Łódź [1] , [23/34]; II liga

0-1 Jeż 21'

1-1 Strączkowski 62'

1-2 Jeż 72'

1-3 Jeż 90+2'

Kolejarz Łódź 5-2 (FIjałkowski, Mauricio, Rzepka, Gąska, Żurek)

ŁKS Łódź II ()

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

Zanim pojechaliśmy do Łomży, w sobotę wybrałem się na mecz naszych juniorów, którzy akurat grali z lokalnym rywalem. Walec z napisałem ŁKS rozjechał Widzewa na boisku rywala aż 8-0.

 

ŁKS Łomża [6] 3-3 ŁKS Łódź [1] , [25/34]; II liga
0-1 Jeż 6'
0-2 Jeż 73'
1-2 Kuśnierz 79'(k)
1-3 Janicki 83'
2-3 Majchrzak 87'
3-3 Grzelak 90+2'

 

Miazgowski wyleciał w 74' minucie. Zespół mimo, że pokazał charakter, w końcówce padł z sił. Ogólnie sporo kartek wyłapaliśmy, trzech podstawowych graczy będzie pauzowało za kartki poza Miazgowskim.


Nieczeca II [18] 0-2 ŁKS Łódź [1] , [25/34]; II liga

0-1 Jeż 27'

0-2 Wójcik 56'

 

Po meczu w Nieczeczy w środku tygodnia odbędą się derby w IV lidze. Z miłą chęcią wybrałbum się na ten mecz. Ale trzeba podjąć gości.

 

ŁKS Łódź [1] 3-0 Piast Karnin [14], [26/34]; II liga, widzów: 5395

1-0 Janicki 6'

2-0 Janicki 49'

3-0 Jeż 90+1'

 

Tymczasem nasze rezerwy wymordowały zwycięstwo na wyjeździe 2-1.

 

ŁKS Łódź [1] 3-1 Rozwój Katowice [10], [27/34]; II liga, widzów: 5523

1-0 Wilk 14'

2-0 Wilk 16'

3-0 Wilk 24'(k)

3-1 Kościelniak 91'

 

Tą wygraną przypieczętowaliśmy awans.

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

[P]: moje najszczersze gratulacje !

[T]: Dziękuję Prezesie. Mam nadzieje, że w końcu w przyszłym sezonie celem będzie bicie się o utrzymanie a nie górna połowa tabeli ?

[P]: No zobaczymy, zobaczymy, dużo zależy od akcjonariuszy... To co do końca rundy gramy juniorami ?

[T]: Zobaczymy co się z tego urodzi. Nie chcę wyrywać tych z drugiego zespołu co mają szanse na odpowiednie wyróżnienia, zresztą wolałbym żeby dowieźli w przyszłym sezonie awans do III ligi. W tym już jest chyba za duża strata.

[P]: Nie będę udawał, że jestem zadowolony, ale potrafię zrozumieć Pańskie argumenty.

[T]: Przypominam, że Wilk z tego rocznego naboru gra pierwsze skrzypce na prawym skrzydle.

[P]: Galic był u mnie i jest z tego powodu niezadowolony.

[T]: Tak jak wielokrotnie wspominałem, dla mnie ten Chorwat jest do odpalenia. Na jego pozycję przyjdzie Francuz, zdaje się z Polonii Przemyśl, będzie zarabiał mniej i stanowił zabezpieczenie dla młodego Wilka

[P]: Co z Bujalskim ?

[T]: Niech się ogrywa w rezerwach póki co, dobrze mu idzie, może w kolejnym sezonie będzie grywał w pierwszym zespole. Dajmy mu czas. Jak zacznie być gwiazdą tej ligi to zacznę go bratać z pierwszym zespołem. Obawiam się o jego głowę.

[P]: Co z tematem transferów na przyszły sezon ?

[T]: Przyjdzie paragwajczyk do środka pola - niestety bez obywalestwa - no i prawy obrońca, jako konkurent dla Stachurskiego. Boję się, że to człowiek szklanka, wróci dopiero na Boże Narodzenie. Nie jestem pewien czy Salski pociągnie na wyższym etapie. Nie jest już najmłodszy, a na boku trzeba zapierdalać. Zresztą słyszałem, że kacap ma oferty ? Tak to kilka transferów z myślą o zespole młodzieżowym. Ale wszystko poniżej 50tyś pln, stać Nas jeszcze na taki wydatek ?

[P]: Tak, otrzymaliśmy kilka zapytań, nie umiem powiedzieć czy odejdzie. Przełkniemy tę kwotę.

[T]: Muszę wracać do obowiązków.

 

Z ciekawości zerknąłem na sytuację w IV lidze, jest 6 kolejek do końca i 10 pkt straty. Moim zdaniem bez szans.

Cracovia II [14] 0-2 ŁKS Łódź [1] , [28/34]; II liga

0-1 Jeż 61'

0-2 Bartoszewicz 66'

 

Po tym spotkaniu Mistrzostwo II ligi stało się faktem.

ŁKS Łódź [1] 3-0 Legia II [16], [29/34]; II liga, widzów: 5460

1-0 Jeż 23'

2-0 Janicki 30'

3-0 Jeż 35'

4-0 Jeż 43'

5-0 Janicki 45+1'

5-1 Baryła 61'

Edytowane przez klinsmann
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

GKS Katowice [6] 2-1 ŁKS Łódź [1] , [30/34]; II liga

1-0 Piechniak 2'

2-0 Hadała 6'

2-1 Jeż 23'

ŁKS Łódź [1] 3-0 Zagłębie Lubin II [18], [31/34]; II liga, widzów: 5411

1-0 Jeż 36'

2-0 Ostalczyk 38'

3-0 Kinli 65'

 

Stal Stalowa Wola [7] 2-6 ŁKS Łódź [1] , [32/34]; II liga

0-1 Domagała 3'

0-2 Wilk 12'

0-3 Janicki 16'

1-3 Sobczak 41'

1-4 Wilk 70'

1-5 Jeż 74'

2-5 Kowalczyk 88'

2-6 Gąska 90+1'

 

ŁKS Łódź [1] 4-0 Chojniczanka [6], [33/34]; II liga, widzów: 5443

1-0 Kinli 25'

2-0 Wilk 38'

3-0 Janicki 45'

4-0 Jeż 60'

Kotwica [11] 1-3 ŁKS Łódź [1] , [34/34]; II liga

0-1 Wilk 13'

0-2 Kobyliński 31'

0-3 Skumórski 38'

1-3 Martus 44'

W ostatnim spotkaniu zagrało kilku graczy z zespołu B i juniorów. Spisali się wzorcowo. Martiw mnie uraz Jeż na dzień przed meczem. Straci cały sezon przygotowawczy.... Czas na pierwsze decyzje transferowe.

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...