Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam podobnie jak Celson, dla mnie też ta wersja jest grywalna od początku. Czytałem uwagi na cmrev to przecierałem oczy, tak jakby tamci ludzie grali w inną grę, zarzuty totalnie z dupy, nie zauważyłem nic niepokojącego z tego co oni tam piszą. Co do sukcesów to zacząłem jako bezrobotny z dużą ilością lig, nie tylko europejskich, trenerem bez licencji trenerskiej i doświadczeniem Niedzielny piłkarz. Zatrudnienie znalazłem w Santos FC Kapsztad w Republice Południowej Afryki. Ten klub gra na drugim poziomie rozgrywkowym w RPA. Rozegrałem już cały sezon, zająłem 4 miejsce, czyli ominął mnie awans i awans do mini ligi barażowej, ale zarząd był bardzo zadowolony. W drugim sezonie jestem po 10 meczach jestem 4 i tracę 4 punkty do lidera. Gra się naprawdę przyjemnie. Jestem entuzjastą lig angielskich, grałem trochę w becie Hednesfordem w 6 lidze angielskiej i nie żałuję, że po wyjściu full wersji objąłem inny bardziej egzotyczny kierunek. Teraz rozgrywka jest o wiele przyjemniejsza bo dobrze mi idzie a w Anglii jest dużo meczów i jednak o wiele cięższe wyzwanie (co nie znaczy, że nie wrócę do niego). Martwi mnie tylko, że zainstalowałem te odblokowanie reprezentacji Niemiec i teraz nie pokazuje mojej kariery w tablicy wyników. Czytałem, że dzieje się tak bo te pliki ingerują w bazę danych. Znacie może jakiś sposób jak to naprawić ? I jeszcze jedno pytanie czy odblokowanie ogromnej bazy danych spowoduje, że też kariera nie będzie wyświetlała się w tablicy wyników ? Sorry za długiego posta.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie da sie tego naprawic.

 

Ja kontynuuje kariere z bety, gdzie gralem Lechia Gdansk. W pierwszym sezonie zajalem 3. miejsce w lidze i wygralem Puchar Polski. W drugim sezonie awansowalem do grupy LE, gdzie zajalem 3. miejsce za Tottenhamem i Monchengladbach a przed Red Bull Salzburg. Ponownie zwyciezylem w PP i w ostatniej kolejce wyprzedzilem Legie w tabeli i zostalem mistrzem Polski. Jestem na starcie 3. sezonu, wygralem Superpuchar oraz awansowalem do 3. rundy eliminacji LM.

 

Zauwazylem, ze w porownaniu do 14 dostaje wiecej zaproszen na rozmowy kwalifikacyjne bez skladania podania o prace.

 

@Prof - w koncu, bo Trela na tej bramce to jakies balety wyprawial.

Odnośnik do komentarza

 

Jak dla mnie gra jest grywalna od samego poczatku. Jedyne co mi psuje rozgrywke to niski poziom inteligencji bramkarzy, ktorzy praktycznie zawsze sa zle ustawieni.

Dzisiejsza łata koncentruje się na grze GK.

 

Hmm, czyli zostało jeszcze 10 łatek? Po jednej na każdą pozycję :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak dla mnie gra jest grywalna od samego poczatku. Jedyne co mi psuje rozgrywke to niski poziom inteligencji bramkarzy, ktorzy praktycznie zawsze sa zle ustawieni.

Dzisiejsza łata koncentruje się na grze GK.

 

Hmm, czyli zostało jeszcze 10 łatek? Po jednej na każdą pozycję :keke:

 

Rezerwowi też jakoś tak dziwnie się ruszają na rozgrzewce :P

Odnośnik do komentarza

"Zauwazylem, ze w porownaniu do 14 dostaje wiecej zaproszen na rozmowy kwalifikacyjne bez skladania podania o prace."

w 14 zależy to głownie od stylu gry który prezentujesz, grając ofensywnie w najwyższej klasie rozgrywkowej, dostaje zaproszenia na rozmowę w praktycznie każdym klubie w którym zwalnia się posada.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś jeszcze ma problemy z przygotowaniem kondycyjnym piłkarzy?

Od paru wersji FM przeprowadzam przygotowania wakacyjne w ten sam sposób (mecze co trzy dni, w których grają dwa różne zespoły po 90'), do tego trening kondycyjny bardzo wysoki przez tydzień i wysoki przez kolejny tydzień, później trening zrównoważony na poziomie wysokim.

Przez kilka wersji FM wszystko było ok, a przy poziomie wysokim intensywności treningu moje drużyny grały bardzo dobrze + były w stanie wytrzymać grę co trzy dni.

Teraz grając Milanem co tydzień moi piłkarze mają fitness na poziomie ok. 96% + grając co trzy dni mają góra 93%, większość ok. 91%.

Czy to ja robię coś źle i mój sposób na przygotowania przestał wypalać, czy inni też mają problemy z kondycją piłkarzy?

Odnośnik do komentarza

To może trzeba dać przez chwilę niską intensywność? Np wtedy, gdy grasz z kimś słabszym.

W sumie nigdy tego nie testowałem, ale taki trening prowadzi w Realu Giovanni Mauri. Duża intensywność, a potem niska, by zawodnicy odzyskali świeżość. I w efekcie Real pod względem fizycznym wygląda w tym sezonie kosmicznie.

Co prawda to przykład z rzeczywistości, ale może warto go wypróbować w grze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...