Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/football-manager-2015-pl-steam-pewna-wysylka-i4783334212.html

 

Co to za dziwne aukcje z taką niską ceną? Jakaś podpucha czy faktycznie można to kupić bez problemu?

 

Zobacz ile sztuk on tego ma. Nie można grać online, więc jakaś wajcha na moje. Kradzież nie wiem, ale na pewno nic legalnego.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi się podoba pomysł z licencjami. Zawsze chciałem zaczynać rozgrywkę trenerem mega niedoświadczonym, a tu licencja A i brak wyboru. Teraz zacząłem zupełnie bez niczego i klub mnie wysyła na kurs, by zdobyć dopiero licencję C. Nie wiem jeszcze jaki ma to w ogóle wpływ na rozgrywkę. Pogramy-zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza

Ja do wtorku nie mam możliwości gry, ale apropo licencji zastanawiam się, czy z najniższą możliwą licencją można prowadzić np. Bayern czy Barcelone w lidze lub w LM. W końcu w rzeczywistości aby prowadzić zespół w pucharach należy mieć odpowiednią licencję.

 

Ja jestem ciekaw czy wraz z upływem sezonów i zdobytym doświadczeniem atrybuty menadżera się zmieniają (nie zależnie od tego czy zdobyłem wyższą licencję czy nie)?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym odblokować reprezentację Niemiec na Macu.

W instrukcji jest podane, że należy pliki skopiować do poniższej lokalizacji:

 

[Mac]
[username] > library > Application support > Steam > SteamApps > common > Football Manager 2015 > data > db > 1500 > lnc > all

 

Niestety ja nie mam takiego folderu. Możliwe ze znajduję się on w inny miejscu na dysku?

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/football-manager-2015-pl-steam-pewna-wysylka-i4783334212.html

 

Co to za dziwne aukcje z taką niską ceną? Jakaś podpucha czy faktycznie można to kupić bez problemu?

 

Rok temu były tego typu aukcje - po prostu ktoś kupił grę i dawał dostęp do konta steam kilku osobom (dlatego nie można grać online, aby nie blokować dostępu pozostałym). Przypuszczam, że te ponad 600 kluczy (loginów steam) to pewnie rozkłada się na kilka takich kont.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...