Skocz do zawartości
Makk

Fristajlowy Kącik [FM2015]

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki klubem polecacie, rozpocząć karierę:Udinese,M'Gladbach,Hoffenhaim,Villeereal.
1.Prosiłbym o plusy i minusy tych drużyn.
2.Jakim budżetem dysponują na początek gry.
3.Z jakich krajów sprowadzają piłkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hansa Rostok ;)

Popatrz na ich system szkolenia i młodzież, stadion.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam takie pytanie. Gram Juventusem (skończyłem sezon) i chcę dodać drugiego managera którym mógłbym prowadzić Liverpool (ligę Angielską mam oczywiście zaznaczoną jako grywalna). Niestety gra nie da wybrać mi żadnego innego zespołu aniżeli Sassuolo... Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne zaznaczyłeś przy starcie, że nie możesz obejmować zespołów mających menedżerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zapewne tak właśnie było.. Rozumiem, że w tej chwili nie da się już nic z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zapewne tak właśnie było.. Rozumiem, że w tej chwili nie da się już nic z tym fantem zrobić?

Da się. Musisz zacząć nową rozgrywkę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem :P ;)

No nic, trudno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo poczekac az Liverpool zwolni managera i wtedy dodac swojego stworzonego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero zauważyłem ze w poleceniach zespołowych nie ma funkcji pozwalającej skrzydłowym wymieniać sie stronami. Dodali za to atakowanie bramkarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam taki problem że nie mogę nic edytować w edytorze , może zna ktoś z was sposób na rozwiązanie tego problemu.

http://zapodaj.net/fefbd7b9ca7e8.png.html

visual c++ zainstalowany? od początku tak masz czy działało i teraz tak wygląda ?

Tak zainstalowany , mam to od początku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da sie zmieniać pozycje, jak masz taktykę to klikasz na grajka z ekranu taksy i tam jest to do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da sie zmieniać pozycje, jak masz taktykę to klikasz na grajka z ekranu taksy i tam jest to do wyboru

A no rzeczywiście jest. Jeszcze nie przyzwyczaiłem się do nowego interfejsu, dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak z innej beczki, mam dylemat kim zacząć nową karierę i tutaj zgłaszam się z tym do Was. Mianowicie mój wybór został zawężony do trzech drużyn, a są to PSV Eindhoven, Ol. Lyon, Newcastle United. Co byście doradzili i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Newcastle względnie łatwo szybko wspiąć się na szczyt, koleszka nimi regularnie w 2-3 sezonie gry zdobywa mistrzostwo a potem go już wcale nie oddaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że względnie łatwo, a że to jeden z moich ulubionych klubów, dlatego znalazł się w tej trójce. Łatwo też wygląda kariera z PSV, jednakże podbój Europy byłby wielkim wyzwaniem, tym bardziej, że skład starałbym się opierać na młodych i wychowankach. Stąd mój dylemat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak z innej beczki, mam dylemat kim zacząć nową karierę i tutaj zgłaszam się z tym do Was. Mianowicie mój wybór został zawężony do trzech drużyn, a są to PSV Eindhoven, Ol. Lyon, Newcastle United. Co byście doradzili i dlaczego?

Z proponowanej trójki wybrałbym PSV. Team z Eindhoven ma w swoim składzie takie perełki, jak Zakaria Bakkali i Memphis Depay z potencjałem ponad 8. Depey to jeden z najlepszych talentów w grze. Poza tym, jest kilku innych ciekawych zawodników oraz znakomite zaplecze treningowe i młodzieżowe. Oczywiście czeka cię tam sporo pracy, m.in. znalezienie klasowego napastnika, ale to chyba nie byłby duży problem. Liga wprawdzie jest przeciętna, jednak myślę, że w parę sezonów dzięki zdolnej młodzieży będziesz w stanie przenieść ją na wyższy poziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już to potencjał -8 ;)

Liga holenderska jest nuda, nie polecałbym na dłuższą metę. Liga angielska jest dużo ciekawsza IMO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się wyłamie i zaproponuję Lyon. Oprócz pucharu i superpuchary w 2012 od kilku lat bieda. Zabicie dominacji PSG będzie naprawdę niełatwym wyzwaniem :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już to potencjał -8 ;)

Liga holenderska jest nuda, nie polecałbym na dłuższą metę. Liga angielska jest dużo ciekawsza IMO.

A ja się wyłamie i zaproponuję Lyon. Oprócz pucharu i superpuchary w 2012 od kilku lat bieda. Zabicie dominacji PSG będzie naprawdę niełatwym wyzwaniem :).

MaKK - chodzi właśnie o to, aby nie było aż tak łatwo, bo jakby nie patrzyć Premiership jest najłatwiejsza :)

Phenmo - właśnie też się zastanawiam nad Lyonem i zakończeniem hegemonii PSG i powoli odbijającemu się Monaco..

P.S. Jakby nie patrzeć, jeżeli liga portugalska i węgierska mnie nie nudziły za bardzo, to holenderska raczej bardziej też nie powinna mnie nużyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

P.S. Jakby nie patrzeć, jeżeli liga portugalska i węgierska mnie nie nudziły za bardzo, to holenderska raczej bardziej też nie powinna mnie nużyć.

Ja tam holenderską bardzo lubię. Najczęściej zaczynam w dolnej angielskiej, ale z biegiem lat usilnie staram się prowadzić coś z Holandii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi