Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy wy też macie wrażenie z bramkarze przeciwników to jacyś herosi po ostatnim updacie. Grając Juventusem za nic nie mogę strzelić bramki, nie zależnie czy gram z Milanem, Barceloną czy słabeuszem z dołu tabeli bramkarze wyciągają takie strzały że głowa mała.

Odnośnik do komentarza

Panowie czy wy też macie wrażenie z bramkarze przeciwników to jacyś herosi po ostatnim updacie. Grając Juventusem za nic nie mogę strzelić bramki, nie zależnie czy gram z Milanem, Barceloną czy słabeuszem z dołu tabeli bramkarze wyciągają takie strzały że głowa mała.

 

Grałem z jakimiś ogórasami i ich bramkarz niemal wszystko wyciągał :D. Coś jest na rzeczy :).

Odnośnik do komentarza

Mogę napisać z pełną świadomością, że po ponad miesiącu "posiadania" na dysku FMa, (bo grałem zdecydowanie krócej) piętnastka jest jak dla mnie zdecydowanie bardziej grywalna niż czternastka, która jak wiadomo była dobrą pozycją. Jedynie mogę mieć zastrzeżenia do częstych długich podań wykonywanych przez przeciwników. Jest ich dużo i są dość schematyczne.

Odnośnik do komentarza

Trafiłem na dziwną sytuację. Znalazłem zawodnika Branislava Jankovica (23 lata, MNE) z klubu Grbalj. Mam 28 luty 2015 a jego kontrakt kończy się 30 czerwca 2015. Nie jest on wypożyczony ani nic. Normalnie takim zawodnikom mogę zaproponować podpisanie kontraktu jednak nie w tym wypadku. Mogę jedynie złożyć ofertę transferową. Czemu to niby tak jest ????

Odnośnik do komentarza

Trafiłem na dziwną sytuację. Znalazłem zawodnika Branislava Jankovica (23 lata, MNE) z klubu Grbalj. Mam 28 luty 2015 a jego kontrakt kończy się 30 czerwca 2015. Nie jest on wypożyczony ani nic. Normalnie takim zawodnikom mogę zaproponować podpisanie kontraktu jednak nie w tym wypadku. Mogę jedynie złożyć ofertę transferową. Czemu to niby tak jest ????

Innym zawodnikom z tego kraju/ligi też nie możesz ?

Odnośnik do komentarza

Konfiguracja kompa jest taka że 3 takie FMy by ruszyły bez problemu, system jest czysty, dbam o kompa sprzetowo i programowo, to wina gry, z poprzednimi edycjami nie było problemu, teraz wywaliło mnie jak zaakceptowalem wypożyczenie

 

 

◯ Intel Core i5 4670k ◉ AsRock z87 Extreme6 ◉ G.Skill TridentX 2x8gb 2133mhz CL9 ◉ 2x1TB WD EZEX Blue ◉ OCZ Vector 128gb SSD ◉ Palit Nvidia GTX 780 Super JetStream ◉ Fractal Design Newton R3 600W ◉ Fractal Desing Arc Midi R2 ◉ CPU PHANTEKS PH-TC14PE Orange

 

 

to moj sprzęt

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...