Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna łatka wyszła.

 

GRAPHICS
- All custom .fmf files can now be distributed via Steam Workshop
- Fixed 3D kits not displaying in the match viewer

USER INTERFACE
- Fixed various light skin issues in the match screen
- Fixed player duty not being listed on Make Quick Sub dialog
- Fixed rare cases of inbox failing to update properly
- Fixed 'Take Screenshot' shortcut

COMPETITIONS
- Fixed rare instance of Belgian league fixtures not being scheduled
- Fixed rare instance of Copa Libertadores not being scheduled
- Fixed ability to fine players multiple times
- Fixed cases of players not travelling for international games

IN-GAME EDITOR
- Fixed 'Edit Club Contract' check boxes

 

Odnośnik do komentarza

Śmiechem na sali są zgrupowania. Właśnie zarząd poinformował mnie, że zespół pojedzie na 10 dni do Opalenicy. Spoko. W tym terminie mogę zagrać sparing tylko z klubami z Polski. Też spoko. Ale skoro jesteśmy na zgrupowaniu to mecz powinien się odbywać w Opalenicy, a nie żeby na każdy mecz podróżować do innego miasta. Sick

Odnośnik do komentarza

Śmiechem na sali są zgrupowania. Właśnie zarząd poinformował mnie, że zespół pojedzie na 10 dni do Opalenicy. Spoko. W tym terminie mogę zagrać sparing tylko z klubami z Polski. Też spoko. Ale skoro jesteśmy na zgrupowaniu to mecz powinien się odbywać w Opalenicy, a nie żeby na każdy mecz podróżować do innego miasta. Sick

No to fakt. Rację masz. Powinny być spotkania na neutralnym gruncie w Opalenicy.

Odnośnik do komentarza

Panowie, odnośnie mojego poprzedniego postu z poprzedniej strony... Okolo 16 zacząłem nową karierę, teraz włączam ostatni save i znowu ZAPISANA GRA NIE ZOSTAŁA WCZYTANA. Wczytał się dopiero save wcześniejszy... co jest z tą grą? Grę ZAWSZE poprawnie zamykam

 

przy odpalaniu gry pojawia się też błąd

 

not well formed (invalid token) at line 1 - xml parsing error
Odnośnik do komentarza

Nie mam czasu aktualnie grać, ale czytam na http://www.cmrev.com/że gra jest po wczorajszym fixie mega niegrywalna. To prawda? :o

Czasem odnoszę wrażenie, że tam piszą osoby, które wymyślają problemy z du...

Może niejaki Sedes z Ebonitu się tam przeniósł i sieje ferment ;)

Przecie wczorajszy fix jakoś wiele zmian nie dał. :>

Odnośnik do komentarza

 

Nie mam czasu aktualnie grać, ale czytam na http://www.cmrev.com/że gra jest po wczorajszym fixie mega niegrywalna. To prawda? :o

Czasem odnoszę wrażenie, że tam piszą osoby, które wymyślają problemy z du...

Może niejaki Sedes z Ebonitu się tam przeniósł i sieje ferment ;)

Przecie wczorajszy fix jakoś wiele zmian nie dał. :>

 

 

Sedes funkcjonuje tam pod kilkoma nickami :D. Śledzę ten temat, ale niewiele z niego wynika.

Co do tego, że gra traci czasami głos to prawda - u mnie też tak jest. Ponownie włączam grę i jest ok :).

Odnośnik do komentarza

Mnie teksty o "niegrywalności" gry również wkurzają. Jak ktoś tak uważa, to niech nie kupuje następnej edycji, ale również w wersji "pirackiej" bo tylko da zarobić złodziejom. Zresztą odnośnie kolejnych edycji to teksty o tym aby nie wypuszczać co roku nowej gry, są porównywalnie bez sensu.

 

A co do ostatniego hotfixa, to niestety znów wrócił błąd z długim sejwowaniem. Nie jest aż tak żle jak było przed poprawą, ale znowu bardzo długo. Niestety nie poprawiono w hotfixie błędu z patcha, że aby zoboaczyć w profilu zawodnika kondycję i ogranie trzeba wejść w niego po raz drugi.

 

Ale i tak I LOVE THIS GAME.

Odnośnik do komentarza

Mnie teksty o "niegrywalności" gry również wkurzają. Jak ktoś tak uważa, to niech nie kupuje następnej edycji, ale również w wersji "pirackiej" bo tylko da zarobić złodziejom.

Niestety nie poprawiono w hotfixie błędu z patcha, że aby zoboaczyć w profilu zawodnika kondycję i ogranie trzeba wejść w niego po raz drugi.

 

Zaryzykuję stwierdzenie, że "błąd" występujący w profilu zawodnika o którym piszesz występuje tylko indywidualnie. Ja nie mam i nie miałem z tym problemu. W moim FM wyświetla się poprawnie i od razu.

Wracając do narzekań, to tak sobie myślę ilu narzekających tam na stronie posiada oryginalną grę, a ilu scrackowaną?

Odnośnik do komentarza

Mnie teksty o "niegrywalności" gry również wkurzają. Jak ktoś tak uważa, to niech nie kupuje następnej edycji, ale również w wersji "pirackiej" bo tylko da zarobić złodziejom. Zresztą odnośnie kolejnych edycji to teksty o tym aby nie wypuszczać co roku nowej gry, są porównywalnie bez sensu.

 

A co do ostatniego hotfixa, to niestety znów wrócił błąd z długim sejwowaniem. Nie jest aż tak żle jak było przed poprawą, ale znowu bardzo długo. Niestety nie poprawiono w hotfixie błędu z patcha, że aby zoboaczyć w profilu zawodnika kondycję i ogranie trzeba wejść w niego po raz drugi.

 

Ale i tak I LOVE THIS GAME.

 

U mnie ten błąd nie występuje.

 

Jak często zdarzają się u was tak zwane "powroty"? W kilku meczach miałem już tak, że prowadziłem po pierwszej połowie na przykład 2:0, a w drugiej rywal szybko wyrównywał.

Nie uważam tego za błąd, tylko szukam sposobu, żeby nie denerwować się pod koniec meczu :).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak często zdarzają się u was tak zwane "powroty"? W kilku meczach miałem już tak, że prowadziłem po pierwszej połowie prowadziłem na przykład 2:0, a w drugiej rywal szybko wyrównywał.

 

 

U mnie to standard niestety :D

 

 

Zastanawiam się nad zmianą tonu rozmów motywacyjnych. Może trzeba im dopier... w przerwie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...