Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;) Mam pewien problem dotyczący gry. Otóż zacząłem sezon Legią Warszawa i zabrałem się za wymianę sztabu.. i tu pojawia się problem. Znalazłem fajnego fizjoterapeutę, którego chcę zatrudnić, jego wymagania to ok.15tyś tygodniowo, myślę sobie spoko budżet płacowy ustaliłem na 750tyś (akutalnie opłacam pensje za ok 550) także zostaje mi dużo na zatrudnienie i tu dziwna sytuacja... wyskakuje mi taki oto błąd:

http://screenshooter.net/100627068/jtampkj

O co chodzi? jakie ograniczenia, skoro budżet płacowy jest wiele wyższy ? Złożyłem prośbę do zarządu o podwyższenie płac sztabu, ale kwota podniosła się jedynie do 1.9tyś... Jak to zmienić?

Odnośnik do komentarza

1. września. Już po zamknięciu okienka transferowego we wszystkich cywilizowanych państwach i co??? Rosyjskie kluby rzuciły się na mojego ważnego grajka, który puści focha jak go nie sprzedam i zbuntuje mi drużynę. Problem w tym, że jak go sprzedam to przez całą jesień nikogo w jego miejsce nie pozyskam :(

Odnośnik do komentarza

Cześć ;) Mam pewien problem dotyczący gry. Otóż zacząłem sezon Legią Warszawa i zabrałem się za wymianę sztabu.. i tu pojawia się problem. Znalazłem fajnego fizjoterapeutę, którego chcę zatrudnić, jego wymagania to ok.15tyś tygodniowo, myślę sobie spoko budżet płacowy ustaliłem na 750tyś (akutalnie opłacam pensje za ok 550) także zostaje mi dużo na zatrudnienie i tu dziwna sytuacja... wyskakuje mi taki oto błąd:

http://screenshooter.net/100627068/jtampkj

O co chodzi? jakie ograniczenia, skoro budżet płacowy jest wiele wyższy ? Złożyłem prośbę do zarządu o podwyższenie płac sztabu, ale kwota podniosła się jedynie do 1.9tyś... Jak to zmienić?

Wydaje mi się, że powód jest prosty. Zarząd sądzi, że danie lekarzowi tygodniówkę wyższą niż wspomniane 1.9 tyś to przepłacony interes na zapotrzebowanie takiego klubu jak Legia.

Odnośnik do komentarza

Cześć ;) Mam pewien problem dotyczący gry. Otóż zacząłem sezon Legią Warszawa i zabrałem się za wymianę sztabu.. i tu pojawia się problem. Znalazłem fajnego fizjoterapeutę, którego chcę zatrudnić, jego wymagania to ok.15tyś tygodniowo, myślę sobie spoko budżet płacowy ustaliłem na 750tyś (akutalnie opłacam pensje za ok 550) także zostaje mi dużo na zatrudnienie i tu dziwna sytuacja... wyskakuje mi taki oto błąd:

http://screenshooter.net/100627068/jtampkj

O co chodzi? jakie ograniczenia, skoro budżet płacowy jest wiele wyższy ? Złożyłem prośbę do zarządu o podwyższenie płac sztabu, ale kwota podniosła się jedynie do 1.9tyś... Jak to zmienić?

 

Budżet płacowy dzieli się na pensje sztabu i zawodników. Nie jest tak, że skoro masz wolne fundusze, to możesz je w całości wydać na pensje dla członka sztabu. Kasa idzie przede wszystkim na grajków. Z biegiem czasu i sukcesów, będziesz miał większe pole popisu, do proponowania umów trenerom, skautom i fizjoterapeutom. Takie są realia futbolowe :)

 

Ze swojej strony powiem ci, że dawanie w Legii członkowi sztabu 15 tys. zł jest piramidalnym nieporozumieniem. Za taką kasę można opłacać naprawdę dobrych zawodników. Fizjoterapeuta z kontynentalną (i większością krajowych) reputacją i tak w znakomitej większości przypadków do ciebie nie przyjdzie. Sztab Legii faktycznie jest do wymiany, ale spokojnie znajdziesz sobie niezłych ludzi za 1-2 tys. wypłaty. Zastanów się nad zawodnikami z pola. Zagrałem w fm15 Legią już 5 sezonów. Możesz zarobić trochę kasy na Koseckim czy Pinto i kupić za to kogoś lepszego albo ze znacznie lepszymi perspektywami.

 

I proszę cię, zmień te złotówki, bo to w oczy kole :P

Odnośnik do komentarza

Witam, mam dzisiaj super udany dzień, rano przed pracą chciałem pograć w FM to padł mi steam, musiałem odinstalować i instalowac na nowo, przed chwilą wrocilem z pracy i chcę odpalić swój save... uszkodzony, więc wywaliłem i od nowa chcę grać, co się pojawia ?? takie coś :

http://i.imgur.com/JyPovFZ.jpg



z tego co widzę to mam mało pamięci... no tak, 16gb to mało buahahaha...
Czytałem że chodzi o pamięć wirtualną... no tak, tylko że ani w FM 2014 ani do dzisiaj w 2015 nic mi o tym nie wspominało...

Edytowane przez MaKK
Formatowanie tekstu.
Odnośnik do komentarza

http://forumcm.net/index.php/topic/7317-wybory-mt-vi-kadencji-cmf-glosuje/?do=findComment&comment=1624683

 

Głosujcie na Smętka i MaKKa, bo jak przyjdzie ktoś kto nie gra w FM-a lub nie ma pojęcia o grze to nam pierdolnik zrobi.

Popieram :D

Obiecuję dla każdego FM2020 po 10-ciu łatkach oraz, to że Miles Jacobson będzie odpowiadał na pytania w tym kąciku :D

 

A poważnie teraz:

jakieś spostrzeżenia dotyczące taktyk? Jakieś ustawienie się dobrze spisuje? Mi po kilku meczach chyba najbardziej podchodzi 4-1-2-2-1 z jednym DPŚ, dwoma PŚ i dwa skrzydła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...