Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Makk

Fristajlowy Kącik [FM2015]

Rekomendowane odpowiedzi

Czytał ktoś może jakieś informacje dotyczące wersji demonstracyjnej FM 2015? Wyjdzie takowa w ogóle, czy ludzie, którzy nie zdecydowali się na pre-order mają iść w ciemno?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w becie jest możliwość savea w chmurze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie zastanawia jedno, jakim cudem SI co roku wydaje grę ze zwalonym silnikiem meczowym? Czy nie wystarczy doskonalić ten, który jest? Po kilku łatkach silnik z FM-a 2014 wygląda naprawdę ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

poczekajcie do finalnej wersji zanim zaczniecie psioczyć na silnik ;) trochę cierpliwości

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Strzelam w ciemno, że to może niestety być mocno zbugowany FMem :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto już w piątek kupuje nowego FM?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zamówiłem przez gry-online.pl mam nadzieje że nie dadzą dupy i gra przyjdzie kurierem już w pt :( akurat byłby długi weekend na pogranie ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

poczekajcie do finalnej wersji zanim zaczniecie psioczyć na silnik ;) trochę cierpliwości

Znaczy się do lutego 2015? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytal sie ktos kiedys o demo. Od chwili jest dostepne na Steamie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie ustawić żeby scoutowi przypisać żeby raportował info o następnym przeciwniku? Bo szukam szukam i znaleźć nie moge :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie ustawić żeby scoutowi przypisać żeby raportował info o następnym przeciwniku? Bo szukam szukam i znaleźć nie moge :/

Scouting -> Zadania -> Zleć nowe zadanie -> raport o zespole

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe sytuacje.

Zawodnik strzela kilometry obok bramki, mniej więcej skraj pola karnego, a komentarz "było naprawdę blisko!"

Sędzia gwiżdże faul, a komentarz, że piękny pokaz aktorstwa faulowanego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwaga,mega bug....grałem z Dolcanem,w ciągu 3 minut 3 komtuzje Dolcanu,3 zmiany...w ptzrerwie Dolcan zrobil 4 zmiany,tzn 4 graczy zeszlo,i nikt nie wszedl,jakas paranoja,konczyli mecz w 4!!!!!!!Ponadto wygrałem 7-0,liczba strzałow 27-0,a asysyent pisze ,ze moj bramkarz spisał sie beznadziejnie i dostaje note 4,6.......to juz sa jaja

Zrobiłem screenshota ale go nie ma nigdzie hmm zrobilem alt plus f12 i lipa

Edit:dobra są te screeny,ale jak je tu wrzucic(zostało 6 ząbkopwian nie 4,ale i tak jakies jaja)

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=336818099

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też miałem buga. Gram mecz i przeciwnik łapie kontuzję, ale nie schodzi z boiska - gra do końca jako "krzyżyk". Ale to nie koniec, w 70 minucie wykorzystałem trzy zmiany i mój zawodnik złapał kontuzję, ale nie zszedł miał kondycję 50%, ale grał do końca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oby to poprawili do 7 listopada,bo to żenada.pozatym wyniki wysokie wciaz sa nagminnie...6-5 czy 7-0 to norma

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też miałem buga. Gram mecz i przeciwnik łapie kontuzję, ale nie schodzi z boiska - gra do końca jako "krzyżyk". Ale to nie koniec, w 70 minucie wykorzystałem trzy zmiany i mój zawodnik złapał kontuzję, ale nie zszedł miał kondycję 50%, ale grał do końca.

Nie wiem, jak to jest w '15, ale w '14 musisz zdecydować, czy go zdjąć, czy zostawić jako statystę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, ale jak nie mam już zmian to jak go zdjąć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta