Skocz do zawartości
Zapraszamy do nominowania swoich kandydatów, którzy przez najbliższe pół roku mieliby być moderatorami na Forum
TEMAT DO NOMINACJI
Makk

Fristajlowy Kącik [FM2015]

Rekomendowane odpowiedzi

Niby dobry ale jednak przekokszeni zawodnicy + nie wszystkie ligi zrobione ale dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś o co chodzi w Ekstraklasie z tymi Cudzoziemcami ? Sprowadzam gościa z Hiszpanii Mikela Merino i ma ikonkę cudzoziemca, inni Bułgarzy, Duńczycy, Beldzy mają tak samo, z Francuzem jest to samo. Nie wiem o co chodzi, czy to jakiś błąd mojego sejwa, czy co. Idzie jakoś inaczej jeszcze przed transferem sprawdzić, czy jeśli do mnie dojdzie jakiś nowy gracz też będzie jako cudzoziemiec lub nie ? Proszę o szybką odpowiedź, bo muszę mocne kroki podjąć przez to w kadrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś o co chodzi w Ekstraklasie z tymi Cudzoziemcami ? Sprowadzam gościa z Hiszpanii Mikela Merino i ma ikonkę cudzoziemca, inni Bułgarzy, Duńczycy, Beldzy mają tak samo, z Francuzem jest to samo. Nie wiem o co chodzi, czy to jakiś błąd mojego sejwa, czy co. Idzie jakoś inaczej jeszcze przed transferem sprawdzić, czy jeśli do mnie dojdzie jakiś nowy gracz też będzie jako cudzoziemiec lub nie ? Proszę o szybką odpowiedź, bo muszę mocne kroki podjąć przez to w kadrze.

Zobacz przepisy ligi. Nie chodzi przypadkiem o limit trzech graczy spoza EU?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie tak, teraz już 2. Ale francuz, hiszpan, belg, dunczyk, bułgar są właśnie traktowani jako ci gracze spoza UE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdzić to możesz w raporcie scouta, w "słabych stronach" będzie zaznaczone, jeśli dany gracz łapie się na "czarną listę".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To moja pierwsza wrzucona taksa do pobrania (można powiedzieć że modyfikuje ja chyba od fm 2010. Ta działa pod FM 2015 do pobrania tutaj (alleluja dom i wyjazd). Bardzo ważne są instrukcje nękania przeciwników:

SO - brak

PO i LO - ścisłe krycie i pressing

Reszta - ścisłe krycie , pressing , agresywny odbiór piłki

Ofensywny środkowy pomocnik i napastnicy - to już zależy od taktyki przeciwnika (starajcie się zobaczyć jak grają jak na jednego napastnika to agresywny odbiór i słabsza noga , jak rozgrywający na często piłkę to ścisłe krycie , pressing i agresywnie)

Taktyka jest nastawiona na pełną dominacje , jak real Mou gra z kontry na połowie przeciwnika

Niestety nie mogę podać wyników bo padła mi karta graficzna ale sprawdzała się w Wiśle Kraków, Arsenalu , Murcji jak by co to mogę podesłać tez karierę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może jak wrócę do Świtu i podejdę ze dwa szczeble w górę, to spróbuję taktyki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pierwszy sezon

1135115d1511232394-predator-tweak-4-1-4-

1135116d1511232409-predator-tweak-4-1-4-

:_kidra:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta