Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Tak przejrzałem sobie FM'a 15tkę i postanowiłem, że pochwalę się moimi wyczynami w MU :>
Aktualnie mam początek sezonu 19/20

Liga Mistrzów x4
Barclays Premier League x5
Superpuchar Europy x3
F.A Cup x4
Capital one Cup x2
Tarcza Wspólnoty x5
Klubowe Mistrzostwa Świata x3

Kadra, jaką dysponuje, jest zdecydowanie najsilniejsza z możliwych. Na każdej pozycji mam zawodników klasy światowej. Co roku przychodzą nowi-zdolni, jednak giną w tłumie, tułają się po wypożyczeniach i nie realizują swojego potencjału. U mnie nie mają szans na regularne granie.
Jedyne czego brakuje to wychowanków prosto z naszej akademii, bo nie wychował się do tej pory ŻADEN. Rekompensują mi to inni zawodnicy, których odkrywałem sam, jeszcze na starcie gry Manchesterem.
Bez wątpienia cudem Old Trafford i całej czerwonej części Manchesteru jest Memphis Depay. 182 bramki oraz 86 asyst w trakcie pięciu sezonów. Do tego w klubie są jeszcze tacy zawodnicy jak Alvarez Balanta, Alex Sandro, Lucas Romero, Paul Pogba, Odeegard, Candreva (jako jedyny pod moją wodzą zdobył Złotą Piłkę), Januzaj, Neymar czy też Robin van Persie.
Możemy się także pochwalić niezłą serią - 89 spotkań bez porażki z rzędu. Przez trzy lata było tak, że nigdy nie przegraliśmy dwóch meczów z rzędu.
W klubie było dwóch Polaków. Jednym z nich był oczywiście Robert Lewandowski. Niestety mimo dobrego debiutanckiego sezonu(24 gole) zginął w tłumie, nie umiał wzbić się na poziom Depaya i zdecydowałem że opuści nasz zespół. Co ciekawe, wrócił do Dortmundu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ależ seria Żółtej Łodzi Podwodnej trwa, świetny początek sezonu. Jesteśmy liderami z 19pkt, Real traci 3 pkt, Barcelona 6, ale mają odpowiednio 1 oraz 2 mecze rozegrane mniej.

 

https://zapodaj.net/2490ba4caaa89.png.html

 

Panowie, poradzcie coś odnośnie kontuzji. Nie wiem już co może pomóc. Okres przygotowawczy przepracowany głównie na treningu Kondycji na poziomie Wysokim. Co mecz wypada mi 1/2 zawodników na kilka tygodni. Najgorzej jest z napastnikami: Pato - kontuzjowany, gdy tylko pojawi się na boisku. Baptistao - rozegrał kilka meczy i łapie kontuzję 2 miesięczną. Soldado wytrzymał najdłużej, bo grał od początku sezonu, ale złapał także kontuzję na 2 miesiące i ciężko mi skleić ofensywę. Nie mam pojęcia, może jakiś 2 tygodniowy wycieńczający trening kondycyjny, ktoś coś poleci ? Dodam, że najwięcej leci mi właśnie graczy ofensywnych, czyli skrzydłowi + napastnicy.

Odnośnik do komentarza

Ja zazwyczaj takie delikwenta przenoszę lub asystent, kiedy chłopaczek osiąga wiek odpowiedni. Tzn, kiedy już nie może grać w U-18 czy też U-16. Natomiast, jeśli się mocno wybija, to próbuję go do pierwszego składu. Jak tu tak sobie radzi jako tako, to przesuwam do rezerw.

Odnośnik do komentarza

Ależ seria Żółtej Łodzi Podwodnej trwa, świetny początek sezonu. Jesteśmy liderami z 19pkt, Real traci 3 pkt, Barcelona 6, ale mają odpowiednio 1 oraz 2 mecze rozegrane mniej.

 

https://zapodaj.net/2490ba4caaa89.png.html

 

Panowie, poradzcie coś odnośnie kontuzji. Nie wiem już co może pomóc. Okres przygotowawczy przepracowany głównie na treningu Kondycji na poziomie Wysokim. Co mecz wypada mi 1/2 zawodników na kilka tygodni. Najgorzej jest z napastnikami: Pato - kontuzjowany, gdy tylko pojawi się na boisku. Baptistao - rozegrał kilka meczy i łapie kontuzję 2 miesięczną. Soldado wytrzymał najdłużej, bo grał od początku sezonu, ale złapał także kontuzję na 2 miesiące i ciężko mi skleić ofensywę. Nie mam pojęcia, może jakiś 2 tygodniowy wycieńczający trening kondycyjny, ktoś coś poleci ? Dodam, że najwięcej leci mi właśnie graczy ofensywnych, czyli skrzydłowi + napastnicy.

no właśnie błąd, przed sezonem nie powinienes dawac wysokiego obciazenia, nawet trenujac kondycje (chyba ze liczysz na farta, a nuż sie uda), przed sezonem zawodnik nieograny jest bardziej narazony na kontuzje, probowalem kiedys trening o wysokim natezeniu na poczatku lipca i wypadali zawodnicy jak kawki, najlepszy okres zeby dac trening ogolny na stopniu wysokim to wedlug mnie grudzien, styczen, taka subiektywna opinia

Odnośnik do komentarza

Zawsze tak dawałem i było wszystko dobrze, a teraz wszyscy mi się sypią, mimo że oni byli ograni na 80 % około rezerwowi, podstawa na 100 oczywiście.

 

@Keith Flint

Ja najzdolniejszych daję do pierwszego zespołu i udostępniam rezerwom / drużynom juniorskim do grania przez 90 minut, a jeśli jest wolny lub są kontuzje w składzie to trzymam go na mecze pierwszego zespołu. Z reguły wolę dać pograć ogony, końcówki spotkań takim młodym zdolnym niż minimalnie lepszym rezerwowym. Lubię mieć młody skład, a szczególnie ławkę tak żeby Ci którzy wchodzą mogli się pokazać, ogrywać i zbierać doświadczenie.

Odnośnik do komentarza

1 sezon za sterami Villarealu za mną. 4 miejsce pozwoli zagrać w LM, celem była kwalifikacja do LE, ale że Atletico się pogubiło to wykorzystaliśmy swoją szansę.

 

Tabela

http://imgur.com/a/7Drdd

 

Ronaldo królem strzelców z 31 bramkami na koncie.

 

Chytry zarząd nie pozostawił mi na okienko transferowe dużego wyboru przeznaczając mi na transfery tylko 1 milion € ... Także szybko postanowiłem sprzedać tych, którzy są jeszcze coś warci, a ich zmiennicy mogą ich godnie zastąpić. Pato i Soldado pożegnali się z klubem.

 

http://imgur.com/a/5L6qx

 

Tutaj nie ma jeszcze zapisu, ale wykupiliśmy w ratach Bartka Salamona za 5 mln € i Malcoma za 9 mln €. Pozostało mi 10 mln € na transfery, a tutaj zgłasza się PSG z ofertą za mojego obrońcę, trochę negocjacji, zabawy .. no i zgłupiałem co teraz zrobić.

 

http://imgur.com/a/Bkeak

 

W lidze 4 miejsce dające kwalifikację do LM, w pucharze hiszpanii odpadliśmy po dwumeczu z Realem w ćwierćfinale ( 0;2 , 1;5 ). W LM daliśmy radę wyjść z grupy dzięki prostej grupie. Odpadliśmy zaraz po wyjściu z niej w dwumeczu z Bayernem ( 2;2 , 1;3 ). W Finale Real ograł Barcelonę pieczętując ich kapitalny sezon w tym roku, zgarnęli w nim LM, Mistrzostwo oraz Superpuchar, zabrakło tylko Pucharu Hiszpanii, tam triumfowała Barcelona eliminując Real w półfinale.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Po 4 latach prowadzenia reprezentacji Boliwii i niestety nieudanych eleminacjach do mistrzostw świata 2034(zabrakło jednego punktu..). Postanowiłem zrezygnować z tej posady, mimo to uważam że zostawiłem reprezentację w naprawdę dobrym stanie. Gdy przychodziłem Boliwia była na 78 miejscu w światowym rankingu a mi udało się ją doprowadzić do miejsca 15 co zresztą było najlepszą pozycją tego kraju w historii. Zobaczymy gdzie mnie teraz wywieje :).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...