Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Średnia ligowa kibiców za ostatni sezon 26325, ale na meczach na szczycie komplety albo blisko. W lidze mistrzów też komplety albo blisko kompletów. Na poprzednim stadionie nawet w lidze bywało po 47 000 z Olimpiakosem chociażby. Zatem chętni kibice by się znaleźli, Ateny to miasto ponad 600 000 ludności.


W sezonie 2015/16 w trzech meczach było ponad 40 000 z Panathinaikosem, Olimpiakosem i Pas Giannina

Odnośnik do komentarza

3 sezony TSV 1860 Monachium za mną. W pierwszym sezonie oczywiście mistrzostwo i awans do Bundesligi. W drugim sezonie 9 miejsce z 49 pkt, a w 3 sezonie już 8 miejsce (chociaż kręciłem się w granicach 3/4 miejsca, ale przyszedł dołek formy i spadliśmy znacznie) również z 49 pkt. W 3 sezonie dotarliśmy do finału Pucharu Niemiec, ale polegliśmy ze Stuttgartem 1:4. Mimo prowadzenia, ale później czerwona kartka i się zaczęło ... Bayern, Dortmund odpadli w początkowej fazie, a my graliśmy głównie z zespołami z 2 Bundesligi.

O transferach nie ma co narazie mówić, bo to mniejsze transfery, szukanie tanich opcji, chociaż piłkarze zacni. Większość wzięta w ratach, inaczej nie dam rady uzupełniać kadry, bo dostaję co sezon tylko 5 mln € na transfery. Jest A. Zivkovic, Savitskiy, Milik, Tariq, Ozyakup, Klich, Vallejo (klauzula 1.5 mln € - żal było nie skorzystać, ale gra narazie kiepsko), Van Aken, Glik, Douglas z moich zawodników + na początku 4 sezonu zakupiłem Amarteya (oczywiście też w ratach). W 3 sezonie na wypożyczeniu grali u mnie Rebic, Mitrovic, Flanagan, Bielik i Paredes. Ostatnia trójka przedłużyła wypożyczenie, z czego Bielik i Paredes aż na 2 lata z opcją wykupu - polak 5 mln €, Argentyńczyk 2 mln €. W Bieliku wiążę duże nadzieje, ma mega potencjał i sporo u mnie gra.

Odnośnik do komentarza

Cześć Panowie! Słuchajcie, mam pewien problem którego nigdy nie miałem :D a mianowicie tak sobie naciskam w 4 lidze walijskiej, awans w pierwszym sezonie i awans w drugim sezonie, więc idziemy jak burza :D (nie to nie jest problem, aczkolwiek też dziw mnie bierze że potrafię w tego FM grać :O) chodzi o to, że w 3 sezonie, rozgrywki w Anglii po prostu nie ma... od Ekstraklasy po ligi regionalne nie ma terminarza rozgrywek, tak jakby futbol w Anglii zamarł... no i nie bardzo wiem jak to rozwiązać... jak myślicie, pomoże usunięcie rozgrywek na sezon czy po prostu coś się popitoliło na poważnie? Proszę o pomoc :) Aha FM 15 original.

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem, wypożyczyłem zawodnika do swojego klubu, kończy mu się kontrakt za dwa miesiące, tego samego dnia kończy się wypożyczenie. Nie mogę mu jednak złożyć oferty kontraktu, bo pokazuje mi się informacja, że najpierw ofertę musi zaakceptować klub, dodałem go jako cel transferowy koniec kontraktu, ale nie dał się przekonać mojemu dyrektorowi sportowemu, jakieś rady co z tym zrobić? :/

Odnośnik do komentarza

5 sezon w TSV 1860 Monachium i wreszcie możliwe, że zagramy w LM. Chociaż w Bundeslidze zajęliśmy 5 miejsce to przed dyskwalifikację Wolfsburgu z przyczyn finansowych to my zagramy w barażach LM. Trochę odpuściłem końcówkę sezonu, bo strata właśnie do VFL była wyraźna (10pkt) i chciałem jak najmniejszym nakładem sił zakwalifikować się do LE, a tutaj taka niespodzianka.

Wreszcie po zakończeniu 4 sezonu dostaliśmy większe pieniądze, bo aż 22 mln €. Wcześniej sezon w sezon dostawaliśmy 5 mln € i musiałem trzymać się rat żeby tworzyć jakiś skład, ale teraz wszystko rusza do przodu.

 

http://imgur.com/UIXeC3d

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem, wypożyczyłem zawodnika do swojego klubu, kończy mu się kontrakt za dwa miesiące, tego samego dnia kończy się wypożyczenie. Nie mogę mu jednak złożyć oferty kontraktu, bo pokazuje mi się informacja, że najpierw ofertę musi zaakceptować klub, dodałem go jako cel transferowy koniec kontraktu, ale nie dał się przekonać mojemu dyrektorowi sportowemu, jakieś rady co z tym zrobić? :/

Jeśli grasz w Anglii to kluby angielskie kiedyś tam postanowiły, że nie podbierają sobie w ten sposób zawodników.

Odnośnik do komentarza

Awans do fazy grupowej LM chyba już rozstrzygnięty ;P Co za bramki - prawdziwa magia. Bałem się tego meczu, ustawiłem drużynę na sztywno z założeniami defensywnymi przez cały mecz i są rezultaty. Zmiażdżyliśmy rywala, a gdy ruszył do przodu po stracie bramki każdy jego atak był rozbijany a z tyłu zespołu z Hiszpanii były takie dziury, że szkoda tego było nie wykorzystać. Chciałem odpuścić mecz z Schalke pomiędzy tym dwumeczem, ale jednak odpuszczę rewanż, a z Schalke powalczymy bo wątpię żeby Valencia coś zmieniła.

 

http://imgur.com/hfb26gl

Odnośnik do komentarza

 

Mam mały problem, wypożyczyłem zawodnika do swojego klubu, kończy mu się kontrakt za dwa miesiące, tego samego dnia kończy się wypożyczenie. Nie mogę mu jednak złożyć oferty kontraktu, bo pokazuje mi się informacja, że najpierw ofertę musi zaakceptować klub, dodałem go jako cel transferowy koniec kontraktu, ale nie dał się przekonać mojemu dyrektorowi sportowemu, jakieś rady co z tym zrobić? :/

Jeśli grasz w Anglii to kluby angielskie kiedyś tam postanowiły, że nie podbierają sobie w ten sposób zawodników.

 

 

No tak, ale zawodnik był z ligi rosyjskiej ;) Na szczęście udało mi się podpisać kontrakt z tym zawodnikiem miesiąc przed końcem kontraktu :P

Odnośnik do komentarza

Dot szkółki juniorów.

Jak przychodzą do klubu kandydaci na juniorów to raport asystenta w zakresie potencjału w zakładce zespół jest prawidłowy od razu? Chodzi mi o to czy jest potrzebne podpisanie kontraktu z takimi juniorami żeby mieć pewność oceny wielkości ich potencjału?

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam mały problem, wypożyczyłem zawodnika do swojego klubu, kończy mu się kontrakt za dwa miesiące, tego samego dnia kończy się wypożyczenie. Nie mogę mu jednak złożyć oferty kontraktu, bo pokazuje mi się informacja, że najpierw ofertę musi zaakceptować klub, dodałem go jako cel transferowy koniec kontraktu, ale nie dał się przekonać mojemu dyrektorowi sportowemu, jakieś rady co z tym zrobić? :/

Jeśli grasz w Anglii to kluby angielskie kiedyś tam postanowiły, że nie podbierają sobie w ten sposób zawodników.

No tak, ale zawodnik był z ligi rosyjskiej ;) Na szczęście udało mi się podpisać kontrakt z tym zawodnikiem miesiąc przed końcem kontraktu :P

A to zobacz, czy ten transfer był na pewno za free, nie wiem jak teraz, ale pamiętam jak w FM2010 sprowadziłem tak z Rosji jakiegoś Brazylijczyka i potem zauważyłem że i tak jakieś dość duże "odszkodowanie" płaciłem.

Odnośnik do komentarza

Multimiriarder z Singapuru przejął AEK i dorzucił do klubowego konta bagatela 430 mln euro :). Teraz na koncie mam 820 mln. Jak to możliwe, że przy takiej kasie na koncie klubowym zarząd nie zgadza się na rozbudowę stadionu. Powód odmowy jest cytuję:

"Choć zgadzamy się z pańskim rozumowaniem, w chwili obecnej po prostu nie dysponujemy odpowiednimi funduszami.."

 

Prawie miliard euro na koncie a oni, że odpowiednich funduszy nie ma lool.

Wyniki są:

7 razy z rzędu mistrzostwo Grecji

7 razy z rzędu Puchar Grecji

2 ćwierćfinały 1 półfinał i 1 ZWYCIĘSTWO w Lidze Mistrzów.

 

Kończy się ósmy sezon. Jest maj 2022. Nowy stadion Agia Sofia zbudowany został w 2016. Minęło zatem już 6 lat od budowy. Stary wynajmowany stadion miał 68 000 pojemność (nowy ma 32500) i przychodziło nawet 49 000 kibiców na ligowe szlagiery. Zatem chętni kibice też są...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...