Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szybkie pytanie. Przy przełączeniu na ekran Taktyki znikają mi imiona, nazwiska, pozycję itp graczy. Jest wszystko niewidoczne (Nie chodzi tutaj o filtrowanie). To tak jakby Ci piłkarzy byli zakryci tłem, mimo, że widać te szerokie prostokąciki. Czego może być to przyczyną? Jak to naprawić?

1) Pirat czy legalna wersja?

2) Wgrywałeś jakieś skórki?

3) Jaka wersja gry?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

1. Jest to legalna wersja gry

2. Wgrywałem kilka skórek, gdy błąd wyskoczył wywaliłem je i przeinstalowałem grę ale to nie pomogło.

3. 15.3.2

Odnośnik do komentarza

W ciągu 5 sezonów polskie kluby poczyniły ogromny skok w przód, ja i moja Wisła graliśmy w 1/8 i 1/16 Ligi Europy, co jest już znacznym sukcesem. W tym sezonie mieliśmy 4 drużyny w grupach LE, wyszły Wisła i Legia. Moja "Biała Gwiazda" trafiła na Juventus(2:3 u siebie przegraliśmy i 3:1 na wyjeździe, wróciliśmy na tarczy ale z tak klasowym przeciwnikiem zawsze będzie ciężko), Wojskowi trafili na Inter, u siebie zremisowali 2:2, by na wyjeździe przegrać 3:0. Wyniki są smile.gif

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem co się podziało, ale do mojej Wisły chętnie przyjdą piłkarze typu Silva czy Daniel Sturridge...Chętnie bym takiego wziął, z tym że nie stać mnie opłacać jego tygodniówki, ale to nie chodzi o to. Dostaję raporty skautów i taki Sturridge chętnie by do mnie przyszedł, o co chodzi? Zdobyłem tylko Puchar Polski :P

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rozegrałem pierwszy mecz w fm od ponad dwóch tygodni i pod koniec sezonu gram 2 razy z rzędu z Hannoverem bo w 1 rundzie nie grałem z nimi - pierwszy raz mam taką sytuację, a po tych dwóch meczach w których wygrałem kolejno 8-0 i 4-2 wygrałem na wyjeździe z Realem 3-2 ale w 1 meczu przegrałem 0-2 więc niestety nie awansowałem dalej. Rok temu w tej samej fazie CL też grałem z Realem na początek u siebie przegrałem również 0-2 a w Madrycie zremisowałem 2-2.Jednak przez świetne wyniki w tym zwycięstwo z Realem. Do końca sezonu zostało kilka kolejek, Bayern ma punkt przewagi nad nami ale za to Schalke ma lepszy bilans bramkowy a przed ostatni mecz Bundesligi gramy u siebie właśnie z Bayernem. Zapowiada się bardzo emocjonujący finisz sezonu ;).

Odnośnik do komentarza

Po 9 latach opuszczam Stockport, klub zostawiam w znakomitej sytuacji finansowej i kadrowej(większość zawodników spokojnie znalazłoby zatrudnienie w największych klubach Europy). Do tego za 2 lata zostanie wybudowany nowy stadion na 26 tyś miejsc a już za miesiąc klub zmierzy się z Manchesterem City o superpuchar europy jako że w poprzednim sezonie udało mi się zdobyć ligę europy. Do tego klub osiągnął swój największy sukces w historii zdobywając 5 miejsce w ekstraklasie. Mimo wszystko liga angielska mi się przejadła i w 2023 postanowiłem zmienić klub na Pogoń Szczecin :)

Odnośnik do komentarza

Na obecnym sejwie gram dość krótko więc nie ma dla mnie problemu, żeby grę zacząć po prostu jeszcze raz. Obawiałem się po prostu, ze jest to jakiś większy problem, i że każde kolejne odpalenie nowej gry będzie wyglądało podobnie.

ps. Co znaczy, że sejw jest scrashowany? <amator>

Odnośnik do komentarza

Zwróć uwagę, czy w czasie gry nie masz innych aplikacji otwartych, np. przeglądarki internetowe, które mocno zamulają system.

Raczej nie jest to wina złego zapisu, tylko zbyt mocno obciążonego kompa.

Najlepiej wyłączyć zbędne procesy i potem odpalić fm.exe, wtedy crash nie powinien tak często się pojawiać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...