Skocz do zawartości
Makk

Fristajlowy Kącik [FM2015]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Otóż po wrzuceniu do gry finalnego update chcę rozpocząć nową grę w lidze włoskiej. Niestety nie da się tego zrobić, gdyż przy fladze Włoch pojawia się informacja "Maksymalna liczba wymaganych zespołów to 20 (Serie C/A), znaleziono 21". Jak sobie z tym poradzić?

Albo dodatek gryzie się z jakimś innym lub update jest źle zrobiony. Trzecia rzecz- dodatek może być zrobiony pod inną wersję gry niż jest odpalana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

więcej drużyn się kwalifikuje, polska i walia mają szanse także w rzeczywistości, normalna kolej rzeczy. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ja mówię, że nienormalna? Fajnie jest widzieć takie reprezentacje na ME :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukacie dobrych zawodników do Conference?

Polecam:

Gavin Hoyte O PLŚ

Adam Thompson O PŚ

Kevin Wright O L

Brian Saah O Ś

Charles Banya P L, OP PLŚ

Simon Walton DP, P Ś

Aaron McEneff P Ś

Conor Henderson P LŚ

Fabian Broghammer P L, OP LŚ

Wes Fogden P/OP PŚ

Erhum Oztumer P/OP Ś

Reece Mitchell OP PL, N Ś

Javi Rodriguez OP LŚ, N Ś

Marcin Kruczyk N Ś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkie pytanie - szybka odpowiedź.

Gra zainstalowana na Steamie. Wyłączona prawidłowo, tymczasem czas rozgrywki nadal idzie i nie można: wylogować się, bo pojawia się komunikat, aby wyłączyć grę. Nie można znowu odpalić gry, bo pojawia się komunikat, że gra jest włączona.

W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz w procesach czy nie masz. Jak masz, to wywal i zobacz co się stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo juz cokolwiek na temat FM 2016?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu jak mam 37,5 tysiąca funtów na płace i 1,21 mln na transfery to mogę grajkowi zaoferować tylko 100 funtów (słownie sto!!!). O co chodzi. Trochę to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@worelek;

A kwota dostępna z funduszów płac jest w pełni dostępna, czy może podałeś nam kwotę, którą podał Ci zarząd przed rozpoczęciem sezonu? Być może podałeś nam kwotę, która jest już w pełni wykorzystywana, a dostępnych środków tygodniowo możesz mieć przykładowo 100 funtów, wtedy lepiej nie ryzykować, bo można wprowadzić klub w długi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu jak mam 37,5 tysiąca funtów na płace i 1,21 mln na transfery to mogę grajkowi zaoferować tylko 100 funtów (słownie sto!!!). O co chodzi. Trochę to wkurza.

Podczas negocjacji kontraktowych zmień rolę jaką ma pełnić piłkarz w klubie to będziesz mógł podnieść kwotę na płacę, ponieważ klub ma nałożone ograniczenia, np.; junior może zarabiać max .....$ a kluczowy piłkarz zespołu wiadomo dużo więcej, by nie dochodziło do paradoksów, że zawodnik szerokiego składu zarabia więcej od kluczowego piłkarza.

Teraz ja mam pytanie. Ściągnąłem zawodnika z ligi Brazylijskiej na początku sezonu. Okazało się, że nie dostał pozwolenia na pracę. Odwołałem się i nic to nie dało. Postanowiłem by go wypożyczyć na połowę sezonu. Po powrocie w półmetku sezonu dalej nie ma tego pozwolenia na pracę a musiałem zgłosić skład, który będzie grał w lidzę. Oczywiście jego pominąłem ponieważ nie ma pozwolenia a zajmował by miejsce i wystawiłem go do wypożyczenia. Gdy to zrobiłem ten się obraził na maksa i chce odejść z klubu. Jakby to zależało ode mnie :/

Co zrobić by zmienić ową sytuację i zatrzymać gracza / Zdobyć pozwolenia na robotę?

Gram klubem z ligi angielskiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie wziąłeś mało znanego piłkarza. Żeby mógł pracować w Anglii musi spełnić przynajmniej jeden z warunków:
a) grał wcześniej w UE.
b) Ma obywatelstwo UE.

c) Jest reprezentantem swojego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeśli nie jest reprezentantem kraju anie wcześniej nie grał w UE i nie ma obywatelstwa UE to jak może zdobyć pozwolenie o pracę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli kolejne odwołania nie przynoszą efektów to niestety kiepska sytuacja. Jedyne wyjście to wypożyczyć go do Belgii na 3 lata. Dostanie obywatelstwo i będziesz mógł go w końcu wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@worelek;

A kwota dostępna z funduszów płac jest w pełni dostępna, czy może podałeś nam kwotę, którą podał Ci zarząd przed rozpoczęciem sezonu? Być może podałeś nam kwotę, która jest już w pełni wykorzystywana, a dostępnych środków tygodniowo możesz mieć przykładowo 100 funtów, wtedy lepiej nie ryzykować, bo można wprowadzić klub w długi.

Fakt. Przyszli nowi piłkarze i od razu wywaliło mi -17,000 na pensje tygodniowo. Cóż cały zeszły sezon tak ciągnąłem w Premier League a klub i tak znalazł się w świetnej kondycji finansowej i spłacił 8 mln funtów zadłużenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiada ktoś może PLU przystosowany douaktualnienia Revolution Final Update? Nie za bardzo umiem sobie poradzić z dostosowaniem właściwej ilości drużyn w lidze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Tune in right here tomorrow at 2pm BST as we'll be revealing our new line-up for 2016#FM16" Za Fejsbukiem Football Managera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkie pytanie

W składzie mam POMOCNIKA ODBIERAJĄCEGO PIŁKĘ, który rzekomo ma ustawione domyślnie (nie ruszając nic) w poleceniach indywidualnych najwyższy pressing. Jeśli w poleceniach dla wszystkich ustawię niski pressing to jakim pressingiem będzie grał owy zawodnik :? ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FM16 wygląda bardzo ciekawie, więcej statystyk, dużo więcej opcji w taktyce. Możliwość tworzenia własnego klubu, lepsze okienko przy negocjacjach.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FM16 wygląda bardzo ciekawie, więcej statystyk, dużo więcej opcji w taktyce. Możliwość tworzenia własnego klubu, lepsze okienko przy negocjacjach.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

A wyjdzie jak zawsze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi