Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że to bug gry, że moja Fortuna Koeln dwa razy z rzędu nie została rozlosowana w I rundzie Pucharu Niemiec. Jednak naprawdę też tak jest. W ostatnich dwóch sezonach Fortuna nie wzięła udziału w DFB Pokal. Nie mogę nigdzie znaleźć co jest powodem.

Odnośnik do komentarza

Byłem na zgrupowaniu przedsezonowym w Polsce gdzie rozegrałem 3 sparingi:
- Z Legią przegrałem 12-11 w karnych

- Z Lechem wygrałem 6-5 w karnych

- Z Zagłębiem wyCakgrałem 2-0

Forma tragiczna ale to tylko sparingi.

Poza tym kupiłem 2 graczy za prawie 110 mln euro + Hakana Calhanoglu za 500 tys euro

Za blisko 3 tygodnie superpuchar z Bayernem mam nadzieję że moi niemało warci piłkarze zdobędą ten puchar, ale jeszcze przed tym jedziemy na zgrupowanie do Włoch.

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest śmieszna, gość ma role "rotacja", a i tak zagrał w większości spotkań od 1. minuty (10/17 ligowych), a płacze, że mało występów. Gdzie to się leczy?

Wywal do drugiego zespołu, lista transferowa i zabierz jeszcze dwie pensje jako karę.

Druga opcja to przypomnij mu, że nie jest graczem pierwszego wyboru i że ma pracować na treningach, jak nie to lista transferowa.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Zgodził się, że nie był cierpliwy, a tydzień później mówi mi, że chce odejść do zespołu, w którym będzie grał w pierwszym składzie. Nie chce go stracić, to mu mówię, że jak mnie do siebie przekona, to będzie grał. Gość mówi, że uwielbia wyzwania, a po przedstawieniu mu czego oczekuje, stwierdził, że zasługuje na grę i nie potrzebuje spełniać żadnych warunków. Grozi mi, że popsuje mi pracę w klubie, to mu mówię, że może zgnić w rezerwach, a ten się kaja. Co za bezjajecznik z niego :D

Odnośnik do komentarza

Miałem tak samo jeszcze w FC Koeln ale w końcu spredałem go.

Możesz powiedzieć mu że go sprzedasz wtedy zaproponuj go klubom za dużo wyższą kwotę niż jest warty.

Wtedy ofert raczej nie będzie i zostanie u ciebie, i powie że docenia że próbowałeś znaleźć mu nowy klub.

A jak będą oferty to za dobrą cenę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...