Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czyli uważasz, że 513 mln euro to jest ok kwota? :D

 

Swoją drogą, ciekawe jak długo może być niezadowolony, może nie będzie chciał kontraktu przedłużyć :_keel:

 

No dobra, ale jak nie chcesz kogoś sprzedać, to możesz rzucić na odczepnego powaloną kwotę ;) vide Zamparini (dobrze pamiętam nazwisko prezesa Palermo?) i jego pomysły z kwotami jak sprzedawał Pastore czy Cavaniego ;)

Odnośnik do komentarza

Już końcówka sezonu do 1 miejsca które zajmuję Bayern.

W finale DFB Pokal byłem pewny że jeśli wygramy w półfinale z Hannoverem to w finale zagramy z Bayernem.

Ale jednak

Wolfsburg-Bayern 6-1 :o

Strzały:16-21

Celne:10-13

Pos.piłki:48%-52%

I w finale gramy z Wilkami :laugh:


Zapomniałem dodać że do Bayernu tracimy 8 pkt

Odnośnik do komentarza

Witam. Jaki jest wasz najlepszy piłkarz w całej karierze w FM 15?(z uzasadnieniem)

 

Scott Wilson /21 lat/ Wysunięty napastnik- Potwór, po prostu potwór 6 ligi angielskiej :) . Ze swoją szybkością 11 i przyspieszeniem 13 wypredza wszystkich obrońców w lidze. Prawie zawsze zawodnik meczu. Dzięki jemu moje typowane do spadku Gloucester zajmuje górne miejsca w tabeli.

Odnośnik do komentarza

Ciężko mi powiedzieć bo mam wielu niezwykle utalentowanych zawodników którzy robią furorę w Bundeslidze. niech pomyślę...

-Patrick Roberts 2 sezon wypożyczyłem go z Man.City. 1 sezon to była tragedia prawdopodobnie ponieważ nie grał na swojej ulubionej pozycji ale ten sezon ma wyśmienity.

Jest wart 29,5 mln euro i ma 26 lat jego najlepsza pozycja to ofensywny pomocnik.

-Julian Draxler ma 29 lat i jest legendą klubu, w Schalke gra od początku kariery strzelił 97 bramek ligowych, w tym sezonie miał 4 miesięczną kontuzję jednak kiedy wyzdrowiał od razu wrócił do składu i to była dobra decyzja do końca sezonu 3 mecze ligowe + finał DFB Pokal, i liczę że jeszcze w tym sezonie zdoła strzelić 100 ligową bramkę dla klubu.

Jest wart 23 mln euro a jego ulubiona pozycja to ofensywny lewy pomocnik.

Ciężko był mi się zdecydować wię napisałem o tej 2. :ball:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...