Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Wypatrzyłem sobie fajnego juniorka w Fiorentinie. Rozmowy zaczynają się od 100 mln euro :o . Za 16 latka. Chyba coś z niego musi wyrosnąć.

Norma. Nie chcą go sprzedać, ja często robie sztuczkę z rozpuszczeniem informacji w mediach o tym, że chce go kupić i liczę, że on będzie niezadowolony z klubu i to czasami pomaga, dobrą opcją jest też wypożyczenie i danie klauzuli, które umożliwi jego transfer. Wtedy ta kwota nie jest, aż tak duża. Inną dobrą opcją jest rozłożenie sporej części transferu na 48 miesięcy.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Pobrałem kiedyś dziwny dodatek ze steam z kilkoma ligami.

Przez nią nie mogłem grać w niektórych ligach więc go wyłączyłem.

Od mniej więcej tamtego czasu mam reprezentacje Niemiec złożoną praktycznie tylko z szaraków.

To dziwne z tą Białorusią :-k Pierwsze słyszę, ale może tak mają. Co do Niemiec- wystarczy fake wgrać i będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Sam zawodnik już płakał, że chce do mnie przyjść, jest niezadowolony, a Fiorentina obniżyła kwotę o 6 mln euro :) wypożyczyć to ja bym go chciał do innego klubu po kupnie, bo w pierwszej drużynie to on mi jest zbędny.

Chyba by musiała być opcja rozłożenia na 120 miesięcy żebym rozważył wydanie 100 mln na gościa który MOŻE być dobry w przyszłości

Odnośnik do komentarza

 

kilka stron wcześniej wrzuciłem screena gdzie podobnie ja Ty dostałem cenę zaporową za zawodnika i odpuściłem

 

http://screenshooter.net/100629016/qqnetsw%C2%A0%C2%A0

Tylko zauważ, że Bayern szuka graczy na pozycję obrońcy, a ty usiłujesz od nich kupić obrońcę.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...