Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem już przedstawiam. Mam 2020 rok zbliza sie euro i powolalem szeroka kadre na ten turniej. brakuje jakichs 3 dni do ogłoszenia normalnej 23 osobowej kadry, ale wlasnie 3 dni przed tym martial doznał kontuzji i musze go kims zastąpić. Wybrałem zastępcę i mam normalnie 30 piłkarzy w składzie ale mam już napisane ze nie moge mieć więcej niż 23 piłkarzy a usuwać ich nie mogę jeszcze do momentu ogłoszenia ostatecznej kadry i przez to nie moge wcisnąć kontynuuj. Wie ktoś jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak zwykle mam pytanie, które pewnie gdzies jest ale weż je znajdż...

Problem z dodaniem adboards czyli banerami reklamowymi na stadionie.Te wszystkie instrukcje, które znalazłem (zawsze takie same) nie działaja i nie ma opcji zeby mi sie te bannery wtswietliły. Pare lattemu w jakims FMudało mi sie to obejscidziałalo ale nie pamietam jak to zrobiłem. Ktos może podpowiedzieć gdzie znajde oryginalne ads z gry, jak je rozpakowac iczy podmianka załatwi sprawe?

 

Odnośnik do komentarza

zrobiłem tak - rozpakowałem resourcerem graphic w folderze gry i podmienilem adboardy, inaczej sie nie da., ale wystapił inny problem i nie mam pojęcia jak go usunąć.

 

Player overview jest tam opcja ustawienie zawodnika.Jest boiskoina nim kółkami zaznaczone pozycje na jakichgra, wiecie, zielone, żółte itp...Otóż mam tylko boiskoa nie mam tychkółek, czyli nie wiem na jakich pozycjach gra piłkarz. Mógłby ktoś powiedzieć co się zepsuło i jak to naprawic.

Gram na skinie kaybeks jakby tobyło istotne.

Odnośnik do komentarza

kurde pisze sam do siebie:) ale mam nastepne pytanie, poprzedni propblem rozwiązałem wywalając skina i montując innego:)

W skinach jest opcja wgrania zdjęcia stadionu w przeglądzie klubu.Niestety nie mam pojęcia jak to zrobić, może ktoś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Trening słabszej nogi masz w ulubionych zagraniach -> poprawa gry słabszą nogą (cytat niedokładny). Co do czasu trenowania nowej pozycji niestety nie wiem, wpływ może ma ukryty atrybut wszechstronności, może jeszcze ilosć już "posiadanych" pozycji, wiek, co już wiesz, na pewno wpływa na chęć do nauki nowych zagrań :)

Odnośnik do komentarza

Gram AEK Ateny jest maj 2020. Wyniki 5 razy mistrzostwo Grecji, 5 razy puchar Grecji - oba zdobyte z rzędu. W ostatnich 3 sezonach dwa razy ćwierćfinały Ligi Mistrzów i jeden półfinał. Zatem wyniki są ok. Kasa też jest. Na koncie klubu uzbierałem 166 mln euro. Jak zaczynałem w 2014 r. klub był w trakcie budowy nowego stadionu o nazwie Agia Sofia - 32 500 miejsc (okropnie mało w porównaniu do wynajmowanego uprzednio stadionu o nazwie OAKA Spyros Louis na 69 618 miejsc. W meczach ligowych bywało nawet blisko 50 000 kibiców). Agia Sofia wybudowana została tuż przed sezonem 2016/17. Teraz przy tak sprzyjających warunkach finansowych i wynikowych zarząd nie chce wyrazić zgody na rozbudowę stadionu. Na koncie 166 mln, a zarząd odpowiada, że klubu nie stać na rozbudowę i że nie może ryzykować stabilności finansowej. Dlaczego tak jest? Mógłby ktoś opisać swoje przygody z rozbudową stadionu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...